Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

İstek & Öneriler

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Transfer nobet? basl?g? g?b? basl?k devaml? olmal?. D?rekt muhabbete ortak oluyorsun bu sek?lde .guncel An?da yakal?yorsun.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?ifremi unuttum ben de. Yan?mda laptop olmay?nca telefondan giremiyorum. Bir araba mail att?m cevap yok. Niye ilgilenilmiyor anlayam?yorum. Bu kadar m? zor?
      1 haftad?r her g?n mail atmama ra?men hala ?ifre g?nderilmedi?i i?in ?ok te?ekk?r ediyorum.

Yorum Yap

?ifremi unuttum ben de. Yan?mda laptop olmay?nca telefondan giremiyorum. Bir araba mail att?m cevap yok. Niye ilgilenilmiyor anlayam?yorum. Bu kadar m? zor?
        1 haftad?r her g?n mail atmama ra?men hala ?ifre g?nderilmedi?i i?in ?ok te?ekk?r ediyorum.
        Ben de ayn? dertten muzdaribim. Adminler sa?olsun hi? ilgilenmiyor. Hepsi ?l? taklidinde

Yorum Yap

Eski kullan?c? bilgilerimi unutmamdan dolay? ve ?ifre yenileme k?sm? ?al??mad??? i?in aylard?r foruma giri? yapam?yordum.

Bir umutla bu sabah yeniden denedim ve yeni kullan?c? bilgilerim mailime geldi.

Sorun nihayet ??z?lm??, Forzaya yeniden giri? yapabildi?im i?in mutluyum. Forza y?netimine kolayl?klar dilerim.

Bir g?n de?il, Her g?n ?anl? BE??KTA? !

Yorum Yap

merhaba kolay gelsin
            Alen abinin yazd??? 2002 ve daha sonras? eski forzadaki yaz?lar?n? yazarlar b?l?m?nde payla?sak s?k?nt? olur mu ?
            yeni nesil arkada?lar?n onlar? okumas?n? ?ok istiyorum
            En son düzenleyen Do?an M?h; 18-08-2018, 15:08.

Yorum Yap

instagram linkini de?i?tirmeniz laz?m ?u anki link:https://www.instagram.com/forzabesiktasofficial/

Yorum Yap

Ma? ba?l?klar?na bilet fiyatlar?n?n oldu?u konu link olarak eklenirse veya ma? ba?l?klar?na ayr?ca bilet fiyatlar? belirtilirse iyi olur.
                Tek bir ba?l?kta t?m bilgilere ula?mak ?ok daha iyi olur.

Yorum Yap

Gunayd?n,daha ?nce bir ka? kere forum adm?nler?nden ?yeli?imin silinmesini rica ett?m ama olumlu ya da olumsuz d?n?? olmad?,art?k vakt?m yok,rica ed?yorum,uyel?k ve uyel?k b?lg?ler?m s?l?nsin

Yorum Yap

1) Begen ozelligi.
                    2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
                    3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.

Yorum Yap

Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gunayd?n,daha ?nce bir ka? kere forum adm?nler?nden ?yeli?imin silinmesini rica ett?m ama olumlu ya da olumsuz d?n?? olmad?,art?k vakt?m yok,rica ed?yorum,uyel?k ve uyel?k b?lg?ler?m s?l?nsin
                      Forum ?yeli?i silinmemektedir. ?steyen kullan?c?lar?n, s?resiz ihrac? verilmektedir.
                      FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        1) Begen ozelligi.
                        2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
                        3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
                        1- Forum kurulu taraf?ndan kabul g?rmemi?tir.
                        2- Forum y?neticilerinin ki?isel hesaplar? bulunmakta, forum kullan?c?lar? ile ayn? ?artlar? ta??maktad?r.
                        3- Birden fazla kural ihlalinin toplam? kadar no-post verilmi?tir. Y?neticilerin no-post nedeni belirtme zorunlulu?u yoktur.
                        FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Aslı Forum Kurulu 4 tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          1) Begen ozelligi.
                          1- Forum kurulu taraf?ndan kabul g?rmemi?tir.
                          2- Forum y?neticilerinin ki?isel hesaplar? bulunmakta, forum kullan?c?lar? ile ayn? ?artlar? ta??maktad?r.
                          3- Birden fazla kural ihlalinin toplam? kadar no-post verilmi?tir. Y?neticilerin no-post nedeni belirtme zorunlulu?u yoktur.
                          Cevap icin tesekkur ederim.

3 hayirla ugurlanmisim

Yorum Yap

Foruma karanl?k tema gelmesi m?mk?n m?d?r. Bu haliyle g?z yoruyor

Yorum Yap

?stek & ?neriler

Edit
                              En son düzenleyen Atanur Mehmet Demir; 22-02-2020, 14:29.

Yorum Yap

Aslı Forum Kurulu 4 tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                1) Begen ozelligi.2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
                                1- Forum kurulu taraf?ndan kabul g?rmemi?tir.2- Forum y?neticilerinin ki?isel hesaplar? bulunmakta, forum kullan?c?lar? ile ayn? ?artlar? ta??maktad?r. 3- Birden fazla kural ihlalinin toplam? kadar no-post verilmi?tir. Y?neticilerin no-post nedeni belirtme zorunlulu?u yoktur.
                                3 kadar sacma bir sey duymadim. Yani forum y?neticilerinin no-post nedeni belirtme zorunlulugu yoktur diye. Ben de defalarca no-post aldim. Bazilari k?f?rden, ki ayni baslikta benden agir k?f?r edenler ceza almamisti bile..Bazilari ise sebepsiz yere. Sebebini sorunca da cevap alamiyoruz. B?yle sacmalik olmamali. Mail yoluyla ulasmaya calisiyoruz, cevap gelmiyor.En son Ljajic?e "karaktersiz" dedigim icin 3 ay no-post almistim. 6 ay aldigim da olmustu. Ayni anda bikac ihlal nasil oluyorsa.Ben cogu cezanin keyfi verildigini d?s?n?yorum.Sadece deneme amacli bazi k?f?r edenleri cogu zaman umrumda olmamasina ragmen (eger Besiktas futbolcusuna veya hocasina k?f?r etmemisse) sikayet ettim, ceza aldiklarini hic g?rmedim.Bu cezalarin adil verildigine de inanmiyorum.Kasinin ?st?nde ben var tarzi cezai yaptirimlar uygulaniyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X