Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euro 2020 elemeleri : TÜRKİYE - Arnavutluk maçı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Köse tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    En iyi 3. olayı varmı acaba?

Malum bizim grup ve bazı gruplar 6 takımlı bazı gruplar 5 takımlı.
    6 takımlı gruplarda son sıradaki takımla yapılan maçlar çıkarılıyordu sanırım. Bu şekilde bi en iyi 3.muhabbeti vardır.

Yorum Yap

Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Gurbetcilerin cok dikkatli olmasi lazim, Paris’te pkklilar kalabalik.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Halil Yildiz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
          Aynisi olursa ben opup basima koyarim. Bu sefer mevzu cok daha buyuyebilir.

Fransizlara kalmis bir olay. Onlar da dunyada en son guvenecegim millet, ozellikle bu mevzuda kimin yaninda olduklari belli.

Polis bizimkileri korumazsa ortalik savas alanina donecek diye korkuyorum ben. Allah korusun.

Yorum Yap

Aslı Sezgin Yesildal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            ŞENOL GÜNEŞ'E KRAVAT TEPKİSİ
            A Milli Takımımız ile grupta harikalar yaratan Teknik Direktör Şenol Güneş, Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti. Maça bordo-mavi kravat ile gelen Güneş, sosyal medyada yerden yere vuruldu.[ATTACH]14059[/ATTACH]

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman İSTİFA!
            bizim kadar boş işlerle gündem yapan bir ülke yok.kime ne.adam istediğini giyer.hatta sponsor vermiş.bırakalım bu işleri.

Yorum Yap

Yanlız Emre Can ve Gündoğan ağır karaktersiz çıktılar. Bu golden sonra ki askere selamını beğenmiştiler sosyal medyada, akabinde gelen tepkiler üzerine geri çekmişler. Siz ve mesut gibi almanları seçenlere ve göt girenlere müstehak. Suat Serdar da aynı bok. Pes de takımımda olsanız derhal satardım! Hain herifler.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman İSTİFA!
              En son düzenleyen Sezgin Yesildal; 14-10-2019, 09:55.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X