Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euro 2020 elemeleri : TÜRKİYE - Arnavutluk maçı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Yanlız Emre Can ve Gündoğan ağır karaktersiz çıktılar. Bu golden sonra ki askere selamını beğenmiştiler sosyal medyada, akabinde gelen tepkiler üzerine geri çekmişler. Siz ve mesut gibi almanları seçenlere ve göt girenlere müstehak. Suat Serdar da aynı bok. Pes de takımımda olsanız derhal satardım! Hain herifler.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman İSTİFA!
    En son düzenleyen Sezgin Yesildal; 14-10-2019, 09:55.

Bir yorum yaz:

• Ihsan.Ozturk
    yanıtladı
    Aslı Sezgin Yesildal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ŞENOL GÜNEŞ'E KRAVAT TEPKİSİ
    A Milli Takımımız ile grupta harikalar yaratan Teknik Direktör Şenol Güneş, Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti. Maça bordo-mavi kravat ile gelen Güneş, sosyal medyada yerden yere vuruldu.[ATTACH]14059[/ATTACH]

bizim kadar boş işlerle gündem yapan bir ülke yok.kime ne.adam istediğini giyer.hatta sponsor vermiş.bırakalım bu işleri.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Aslı Halil Yildiz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Gurbetcilerin cok dikkatli olmasi lazim, Paris’te pkklilar kalabalik.
    Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
    Aynisi olursa ben opup basima koyarim. Bu sefer mevzu cok daha buyuyebilir.

Fransizlara kalmis bir olay. Onlar da dunyada en son guvenecegim millet, ozellikle bu mevzuda kimin yaninda olduklari belli.

Polis bizimkileri korumazsa ortalik savas alanina donecek diye korkuyorum ben. Allah korusun.

Bir yorum yaz:

• Halil Yildiz
    yanıtladı
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Oğuzhan Aykan
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Köse tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    En iyi 3. olayı varmı acaba?

Malum bizim grup ve bazı gruplar 6 takımlı bazı gruplar 5 takımlı.
    6 takımlı gruplarda son sıradaki takımla yapılan maçlar çıkarılıyordu sanırım. Bu şekilde bi en iyi 3.muhabbeti vardır.

Bir yorum yaz:

• Özgürcan Kaya
    yanıtladı
    Çağlar-Merih-Ozan-Kaan stoper rotasyonu çok acayip. Yediğimiz gol sayısı belli zaten. Mert baya baya güven veriyor. Umut Meraş orta kalitesi ve hücum gücü kötü ancak pozisyon bilgisi çok iyi bence. Savunma ve kademelerde hatasız oynuyor. Bunu da Zeki ile sağ kanattan hücum olarak dengeliyoruz zaten. Yine bunun için genelde bir kenarda forvet özellikli oyuncu kullanıyor hoca.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı
    Fransa bizi rahat yener maalesef, sonra final maçı oynarız her zamanki gibi. Biz ne zaman gruplardan rahat çıkmışız allasen..

Bir yorum yaz:

• A.Sefik Cokgungor
    yanıtladı
    Aslı Sezgin Yesildal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    A Milli Takımımız ile grupta harikalar yaratan Teknik Direktör Şenol Güneş, Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti. Maça bordo-mavi kravat ile gelen Güneş, sosyal medyada yerden yere vuruldu.[ATTACH]14059[/ATTACH]

Şenol güneş sever böyle hareketleri

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    A Milli Takımımız ile grupta harikalar yaratan Teknik Direktör Şenol Güneş, Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti. Maça bordo-mavi kravat ile gelen Güneş, sosyal medyada yerden yere vuruldu.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  senol-gunes-e-fenerbahceli-taraftarlardan-kravat-12520414_5664_m.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  35.4 KB

Bir yorum yaz:

• Murat Hüseyin Dikmen
    yanıtladı
    Hakan Ç = Adem L.

Bir yorum yaz:

• A.Sefik Cokgungor
    yanıtladı
    Biz yinede isi garantiye almadik Fransa bizi yener izlanda da yenerse çıkamıyoruz

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    En iyi 3. olayı varmı acaba?

Malum bizim grup ve bazı gruplar 6 takımlı bazı gruplar 5 takımlı.

Bir yorum yaz:

• İsa Çetin
    yanıtladı
    Gruptaki bu kadar iyi performansa rağmen grup yine de sıkıntılı,fransa bizi yense sonra bize inanılmaz ters gelen kabusumuz İzlanda da yense buraya kadar getirdiğimiz noktada yine çıkamıyoruz gruptan

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Merih helal sana olm be. Saçma sapan 2 iç saha maçı ve şansa gelen 2 gol. Neyse galibiyetle kapattık ikisini de güzel oldu.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X