Sayfa 8/9 lklk ... 56789 SonSon

Konu: Euro 2020 Eleme Ma : Trkiye - Fransa

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapal Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    35
    Alnt Ozan Kse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tercman Halil Yazcolu da kulpten ayrld m?

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    O kadar almm ki adama Bilic konuuyor sandm ini ok iyi yapyordu gerekten

Elemelerde henz gol yememi olmamz da ayr bir nokta... evet st dzey diyebileceimiz ilk mamz oynadk ancak u ana kadar gol yemeden 3 mata 8 gol atmak da ayr bir baar benim iin... kald ki bu 8 gol 6 farkl oyuncu att... 2 gol atan Cenk ve Kaan Ayhan oldu sadece... bu da oyun pratiinin farkl oyuncular kapsadn gsteriyor bana... ben bu jenerasyondan umutluyum...

arda, emre, caner, burak, volkan gibi kutuplam bir nesilden bu nesile hzl gei yapmamz gerekiyor artk... cenk sonrasndan burak n da oynayabileceini dnmyorum ben... emre nin de artk abilik haricinde katabilecei bir ey kalmad...

hersey kadron kadar hikaye anlatip durmayin. Besiktasin 7-8 posizyonda eksik oyuncusu var. 3-4 posizyonda gercekten hocanin isteyebilicegi oyuncu var. Transfer donemi yazsa eline bu kadroyu hangisini alabilirsin hikaye. Eylul ayinda sozlesmesi elinde kapi kapi gezen bitik oyuncularla anlasmaya calismakla bu isler olmuyor. Zimba gibi cocuklar iste milli takim yuru diyorsun kosuyorlar.

Alnt Cihan Yaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Milli malar iin anlalmtr... kendisini brakacaklarn sanmyorum... yani en azndan yle olmal... insan olarak ok kaliteli... iini de ok ok iyi yapyor...

Alnt Levent.Sahin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    enol Gnein uan ki ruh hali ile bizdeki son 2 ylki ruh halini kyaslayn neden baarsz olduumuzu anlarsnz...
    te o yz ifadesi niye vard? Bence ynetimin pay var en ok. Tff nin mhk nin medya nn pay var. Yediler bitirdiler. Bizde yeterince sahip kmadk. Haliyle yz askt.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Her ey gzel hota u rakip takmn milli marn slklanmasn hi sevmiyorum..Hepte Konyada oluyor bu..

Euro 2020 Eleme Ma : Trkiye - Fransa

Ali ECE : O kadar mutluyum ki ampiyonlar Ligi'nde namalup liderlik getirdiinde bile enol Gnein teknik direktrln sorgulayan, ayan kaydran szde Beikta yneticilerine bu gecelik svmeyeceim. Onlarn futbol cehaleti Trkiye'nin byk kazanc oldu

Konu Abidin Uslu tarafndan (09 Haziran 2019 Saat 02:03 ) deitirilmitir.

Alnt Erkan nsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Her ey gzel hota u rakip takmn milli marn slklanmasn hi sevmiyorum..Hepte Konyada oluyor bu..
    Rezillikten baka birey deil resmen ben utanyorum tv karsnda bir de sayg durularnda sessiz kalamamak bu ikisi bizim saygsz toplumun aynas resmen

Kartal
    yelik tarihi
    Temmuz 2008
    Yer
    Sadece Beikta
    Ya
    33
    Alnt Eren Gokhan Ak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Cihan Yaman Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Milli malar iin anlalmtr... kendisini brakacaklarn sanmyorum... yani en azndan yle olmal... insan olarak ok kaliteli... iini de ok ok iyi yapyor...
    Abdullah hoca tesisleri gezerken Halil'de oradayd.Sknt yok.

Alnt Bilal Pay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Rezillikten baka birey deil resmen ben utanyorum tv karsnda bir de sayg durularnda sessiz kalamamak bu ikisi bizim saygsz toplumun aynas resmen
    Baz lkelerin milli mar slklanmal. Fransa bu lkelerden birisi. Ha hocasna oyuncusuna seyircisine sayg gsterilmeli hangi rakip olursa olsun. Ama Fransann milli marn bende slklarm. O Bayrak altnda o Mar eliinde ka sivil ldrld ka lke smrld tahmin etmek g. Bugn de ayn siyasetleri devam ediyor. Milli Mar siyasi bir simgedir. Dolaysyla baz lkelerin mar slklanmal. En azndan kydklar canlarn hatrna. Ayrca bunlar ezelden beri Islam dman mslman dman trk dman. Bizim bayramza marmza sayg gstereceklerini mi sanyoruz? Olay karmak yok ama marlarn slklamak hakl bir tepkidir d politikalarna. Ayns srail ABD ngiltere gibileri iin de geerli.

Bakalarnn deerlerini hie sayan, bencik, ahlaksz bir toplumuz. Iki yzllk,riya kagitcilik her trl pislik bizde.

Dnk galibiyet enol Gnein 2 yldr Beiktata yapt hatalar vurdum duymaz hallerini rtm grnyor. Balk hafzamz direk devreye girdi.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Kapal Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Ya
    35
    Alnt Bora Barut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dnk galibiyet enol Gnein 2 yldr Beiktata yapt hatalar vurdum duymaz hallerini rtm grnyor. Balk hafzamz direk devreye girdi.
    Aynen yle.Dn ok abuk unuttuk her zamanki gibi

Alnt Hamit Bektas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baz lkelerin milli mar slklanmal. Fransa bu lkelerden birisi. Ha hocasna oyuncusuna seyircisine sayg gsterilmeli hangi rakip olursa olsun. Ama Fransann milli marn bende slklarm. O Bayrak altnda o Mar eliinde ka sivil ldrld ka lke smrld tahmin etmek g. Bugn de ayn siyasetleri devam ediyor. Milli Mar siyasi bir simgedir. Dolaysyla baz lkelerin mar slklanmal. En azndan kydklar canlarn hatrna. Ayrca bunlar ezelden beri Islam dman mslman dman trk dman. Bizim bayramza marmza sayg gstereceklerini mi sanyoruz? Olay karmak yok ama marlarn slklamak hakl bir tepkidir d politikalarna. Ayns srail ABD ngiltere gibileri iin de geerli.

Hamit kardeim oras siyasi arena deil, siyasi arena olsayd inan hi bir lkeyle ma bile yapmamamz gerekirdi. Yada her lke her lkenin milli marn slklamas gerekirdi. imdi Fransada yada herhangi bir lkede bizim milli marmz slklansa bu bizimde houmuza gitmezdi. Ona bakarsan en byk terr destekisi Almanyadr ama onlarn milli marn hi slklamadk?Madem o lkelerden futbolcuda getirmeyelim?Konu siyaset olursa konu ok fazla uzar gider..

Alnt Hamit Bektas Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Hamit kardeim oras siyasi arena deil, siyasi arena olsayd inan hi bir lkeyle ma bile yapmamamz gerekirdi. Yada her lke her lkenin milli marn slklamas gerekirdi. imdi Fransada yada herhangi bir lkede bizim milli marmz slklansa bu bizimde houmuza gitmezdi. Ona bakarsan en byk terr destekisi Almanyadr ama onlarn milli marn hi slklamadk?Madem o lkelerden futbolcuda getirmeyelim?Konu siyaset olursa konu ok fazla uzar gider..
    Bunlar biliyorum. Sadece mar zelinde konutum, yoksa siyasi arena olmadn biliyorum.