Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m'?n Ukrayna ve H?rvatistan aday kadrosu belli oldu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Helal ozyy..

Yorum Yap

Tvlerde donen klipler ne oyle ya ahahah sanki finale falan kaldik[emoji38]

Yorum Yap

Cok iyi oldu kazanmamiz.son iki macida kazaniriz insallah.izlandayi evimizde yenersek avanataji elimize aliriz

Yorum Yap

O?uzhan'?n iyi oyunu, Cenk'in gol? ?ok g?zel oldu. Bu arada H?rvatistan'? hi? be?enmedim. ?zellikle h?cum hatt? ?ok vasat.

Yorum Yap

?akar ozzy den dolay? luceye fena ?ak?yor))

Yorum Yap

Bizim oyuncular var diye mi oldu bilmiyorum ama milli tak?ma olan heycan?m geri d?nd?. Sizde de ?yle mi oldu ?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Trib?n ma?? kazand?rd? muazzamd?. O?uzhan hep b?yle oyna yenilelim sorun de?il...

Yorum Yap

Caglarla,kaanida begendim ..

Yorum Yap

Kocaba? arday? g?rd?n?z m? kenarda kahkahalar at?yodu burakla. Lisede olurdu boyle tipler herkesten farkl? tak?l?r kendini populer zannederdi

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      O?uzhan'?n iyi oyunu, Cenk'in gol? ?ok g?zel oldu. Bu arada H?rvatistan'? hi? be?enmedim. ?zellikle h?cum hatt? ?ok vasat.
                      Vasat de?illerdi Nuri ile Ozi bozdu. Alan b?rakmad?lar. Ozan cam??? girdikten sonra iki tane pozisyonlar? var. Bug?n Tolga Ozan ??ksalard? g?r?rd?n h?rvat h?cumunu

Yorum Yap

Aslı Kenan Isan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bizim oyuncular var diye mi oldu bilmiyorum ama milli tak?ma olan heycan?m geri d?nd?. Sizde de ?yle mi oldu ?

Caner Ozi Cenk i g?rd?m bir depre?tim. Daha olmay? hak edenler var da bakal?m g?recekler mi.

Yorum Yap

Kalan 2 ma?? kazanip averaj yapmamiz lazim, gruptan lider cikma ?ansimiz bile olabilir.

Yorum Yap

Ne gayseli ne f5li ezikler milli tak?m? kutluyor. Hepsi sessiz

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Vasat de?illerdi Nuri ile Ozi bozdu. Alan b?rakmad?lar. Ozan cam??? girdikten sonra iki tane pozisyonlar? var. Bug?n Tolga Ozan ??ksalard? g?r?rd?n h?rvat h?cumunu
                              ?llaki onunda etkisi vard?r ama Perisic, Brozov?c falan sa?ma sapan pas ve ?ut tercihleri yapt?lar ma??n ba??ndan sonuna kadar. Valla ?o?u ki?i kat?lmayabilir ama Perisic ?ok d?z oyuncu gibi geliyor bana Tek numaras? patlay?c? ?zelli?i.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Kenan Isan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Caner Ozi Cenk i g?rd?m bir depre?tim. Daha olmay? hak edenler var da bakal?m g?recekler mi.
                                Trib?n?n de etkisi var.. her ma? Eses'e verilsin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X