Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Alıntı Yucel Deliktas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 2651

Slaven Bilic 10 sene daha kalsın isterim.
    muslum_gurses_dertler_insani.jpg

Yer
    Kayseri - Sivas - Istanbul
    basın toplantısı saat kaçta ?

edit. 14:30
    Konu Caner Akbal tarafından (09 Temmuz 2014 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.

Ntvspor vermiyor mu basin toplantisini ? Şuan Brezilya'dan röportaj var

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kara Kartal
    Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    Başlar 5 dakikaya.

Holosko iyi çocuk stad yapmağaaa çalışıyoruzz

ohaa soldakini bir tek benmi ilk anda mitroglou zannettim

Kara Kartal
    Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    O nasıl hapşurma lan öküz.

adamlar seyirciyi kabul etmiyo, bilic seneyede gelmek istiyoruz diyor arkadaş.....

Alıntı Tolga Deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar seyirciyi kabul etmiyo, bilic seneyede gelmek istiyoruz diyor arkadaş.....
    adam teknik olarak, kamp-antreman şartları olarak bakıyor çünkü. taraftara şov değil, sezona hazırlık kampı yapıyorlar çünkü.

Ya adam yarım saat konuştu 2 dk çevirdi eneramo falan dedi oralar çevrilmedi

takıma demba ba (ki bana kalırsa Beşiktaş tarihinin belkide en iyi yabancı santraforu.) transfer edildi diye basına bile tavır yapan sevgili hocam,

Ahmet nur çebi ile birlikte klübü terk edersin inşallah, bunca zaman seni sevdim durdum fakat önder özen olayında resmen arkana anç'yi alıp kuyu kazdın...karar aşamasında önder özenin etkisi azaldıktan sonra dayatmalarını Ahmet nur çebiye yaparak, önder özenin yetkilerini yok saydın. bütün karizmanı yerle bir ettin gözümde...böyle bi adam olduğunu düşünmemiştim. taktiksel anlamda, oyuncu değişikliği anlamında seni yetersiz gördüğümüzde dahi karakterin, duruşunla yürürsün bu yolda diyorduk fakat bütün sempatilerim tükendi sana karşı.

seneye lucescu'nun sözleşmesi bitiyor, hatırlatırım. arenada yedek klübesinde seni görmeyiz inşallah.

son günlerde yeni sezona dair umutlarımı bitiren reis daha doğrusu haline tavrına bakılırsa eski reis'tir kendisi. Sen futbol takımının lideri,komutanısın fakat antremanlarda,hazırlık maçlarında,basın toplantılarında surat beş karış bir depresif hava. İmam osurursa cemaat sıçar diye bir laf vardır hani. Bilic böyleyken ben şimdi o futbolcudan kendisini parçalamasını nasıl bekleyeyim, ben mi hırslandırıp gazlayım çalıştırayım adamı. Beşiktaş teknik direktörlüğü küsülecek,trip atılacak bir makam değildir öyle. Transfer gecikti, Özen istifa etti, yönetim problemli, stat yok evet ama şartlar böyle diyede öyle depresif havalarda gezemezsin. Seni severiz, severim fakat ne sen bize mecbursun ne biz sana, şartlardan memnun değilsen verirsin istifanı gidersin. Ha sende bizi seviyorsan ve kalıyorsan o zaman halin tavrınla taraftarın,futbolcunun tadını kaçırmaya hakkın yok paşam. Geçen sezonda Atatürk Stadı'ndaki Gs maçından sonra aynı triplere girdin yüzün gülene kadar takımın ne hallerde olduğunu gördük. Ya kendini toparla profesyonelce işine bak ya da yol yakınken git çalma/kırma zaten az olan umudumuzu.

Alıntı Huseyin Can Aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takıma demba ba (ki bana kalırsa Beşiktaş tarihinin belkide en iyi yabancı santraforu.) transfer edildi diye basına bile tavır yapan sevgili hocam,

Ahmet nur çebi ile birlikte klübü terk edersin inşallah, bunca zaman seni sevdim durdum fakat önder özen olayında resmen arkana anç'yi alıp kuyu kazdın...karar aşamasında önder özenin etkisi azaldıktan sonra dayatmalarını Ahmet nur çebiye yaparak, önder özenin yetkilerini yok saydın. bütün karizmanı yerle bir ettin gözümde...böyle bi adam olduğunu düşünmemiştim. taktiksel anlamda, oyuncu değişikliği anlamında seni yetersiz gördüğümüzde dahi karakterin, duruşunla yürürsün bu yolda diyorduk fakat bütün sempatilerim tükendi sana karşı.

seneye lucescu'nun sözleşmesi bitiyor, hatırlatırım. arenada yedek klübesinde seni görmeyiz inşallah.

kardeş sen ne içtiysen bana da getir.

hoca cok bunalim modda.bu sekildeyken takim nasil enerjik,istekli vs olacak bilmiyorum

Alıntı Huseyin Can Aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunları yaparken sende yanındaydın herhalde