Konu: Sper Lig 2016-2017 Sezonu Tm Malar

bu forumda benim en spesifik en ilginc gordugum yorum atibanin futbolcu olmadigini soyleyenlerindir. gs yi rakip olarak gorenleri falan normal karsiliyorum. her yorumu kaale almayin.

Alnt sa etin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Semih Bakaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt sa etin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Semih Bakaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yalnz elimize ok byk bir ans geti.

Baakehir - Fenerbahe

6 puan yaparsak eer bildiin lig biter.
    6 puan imkansza yakn.
    Neden abi neden ?

Kurtulalm artk u ruh halinden. Gider kaybederiz o problem deil. Kaybetsek bile ampiyonuz. NET !

Ama yok imkansza yakn, yok bizi yenerler, yok yle yok byle.

Adamlar senin takmna gpta ile bakyorlar, azlarnn suyu akyor biz halen imkansz vs vs.
    nk kardeim bu malar ampiyonlar ligi malarnn arasnda avrupa dn oynanacak, art feneri evinde en son yendiimiz yl hatrlamyorum bile artk, sadece gs'ye deil bize kar da evlerinde yllardr byk stnlkleri var,avrupa dn ligde ne kadar zorlandmz ortada,zellikle benfica dn baakehir ma da ok zor geecek,baakehir+fener malarnda 4 puana dnden razym ben,sadece biraz gereki yaklayorum o kadar.Bu kadar iyi oynayp zor ma kazanmamz da cabas,hcumda byk oyuncumuz yok,bu tr malar gomez kazandryodu bize geen yl.mthi zor bi fikstr bizi bekliyo,umarm en az hasarla karz.
    Fener mai Avrupa kupasi dns degil yalniz, Ziraat Trkiye kupasi var o matan nce. O mata zaten full yedek ikar, yani Fener mainda bahane yok bence. Daha nce yazdigim gibi Ibb ve Fener malarindan 1er puana okeyim ama Benfica-Kiev malarindan 4 puan ikarmak sartiyla.
    Konu Alper Esen tarafndan (21 Kasm 2016 Saat 11:33 ) deitirilmitir.

Son yllarda izlediim en kt fener vardi..zellikle i saha derbi malarnda baka oynuyorlardi..Tabi bunda GG ve Caner'in etkisi ok bykt. .
    Dn gece man hibir annda Fb nin o bildiimiz basks yoktu. .
    Zaten 42.dk ya kadar topa daha ok sahip olan gs idi..Fb klasik Anadolu takimi gibi oynad. .Ancak RVP nin apkadan tavan karmas ii bambaka bir hale getirdi.

Ma sonu Rdvan' izledimde "Fb yle iyi oynad akll oynad "Falan..
    Fb ,bi halt oynamadi. .Ama gs o kadar rezildiki fb iyi oynad gzkt. .

Tekrar sylyorum. Fb nin bu sezon o i saha avantaj falan kalmam. Dn sezonun seyirci rekoru krklar halde oyun olarak bunu hissetiremediler..

Fb ye kar ok byk sansizlik veya hakem katliam yasamazsak.fb nin bizi yenmesi spriz olur

Devereye kadar kalan malarmz
    Baakehir
    Fb ( D)
    Bursa
    Kasmpaa(D)
    Antep
    Fb nin kalan malar
    Rize (D)
    Beikta
    Antalya(D)
    Genlerbirlii
    Ts (D)

Kat zerinde Baakehir, Bursa ve Fb malarmz zor.Puan kayb ihtimali olan malarmz bu malar.
    Fb'nin de Rize, Beikta ve Ts malar zor malar. .
    5 macta 10 puan iyi olur.Bu da 37 puan demek..Fb nin de 11 puan alacan dyorum.
    Fb de 32 yapar..
    ilk devre fb nin 5 puan nnde olursak ok iyi olur.
    kinci devre fb'nin derbileri deplasmanda oynayacagini dnecek olursak .FB den daha avantajli oluruz

Tribndergi forumlarna da yazarm genelde. O forumda bile sylenen u ki, Beikta olsa her iki takmn da iinden geerdi minvalinde.. Her iki rakibimizin de u an en korktuklar takm Beikta.

Dolaysyla Feneri orada yenecek takm varsa o da biziz. Ah bi de Talisca olayd iyiydi

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

nazifolu nerlerde, hi sesi kmyor
    gerek gs yi ts mandan itibaren greceksiniz diyordu

Alnt brahim Su Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tribndergi forumlarna da yazarm genelde. O forumda bile sylenen u ki, Beikta olsa her iki takmn da iinden geerdi minvalinde.. Her iki rakibimizin de u an en korktuklar takm Beikta.

Dolaysyla Feneri orada yenecek takm varsa o da biziz. Ah bi de Talisca olayd iyiydi

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    O looser herif olmasa 3-2 nde olup ikinci devresine 11-10 girdiimiz ma vermezdik ve ve ordaki algy ykardk kendi admza. Ah ulan looser.

Kartal
    yelik tarihi
    Haziran 2008
    Yer
    Torpile Hayr
    Ya
    32
    Alnt Tolga Baar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Okan Akdeniz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Bekir Koray Aksoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Antalya'ya att gol anst yani
    Evet, kirk yilda bir atar o golu.
    O gol iind yetenek krnts olmayan hibir futbolcu atamazd. Birinci snf bir gold o. Hibir ekilde ansla alakas olamaz.
    Tamam kardesim bakacaz bu sene kac tane oyle gol atacak ve kac tane kale onunde kaciracak.

Geseye cok gommussunuz bende ortasahalari haric bazi bolgelerinde ust duzey oyunculari var ama onemli olan takim olmak onun icinde hoca cok onemli seri galibiyetler gerekli dokunuslari riekerink bey hakemsiz yapamaz. Buarada eren kotu forvet degil ama asla buyuk takim oyuncusunun as forveti degil sadece etkili bir silah cenk gibi. Aboubakar da bizde silah olma yolunda gidiyor yazik yani kacirdiklari pozisyonlar sasirtici cenk ile abounun!

Alnt Okan ahin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    pankart acanlarn cogu zaten alkol,sigara alabilecek baz mekanlara giremeyecek yatadr

Rize fena yazd.

baakehir baak verecek gibi bu ma

Rize onde basaksehir yenilse gayet guzel olur. Liderlik keyfi:-)

Kartal
    yelik tarihi
    Haziran 2008
    Yer
    Torpile Hayr
    Ya
    32
    Oo rize atmis Beraberlik de olur, yeterki kazanmasin su basaksehir.