Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2016-2017 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bursasporlu Serdar Kurtulu?'un alt yap? ile yap?lan ma?ta aya?? k?r?lm??.
    ?ok efendi bi Be?ikta?'l? Serdar bu seneye de iyi ba?lam??t?, b?y?k ge?mi? olsun kartala

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Lens birkac hafta oynayamayacakmis, bu mac da insallah berabere biter. Arada avrupa maclari var sonrasinda rize deplasmaninda da puan kaybedecekler bence
      Birkac hafta derken kac acaba? 3 haftayi gecerse bizim macta da yok demek
      Tam bizim ma?a yeti?ir bence ??nk? bu sakatl?k 15-20 g?n s?r?yor bizim ma?a da 20 g?n falan vae o ma?a yeti?tirirler.
      O haliyle yeti?sin s?k?nt? olmaz 3 hafta top oynamayan adam? bizim ma?a ilk 11 koyarsa maymun olur ortada

Yorum Yap

?ok efendi bi Be?ikta?'l? Serdar bu seneye de iyi ba?lam??t?, b?y?k ge?mi? olsun kartala
        K?r?k veya korkulacak bir durum yokmu?. Dizinde ??k?k olu?mu?. Bursa ba?kan? a??klama yapt? ge?mi? olsun.

Yorum Yap

Aslı ??kr? Pulluk?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          K?r?k veya korkulacak bir durum yokmu?. Dizinde ??k?k olu?mu?. Bursa ba?kan? a??klama yapt? ge?mi? olsun.

Ben pozisyonu izledim. 6 aydan ?nce d?nemez. Sezonu kesin olarak kapatt?..

Yorum Yap

Ergin ATAMAN ortal??? kar??t?rd?.
            ?yi iyi futbol ma?? da iyice gerginle?ir

Yorum Yap

tam beraberlik ma?? diyorum.

Yorum Yap

may?sa kadar oynansa 0

Yorum Yap

Gs taraftari gidiyor buyuk ihtimal mac boyu kufurlesirler bakalim fbye ne ceza gelecek, normalde cogu tribune girenlere bloke gelmesi lazim.

Yorum Yap

En hay?rl? skor beraberlik

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Kjaer de sakatlanm?? milli ma?ta... Vah vah! Caner'le Talisca'n?n sakatl???na bayram yapan ?erefsizlerin tak?m?na ?z?l?yor muyum? Tabiki hay?r!

Yorum Yap

Ntvsporda sporgecesini sunan arkada? kajer sakatlanm?? derken kalp krizi ge?irecek gibi oldu.loserbah?eliler sizi.renginizi belki etmeyin demiyorum edin edin b?yle daha tatl? oluyo.alay?n?za ?ampiyon kartal yazd?raca??z.

Yorum Yap

Nani'ye el sikkoyu sormu?lar, "Ne benim ne de d?nyan?n ilgisini ?eken bir ma? de?il" demi?.

Ahahaha... Helal sana Nani, konu?...

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Nani'ye el sikkoyu sormu?lar, "Ne benim ne de d?nyan?n ilgisini ?eken bir ma? de?il" demi?.

ahaha harbi mi ya
                            zeki adamm?? 1 senede ??zd? olay?

Yorum Yap

Kjaer maca yetisiyormus. Ama hala topal ve lens buyuk eksiklik.
                              Beraberlik gelsin olmadi fener yensin gs'yle yarismayuz hemde ga kaybederse 2 hafta once sampiyon diye ortalikta dolasirken 9 puan geriye dusecek bi anda hoca degisimine giderler iyi koparlar.

Fenerbahce kismen avrupada da oynadigi icin daha makul bi rakip.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Do?ru demi?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X