Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euro 2020 elemeleri : TÜRKİYE - İzlanda

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı İsmail Arı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Cenk oymayacakmış 2 maçtada
    Burak oysun ozaman :p

Yorum Yap

Emre şerefsizi her maç sakat diyerek oynamıyor Burak da sakatlanıp geliyor. Bu yaştaki adamı da ard arda 90 dakika oynatıyor adını hatırlayamadigim.. Burada iyi niyet de pek göremiyorum. Burak yine oynayacak yine sakatlanıp gejecek.

Yorum Yap

Aslı Metin Sayan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı İsmail Arı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Cenk oymayacakmış 2 maçtada
        Burak oysun ozaman :p
        Belkide goy atay

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Yorum Yap

Valla kimse yoksa Merih Çağlar ikilisi var. Uzun zamandır böyle bir ikili görmemiştik. Adamlar resmen duvar.
          Zaten Leichester'da mesih ilan edilmesine 1-2 adım kaldı Çağların.

Yorum Yap

Hakan 11 de

Yorum Yap

Bu herif nasıl her maça 11 başlar ya, bir de sol açık. 10 numara da değil.

Yorum Yap

Torpili büyük yerden

Yorum Yap

Eveeet adını hatırlayamadığım yine takıntısını konuşturup ozan tufan'ı ilk 11 e almış.

Ayrıca kaç hoca geldı geçtı Hakan hala sol açık oynuyor.

Yorum Yap

Hakan ileri uçta ayağında top saklayabilen tek oyuncu Fransa maçında da ikinci yarı girince daha denk bir oyun oynamaya başladık ondan bu maçta en çok bu konu da katkı bekliyor olsa gerek

Yorum Yap

Milli takim yine hicbir sey oynamiyor 0 organizasyon

Yorum Yap

Aslı Sami Bahadır Aşıroğlu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Hakan ileri uçta ayağında top saklayabilen tek oyuncu Fransa maçında da ikinci yarı girince daha denk bir oyun oynamaya başladık ondan bu maçta en çok bu konu da katkı bekliyor olsa gerek
                        Akan oyunda ben de beğenmiyorum adamı ama İtalya'da Pioli, Giampaolo oynatıyor. Milli takımda ft, Güneş oynatıyor. Var bir hikmeti herhal, bu kadar yüklenmeye gerek yok bence de

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Senin yapacağın spikerliğe

Yorum Yap

Aslı Özgürcan Kaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Sami Bahadır Aşıroğlu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Akan oyunda ben de beğenmiyorum adamı ama İtalya'da Pioli, Giampaolo oynatıyor. Milli takımda ft, Güneş oynatıyor. Var bir hikmeti herhal, bu kadar yüklenmeye gerek yok bence de

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                            yok benim de beğendiğimden değil zaten ama son iki maça da Şenol hoca aynı kısır orta sahayla çıktı Fransa ilk yarı bizi çok ezdi şimdi de pas organizasyonumuz çok zayıf hakan geçen maç takımı rakip saha da tutmayı başardı bu maçta da tek hücum sistemimiz bu gibi duruyor

Yorum Yap

Burak milli takinda daha cok terliyor..

SM-J610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Burak bey valla koşmak mücadele etmek istediğinde edebiliyormuş.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X