Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2020 elemeleri : T?RK?YE - Arnavutluk ma??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sezgin Yeşildal
    yanıtladı
    Yanl?z Emre Can ve G?ndo?an a??r karaktersiz ??kt?lar. Bu golden sonra ki askere selam?n? be?enmi?tiler sosyal medyada, akabinde gelen tepkiler ?zerine geri ?ekmi?ler. Siz ve mesut gibi almanlar? se?enlere ve g?t girenlere m?stehak. Suat Serdar da ayn? bok. Pes de tak?m?mda olsan?z derhal satard?m! Hain herifler.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Fikret Orman ?ST?FA!
    En son düzenleyen Sezgin Yeşildal; 14-10-2019, 10:55.

Bir yorum yaz:

• Ihsan.Ozturk
    yanıtladı
    Aslı Sezgin Yesildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ENOL G?NE?'E KRAVAT TEPK?S?
    A Milli Tak?m?m?z ile grupta harikalar yaratan Teknik Direkt?r ?enol G?ne?, Fenerbah?eli taraftarlar?n tepkisini ?ekti. Ma?a bordo-mavi kravat ile gelen G?ne?, sosyal medyada yerden yere vuruldu.[ATTACH]14059[/ATTACH]

bizim kadar bo? i?lerle g?ndem yapan bir ?lke yok.kime ne.adam istedi?ini giyer.hatta sponsor vermi?.b?rakal?m bu i?leri.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Aslı Halil Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Gurbetcilerin cok dikkatli olmasi lazim, Paris?te pkklilar kalabalik.
    Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk
    Aynisi olursa ben opup basima koyarim. Bu sefer mevzu cok daha buyuyebilir.

Fransizlara kalmis bir olay. Onlar da dunyada en son guvenecegim millet, ozellikle bu mevzuda kimin yaninda olduklari belli.

Polis bizimkileri korumazsa ortalik savas alanina donecek diye korkuyorum ben. Allah korusun.

Bir yorum yaz:

• Halil Yildiz
    yanıtladı
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fransa maci cok kotu zamana denk geldi. Insallah olaysiz gecer o gun ama sanmiyorum.

Lyon macindaki olaylarin birebir aynisini bekliyorum. 30000 40000 turkten bahsediliyoe. Allah yardimcimiz olsun.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Oğuzhan Aykan
    yanıtladı
    Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    En iyi 3. olay? varm? acaba?

Malum bizim grup ve baz? gruplar 6 tak?ml? baz? gruplar 5 tak?ml?.
    6 tak?ml? gruplarda son s?radaki tak?mla yap?lan ma?lar ??kar?l?yordu san?r?m. Bu ?ekilde bi en iyi 3.muhabbeti vard?r.

Bir yorum yaz:

• Özgürcan Kaya
    yanıtladı
    ?a?lar-Merih-Ozan-Kaan stoper rotasyonu ?ok acayip. Yedi?imiz gol say?s? belli zaten. Mert baya baya g?ven veriyor. Umut Mera? orta kalitesi ve h?cum g?c? k?t? ancak pozisyon bilgisi ?ok iyi bence. Savunma ve kademelerde hatas?z oynuyor. Bunu da Zeki ile sa? kanattan h?cum olarak dengeliyoruz zaten. Yine bunun i?in genelde bir kenarda forvet ?zellikli oyuncu kullan?yor hoca.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı
    Fransa bizi rahat yener maalesef, sonra final ma?? oynar?z her zamanki gibi. Biz ne zaman gruplardan rahat ??km???z allasen..

Bir yorum yaz:

• A.Sefik Cokgungor
    yanıtladı
    Aslı Sezgin Yesildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    A Milli Tak?m?m?z ile grupta harikalar yaratan Teknik Direkt?r ?enol G?ne?, Fenerbah?eli taraftarlar?n tepkisini ?ekti. Ma?a bordo-mavi kravat ile gelen G?ne?, sosyal medyada yerden yere vuruldu.[ATTACH]14059[/ATTACH]

?enol g?ne? sever b?yle hareketleri

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yeşildal
    yanıtladı
    A Milli Tak?m?m?z ile grupta harikalar yaratan Teknik Direkt?r ?enol G?ne?, Fenerbah?eli taraftarlar?n tepkisini ?ekti. Ma?a bordo-mavi kravat ile gelen G?ne?, sosyal medyada yerden yere vuruldu.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  senol-gunes-e-fenerbahceli-taraftarlardan-kravat-12520414_5664_m.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  35.4 KB

Bir yorum yaz:

• Murat H?seyin Dikmen
    yanıtladı
    Hakan ? = Adem L.

Bir yorum yaz:

• A.Sefik Cokgungor
    yanıtladı
    Biz yinede isi garantiye almadik Fransa bizi yener izlanda da yenerse ??kam?yoruz

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    En iyi 3. olay? varm? acaba?

Malum bizim grup ve baz? gruplar 6 tak?ml? baz? gruplar 5 tak?ml?.

Bir yorum yaz:

• Isa Çetin
    yanıtladı
    Gruptaki bu kadar iyi performansa ra?men grup yine de s?k?nt?l?,fransa bizi yense sonra bize inan?lmaz ters gelen kabusumuz ?zlanda da yense buraya kadar getirdi?imiz noktada yine ??kam?yoruz gruptan

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Merih helal sana olm be. Sa?ma sapan 2 i? saha ma?? ve ?ansa gelen 2 gol. Neyse galibiyetle kapatt?k ikisini de g?zel oldu.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X