Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Premier Lig 2019-2020

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevahir Ceri
    yanıtladı
    Lvpool ilk ma?lubiyetini alacak san?r?m.

MI 8 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Mehmet Köse
    yanıtladı
    Liverpool 4 hafta sonra ?ampiyonlu?unu ilan edip sonraki ma? Manchester City deplasman?na ?ampiyon olarak gidebilir

Bir yorum yaz:

• Cevahir Ceri
    yanıtladı
    Liverpool west ham ma?? efsane oluyor ?u an.

MI 8 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Liverpool matematiksel olarak garantiledi?i an ligi ?ok zorlamaz. Akl? varsa zorlamaz da zaten. Tamamen CL odakl? haraket edip back to back yapmaya y?r?rler.
    Sanki bundan sonraki her macini kazanip, sampiyon olmalari CL?i almalarindan daha cazipmis gibi geliyor bana. 38?de 37 ne efsane olur..

Bir yorum yaz:

• Arda Çelikmaden
    yanıtladı
    Liverpool matematiksel olarak garantiledi?i an ligi ?ok zorlamaz. Akl? varsa zorlamaz da zaten. Tamamen CL odakl? haraket edip back to back yapmaya y?r?rler.

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    City mall?k ediyor. Liverpool ne kadar erken ?ampiyon olursa, o kadar erken ?ampiyonlar Ligi'ne odaklanacak.
    ?ampiyon oldular zaten. Puan rekorunu k?rmak i?in oynuyor art?k herifler

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    Yok yok biliyorum olduklar?n? da, matematiksel olarak diyorum. Yaln?z son ma??n ?zetini izledim, Allah korumu? baz? pozisyonlarda.

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    City mall?k ediyor. Liverpool ne kadar erken ?ampiyon olursa, o kadar erken ?ampiyonlar Ligi'ne odaklanacak.
    ?ampiyon oldular zaten. Puan rekorunu k?rmak i?in oynuyor art?k herifler

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Halil Yildiz
    yanıtladı
    Gundogan la Mahrez Citynin ocagina incir agacini diktiler bugun

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Yusuf Arslan
    yanıtladı
    Liverpool y?llard?r dandik dandik teknik direkt?rler, o kadara paraya ra?men sa?ma sa?ma transferlerle y?llar?n? yedi. Yapmas? gerekeni sonunda yapt? ve hem yar??mac? hem geli?tirici teknik direkt?r, y?ld?z teknik direkt?r getirdi, sonunda ba?ar? ve de?erini 10'a katlayan yeni d?nya starlar?.

Bir yorum yaz:

• Erkan Ünsalan
    yanıtladı
    Liverpool insan de?il..

Bir yorum yaz:

• Oğuzhan Aykan
    yanıtladı
    Son 34 premier lig ma??nda 33 galibiyetleri oldu

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Adamlar menajerlik oyunlar?nda bile olmayacak bir ba?ar?ya imza atmak ?zereler, salmazlarsa rekorlar k?rarak ??tay? bir daha kendilerinin bile ula?amayaca?? bir yere koyacaklar.

Bir yorum yaz:

• Huseyin Kurt
    yanıtladı
    Liverpool acaip bir kondiayonla oynuyor.
    Hucuma cikislar, geri donusler hic te oyle a.avci nin dedigi gibi pas mas la alt yapisi oturmus hir oyun degil haldir huldur saldiriyolar.
    Top kapma aninda 3-4 kisi saldiriyor ayni anda, hucumda butun takim suratle cikiyor.
    Saha parsalizasyonu falan dusunen bir takim degil bildigimiz senol gunes tarzi bir takim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Klopp gibi sempatik hocas?, Mane gibi sempatik oyuncusu ve bilimum m?thi? yetenekte oyuncusu olan bi tak?ma kahrolas? 8:0 y?z?nden nefretle bak?yorum.
    Oyuncular, y?netim, hoca de?i?ti. Asl?nda sevebilirsin. Tek taraftar duruyor ki onlarlada iyi anla?m??t? trib?n?m?z. Ben niyeyse ManU yu hi? sevmiyorum ezelden beri.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X