Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2020 Eleme Ma?? : T?rkiye - Fransa

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Mustafa Emir Can
    yanıtladı
    hersey kadron kadar hikaye anlatip durmayin. Besiktas?in 7-8 posizyonda eksik oyuncusu var. 3-4 posizyonda gercekten hocanin isteyebilicegi oyuncu var. Transfer donemi yazsa eline bu kadroyu hangisini alabilirsin hikaye. Eylul ayinda sozlesmesi elinde kapi kapi gezen bitik oyuncularla anlasmaya calismakla bu isler olmuyor. Zimba gibi cocuklar iste milli takim yuru diyorsun kosuyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Eren Gokhan Ak
    yanıtladı
    Elemelerde hen?z gol yememi? olmam?z da ayr? bir nokta... evet ?st d?zey diyebilece?imiz ilk ma??m?z? oynad?k ancak ?u ana kadar gol yemeden 3 ma?ta 8 gol atmak da ayr? bir ba?ar? benim i?in... kald? ki bu 8 gol? 6 farkl? oyuncu att?... 2 gol atan Cenk ve Kaan Ayhan oldu sadece... bu da oyun prati?inin farkl? oyuncular? kapsad???n? g?steriyor bana... ben bu jenerasyondan umutluyum...

arda, emre, caner, burak, volkan gibi kutupla?m?? bir nesilden bu nesile h?zl? ge?i? yapmam?z gerekiyor art?k... cenk sonras?ndan burak ?n da oynayabilece?ini d???nm?yorum ben... emre nin de art?k abilik haricinde katabilece?i bir ?ey kalmad?...

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Aslı Ozan K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Terc?man Halil Yaz?c?o?lu da kul?pten ayr?ld? m??

O kadar al??m???m ki adama Bilic konu?uyor sand?m ??ini ?ok iyi yap?yordu ger?ekten

Bir yorum yaz:

• Ozan K?se
    yanıtladı
    Terc?man Halil Yaz?c?o?lu da kul?pten ayr?ld? m??

Bir yorum yaz:

• Levent.Sahin
    yanıtladı
    ?enol G?ne?in ?uan ki ruh hali ile bizdeki son 2 y?lki ruh halini k?yaslay?n neden ba?ar?s?z oldu?umuzu anlars?n?z...

Bir yorum yaz:

• Cihan Saglam
    yanıtladı
    Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?u an milli tak?m fatih terimin milli tak?m?ndan daha antipatik g?z?mde. ahlaks?z herif 500 tane orta kestirmek burda i?ine gelmiyor tabi
    ?u tak?ma Caner?le Quaresma?y? koy bak bakal?m 500 tane orta kesiyorlar m? kesmiyorlar m?.

Bir yorum yaz:

• Cenk.Akay
    yanıtladı
    Senol G?ne? b?y?k hocas?n , yolun a??k olsun

Bir yorum yaz:

• Hamit Bektas
    yanıtladı
    ?u an milli tak?m fatih terimin milli tak?m?ndan daha antipatik g?z?mde. ahlaks?z herif 500 tane orta kestirmek burda i?ine gelmiyor tabi
    Sanki bilerek ?ampiyon olmad?. Adam?n istemedi?i kadrolar kurdun, oyuncular?n maa??n? vermedin, mhk ye tff ye bask? kuramad?n gs gibi. Buna ra?men 2 y?ld?r potada olduk. Ayr?ca ?enol G?ne? hep iyi ba?lar ve k?t?ye do?ru gider. Hep b?yleydi. O y?zden de ben hocay? hala seviyorum hala sayg? duyuyorum. 2003 de ?lkemi 2011 de memleketimi 2016 ve 2017 de Be?ikta??m? sevindirdi. Gs ve fb yi de hi? bir zaman sevmedi. Onu sevmemek i?in bir nedenim yok.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Abidin Uslu
    yanıtladı
    T?rkiyede teksin [emoji2][emoji2][emoji2]

Bir yorum yaz:

• Ülker Uysal
    yanıtladı
    O deg?lde fransaya p?z?syon vermed? tak?m. Demekk? senol gunes savunmada yapt?rab?l?yormus. Devaml? d?le get?r?orum b?z?m tak?m?n savunma yapacak oyuncu kal?tes? yok.olay sadece defans deg?l ortasaha ve kanatlar cok oneml? savunmada.

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yaln?z cidden iyi kadromuz var Yusuf Abd?lkadir Hakan gibi adamlar yedekti Emre B.,Okay Cenk Tosun kadroda bile de?ildi
    En b?y?k art? da oyuncular?n yurt d???na gidip kendilerini geli?tirmesi.?skeleti o grup olu?turuyor.Gidip yabanc? s?n?r? getirirlerse tamamen sa?malam?? olurlar

Bir yorum yaz:

• Çağdaş Ulaş
    yanıtladı
    Merih Michael Scofield?a benzemiyor mu ya. Burun hari? tabi

Bir yorum yaz:

• Rahmi Kerem Kalfali
    yanıtladı
    Sali gunu izlandayi da yensek super olur, senol gunese ragmen destekliyorum

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Aslı Tu??e G?rel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hasan Ali resmen Mbappe'yi maymun etti :d
    Caner'i ger?ekten istiyorlarsa H.Ali ile takas yapal?m Geli?tirdi kendisini ?ok

Bir yorum yaz:

• Berke Tiftik
    yanıtladı
    Hasan Ali harbiden niye b?yle iyi oynad?

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X