Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ya harbi diyorum, seni her Allah'?n g?n? savundum. Ama ?u ma?taki o pozisyonu ka??rman akl?ma mant???ma s??mad?. B?y?k ay?p ettin.

Sene sonu yerine daha iyi birini al?p sana da g?le g?le demek laz?m reis. Kusura bakma. Art?k olmuyor.

Yorum Yap

Ma?a hareket getirdi. Gol ka??rmas?na k?zmam ??nk? orta gelirken ceza sahas?na giren kanat oyuncusu g?rd?k nihayet.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Eskiden pozisyona girip ?yle b?yle at?yordun bir ?ekilde. ?imdi girdi?in pozisyonu da atamaz oldun ki bug?nk? ka??r?lacak gibi de?ildi be olum..

Yorum Yap

?yi ki ?ansl?s?n be Olcay. Ya son dakika kornerden gol yeseydik nas?l hesab?n? verecektin bo? kaleye ka??rman?n. Nas?l giyecektin o 10 numaral? formay? bir daha. ?yi ki ?ansl?s?n ama. Allah t?m iyi insanlara Olcay ?ahan ?ans? versin.

Yorum Yap

En b?y?k d??man?n olarak ?unu rahatl?kla diyebilirim ki ; G?khan'?n gams?z l???n? g?rd?k?e sana tek bir laf edemem.

Yorum Yap

Bo? kaleye de ka??rd?n sonunda.. ama t?re o kadar etkisiz ki.. san?r?m q17 ile senin kanatlar? payla?man en do?rusu.

Yorum Yap

?nstagramda olcaya yaz?lan yorumlar ?erefsizliktir. Kimse kusura bakmas?n. Hi?biri de Be?ikta?l? de?il benim g?z?mde.

Yorum Yap

Pozisyon ka?abilir s?k?nt? yok, d?nyan?n say?l? oyuncular? bile ne pozisyonlar ka??r?yorlar.

Neyseki puana mal olmad?.

Bu saatten sonra kimin oynad???n?n ?nemi yok, oynayan hakk?n? versin yeterki. T?re bu haldeyken Olcay'a baya?? ihtiyac?m?z olacak.

Bunu kimse i?in yazmad?m ?imdiye kadar, enteresand?r Olcay'a yaz?yorum :d Kad?k?y'de gol? var

Yorum Yap

Enteresan bir yap?n var en sinir oldu?um zamanda bile k?zam?yorum sana o formay? en az bizim kadar sevdi?in ?ok belli ama ?ampiyonluk yolunda sana ihtiyac?m?z oldu?unu unutma h?rsl? ol sava? gerisi ?nemli de?il. Ne kadar yetersiz oldu?unu g?rsem de tak?m?n ihtiyac? var sana

Yorum Yap

Aslı Mustafa Alt?karde? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?nstagramda olcaya yaz?lan yorumlar ?erefsizliktir. Kimse kusura bakmas?n. Hi?biri de Be?ikta?l? de?il benim g?z?mde.
                      Insanlik buyuk bir erdemdir, bunu yakalayamayan sanal ortamda bu tip seyler yazabilir. Yazanlarin bir gram akli olsa yazdiklari olumsuz cumlelerin Besiktasimiza zarar verecegi, takim ici birlikteligi darbe vuracagini bilir. Insan bir sey soylerken yada yazarken, o yazilnalarin soylenilenlerin kendisine soylenildigi zaman nasil hissedecegini bir dusunur, ama insan dedik ya.

Ben de Olcay'i pek begenmem futbolunu, ama mucadelesi, Besiktasliligi, varini yogunu ortaya koymasina bakiyorum birde yildiz Gokhan Tore'ye bakiyorum.

Yorum Yap

hac? ben anlamad?m
                        senle de olmuyo
                        sensiz de olmuyo

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ya harbi diyorum, seni her Allah'?n g?n? savundum. Ama ?u ma?taki o pozisyonu ka??rman akl?ma mant???ma s??mad?. B?y?k ay?p ettin.

Sene sonu yerine daha iyi birini al?p sana da g?le g?le demek laz?m reis. Kusura bakma. Art?k olmuyor.
                          ?ok ??k?r karde?im g?rebildin sonun da bizim g?rd???m?z?

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?ok ??k?r karde?im g?rebildin sonun da bizim g?rd???m?z?
                            Abi ben zaten daha iyisine ihtiyac?m?z oldu?unu her zaman s?yl?yorum. Sadece burada ?ok fazla g?m?l?yor diye ses etmedim. ??nk? bu adams?z da olmuyor. T?re inan?lmaz umursamaz ve laubali oynuyor. ??eri kat eden ve o pozisyonu yakalamay? ak?l edemeyen kanatlar?m?z var. Ama i?te Olcay bu sene buldu?unu atam?yor ve bu art?k bende de ister istemez bi sinir olu?turuyor.

Yorum Yap

Samet babana gitsen ya karde?im

Yorum Yap

Sen herkese kulaklar?n? t?ka, i?ini iyi yapmaya bak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X