Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay'?n alternatif olmas?na k?zan yok.Bana kalsa rotasyon i?in bile yetersiz ama maa?? uygun i?te,katlan?labilir ama ya son 20 dakika ya T?rkiye Kupas? ma??nda.Daha iyisi kul?bede otururken Olcay top eziyor,haliyle tepki ?ekiyor,g?nderilmesi gerekti?i konu?uluyor.?ut ?ekmeyi unuttu eskisi gibi de?il diyorduk pas vermeyi de unuttu zamanla.Sanki adam eksi?imiz var da yoldan birini ?evirmi?iz gibi,?ok s?r?t?yor art?k.
    En son düzenleyen Serdar Top?u; 22-12-2015, 01:11.

Yorum Yap

Her zamanki gibi yine s?f?r katk?.Aya??na gelen her topu basit paslarla ??karmaya o kadar al??t? ki kendisi bile inanm?yor art?k bir ?eyler ?retebilece?ine.Bazen bug?n oldu?u gibi ?n? a??l?p da topla hareket etmek zorunda kald???nda ne yapaca??n? ?a??r?yor.Bu halde haftaya yine oynat?l?rsa diyecek bir ?ey yok art?k.

Yorum Yap

su? olcayda de?il onu kesemeyen oyuncularda

Yorum Yap

Kesmeyen hocada diyelim kerim daha ne yaps?n.

SM-G7105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Dinlendirir hoca haftaya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?lk yar?da sa? a??kta oynayan q7 soldan gelen adam? defansa kadar kovalad? Olcay piyasada yok.Nas?l olacak bu i??

Yorum Yap

Gs ye gidicekmi? SA ikna etmi? demek ki do?u?tan Be?ikta?l? de?il iddia etti?i gibi?

Yorum Yap

Olcayin Besiktasliligini sorgulamam Burda.Kendini parcaliyor kosuyor ve elinden ne geliyorsa herzaman yapiyor... Amam Kapasitesi bence de yetersiz. Getirin daha iyisini, verin o formayi..
                  Ayrica takimimizin bir kolej takimina b?r?nmesinde saha disinda cok b?y?k bir etken... T?rk ve Yabanci oyuncular arasindaki iletisimde Ersan la beraber cok katkisi var.
                  Geldiginde hepimiz 1 mil.bonservis ?dendi diye kizdik ettik...
                  Ama geldi Iyi g?ndede , zor zamandada gol atti, attirdi....
                  Hakkini Verdi.... Veriyor...

Yorum Yap

Ma?tan sonra "Sosa"n?n r?portaj? biter bitmez damlad? hemen oraya. Daha konu?maya bile ba?lamadan kameraya bak?p s?r?t?yor.7

25 y?ld?r Be?ikta?'? izliyorum. Senin kadar beni futboldan so?utan bir futbolcu g?rmedim.

Tak?m?n kalitesi 1-2 boy art?nca, nas?l da ??kt? foyan ortaya.

Tez zamanda gidersin in?allah.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?lk yar?da sa? a??kta oynayan q7 soldan gelen adam? defansa kadar kovalad? Olcay piyasada yok.Nas?l olacak bu i??
                      O pozisyon tam kanat de?i?tikleri zamanda oldu. Hakk?n? yememek laz?m.

Discovery Air cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Eskiden k?t? oynad???nda bile birsekilde istatistik yap?yordu bu sene art?k onuda fazla yapam?yor
                        Art?k biraz yedek beklemesi zaman? geldi

Yorum Yap

Yetene?i k?s?tl?, kameraya ?ok konu?uyor, hepsine okey ?ok ?al???yor Allah i?in hakk?n? yememek laz?m ama canl? yay?nda babam dedi?i ?ah?s benim g?z?mde Be?ikta?'a ihanet eden, y?z karas? bir insand?r, ald??? tazminatla da buna t?y dikmi?tir ki tarihimizin en kara lekesi t?p??n?n bile ben varken kul?pten i?eri giremez dedi?i ki?iye t?m T?rkiye'nin ?n?nde babam demesi beni kendisinden so?uttu, umar?m seneye sol a??k al?p yollar? ay?r?r?z.

Yorum Yap

gitsene la

Yorum Yap

performans?n ?ok d??t? reis. kendine dikkat et, devre aras? fazladan m? ?al???rs?n, ?zel hoca m? tutars?n bilmem. son vuru?lar?n iyiydi o bile dibi g?rd?.

Yorum Yap

y?netimin ay?b? olcayl?k bir ?ey yok. 3 senedir sende yapt??? yapamad??? ?eyleri ezberlemi?sin bu adamla yola m? ??k?l?r.

hi?bir yetene?i yokken almanlar onu bir noktaya getirmi? i?te o da e?itim ile kapt??? ?eyleri sergilemeye ?al???yor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X