Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Soner Din?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Adam?n dibisin Olcay. Sen yoksan h?cumda bir ki?i eksi?iz. Sen girince oyunun hakimiyetini ele al?p k?sa paslarla rakibi zorlad?k, golde de eme?in vard?. B?ylece be?ikta? sol kanad?n?n as?l g?revini sana ??retmeye ?al??anlara da kendini hat?rlatm?? oldun aslan?m.
    Olcay yoksa de?il varsa eksi?iz .
    Tek i?i pas trafi?inde al ver olan kanat m? olur ?
    ?al?m yok ?ut yok . adam kovalayacak durmadan
    S?rf ko?uyor diye 90 dk dayan?lacak adam de?il .
    Hele de Be?ikta? ?n top?usu hi? de?il .
    Be?ikta?'?n top?usu say?lacak ?ok az oyuncu var zaten onu bi ge?elim. Fakat ?u ?artlarda Olcay'a her ne olursa olsun giydirmek biraz abes ka??yor.
    Pardon da sanami soracaz abes olup olmadigina. Herkesin bir kendi g?rusu var. Olcay oynayacagina takimin 10 kisi oynamasina raziyim.
    Bende Sergen karde?im gibi d???nmekteyim.
    Elinde Quaresma gibi bir oyuncu varsa o zaman ilk 11'e Quaresma yaz?l?r. H?cum oynay?p ma? kazanmak istiyorsan da bu b?yledir. Hatta Quaresma k?t? ise o zaman yerine Kerim Frei girmelidir.
    Olcay ?ahan s?rf geriye d?n?p defansa yard?m ediyor diye tercih edilmekte.
    O kanad?n adamlar? bana g?re Quaresma ve Kerim Frei'dir.

Yorum Yap

Aslı Samet Sevim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Be?ikta?'?n top?usu say?lacak ?ok az oyuncu var zaten onu bi ge?elim. Fakat ?u ?artlarda Olcay'a her ne olursa olsun giydirmek biraz abes ka??yor.
      Pardon da sanami soracaz abes olup olmadigina. Herkesin bir kendi g?rusu var. Olcay oynayacagina takimin 10 kisi oynamasina raziyim.
      Elinde Quaresma gibi bir oyuncu varsa o zaman ilk 11'e Quaresma yaz?l?r. H?cum oynay?p ma? kazanmak istiyorsan da bu b?yledir. Hatta Quaresma k?t? ise o zaman yerine Kerim Frei girmelidir.
      ?ncelikle S.A
      Olcay Be?ikta?'?m?z?n oyuncusu de?ildir ?ok net.

Yorum Yap

Olcay bir ma? sonra sizi ??ld?rt?nca g?r?r?m.
        Olcay bizde direk oynucak biri de?il.Bir ma? iyiyse 2 ma? k?t?.
        Moskova ma??nda ma??n i?ine eden adamda Olcay'd?.

Ama Quaresman?n olu?u g?zel oldu busene.Olcay bat?r?nca Q7 bi?iler yap?yor,Q7 bat?r?nca Olcay.
        Ge?en sene el mahkum izliyorduk Olcay?.

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Olcay bir ma? sonra sizi ??ld?rt?nca g?r?r?m.
          Olcay bizde direk oynucak biri de?il.Bir ma? iyiyse 2 ma? k?t?.
          Moskova ma??nda ma??n i?ine eden adamda Olcay'd?.

Ama Quaresman?n olu?u g?zel oldu busene.Olcay bat?r?nca Q7 bi?iler yap?yor,Q7 bat?r?nca Olcay.
          Ge?en sene el mahkum izliyorduk Olcay?.
          Aynen olay?n en g?zel taraf?,kazanan hep Be?ikta?'?m

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Samet Sevim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

olcays?z bi tak?m d??enemem adam resmen joker yedekte kalmay? sorun etmiyo oyuna girdi?i zaman da elinden geleni yap?yo sizin ?urda dedikleriniz olcaya cidden ay?p daha ne yapacak adam

Yorum Yap

Olcay 18 ki?ilik kadroda olmay? hak eden bir futbolcudur. Katk?s? da ?oktur, olacakt?r da...

Yorum Yap

adam ka? senedir bizde oynuyor bir t?rl? ??zemedim ben olcay'?. bir ma? izliyorsun m?ller gibi, bir ma? izliyorsun sabri'nin kanat oynam?? hali gibi. ortas? yok adam?n. ya iyi ya ?ok k?t?.

Yorum Yap

Ya arkada? olcay'?n kapasite belli, iyi niyetinden zaten eminiz. Bana g?re bu adam quaresma, frei varken ?ok rahat forma ?ans? bulur.Lig uzun cezal?s? var, sakat? var niye bi adam? ?verken di?er adam? kaybediyoruz. Yar?? i?indeyiz hepsine ihtiyac?m?z var. Adamlar ?u yaz?lanlar? g?rse kahrolur.

Yorum Yap

?u adamdaki oyun zekas? hi? bir oyuncumuzda yok.
                    T?renin bacaklar? olcaya taksak al sana ronaldo

Yorum Yap

Valla ?ansa bir pas vermesi, o an o b?lgede olup verka??n i?inde yer almas? benim g?r??lerimden kurtarmaz. Dribling yapamaz, adam ge?emez, orta a?amaz,top kontrol? k?t?, oyun g?r??? k?t?. defans? h?cumundan daha ?ok konu?ulup ?v?l?yorsa o adam zaten h?cum oyuncusu de?ildir. Bu tek ma? onu kurtarmayacakt?r, zaten kurtarsayd? ?enol hoca yan?nda tutmazd?. Klasik Be?ikta?l? abartmas?na gelmi? hemen zaten, Bilmesek m?ller diye yedircekler.

Ama rotasyonda yer al?r m? ? al?r. yedekte daha sempatik g?z?k?yor. i?erdeyken de?il.

Yorum Yap

bursa ma??nda olcay oyuna girerse o?uzhan?n daha etkili olaca?? belliydi ?yle de oldu. Ayn? g?zel pasla?malar bi pozisyonda ilk yar?da t?re-quaresma-gomez ve sosa aras?nda da ya?and?. Sosa saolsun ?ok etkili vuru?uyla topu dire?in dibinden g?nderdi. Olcay bu i?te fazla abartmadan g?rev adam? , ge?en y?l?n ?nemli ma?lar?nda ,derbilerinde, ikinci yar?s?nda olmayan adam . Bir ?ampiyonluk ma??nda yaps?n o pasla?malar?, s?k?nt?ya girdi?imizde i?ler k?t? giderken ortaya ??ks?n ,5 y?ld?r burda bi zahmet yaps?n o kadar?n?.

Yorum Yap

Ek?i s?zl?kten bir al?nt? yapay?m. Tam da benim g?r??lerimi payla??yor:
                          adam abartma demi? onun gibiler y?z?nden ???nc? oluyoruz demi?. bak arkada??m ve benzer d???nceye sahip olan arkada?lar madde madde yazal?m ki daha kolay anlatay?m kendimi;

-en ba?ta y?ld?z olmad???n?, be? adam ge?ip yada uzaktan doksana gol atamayacak yetenekte olmad???n? biliyorum ke?ke oda olsayd? ama de?il yapacak bir ?ey yok
                          -bu adam ile ayn? mevkilerde oynayan ve senelik ondan daha ?ok kazanan y?ksek bonservisler ?denmi? ve her sene ???nc? olmayan fenerbah?e ve galatasaray da ki mevkida?lar? onun asist ve gol say?s?na yakla?am?? bile. (sorsan alper iyi dersin kuyt m?thi?ti dersin. yasin ' e hayrans?n bak bakal?m senelik yapt?klar?na olcay '? ge?ebilmi?ler mi)
                          -y?ld?z dedi?imiz kendi top?ular?m?z onun asist ve gol say?s?na ula?amam?? bile.
                          -hani k?t? oynars?n da ulan ?urada biri olsa gol olur dedi?in bir ?ok gol? atm?? ve bunu direkt sonuca etki edip atm?? bir adamd?r olcay
                          -derbilerde yok dedi?in avrupa da esamesi olmaz dedi?in adam senin fenere d?zenli olarak gol atm?? bir adamd?r (her ma? de?il tabi) ge?en sene ki ilk tottenham ma??n?n y?ld?z?d?r (kaleci ma??n adam? olmasayd?).
                          -canl? izledi?im her ma?ta tv de izledi?imden daha fazla ko?tu?unu hucum ile beraber deli gibi savunmada yapt???n? defalarca g?rd?m.
                          -sakard?r bazen tela? yapar gol ka??r?r bunlar vard?r ama tak?m iyi oynad???nda tak?m ile beraber daha iyi oynayan bir adamd?r olcay.

sonu?ta olcay ve benzeri oyuncular olmal?d?r (tabiki tak?m?n en iyisi olcay olmamal?) daha en az iki ?? sene bizimle kalmal?d?r. bu tarz oyuncular k?t? oldu?unda da m?cadele eder di?er arkada?lar?na destek verir onlar? oynat?r.

Yorum Yap

Quaresma oyundan ??karken alk??laman tebrik edilmesi gereken bir harekettir.

Yorum Yap

Takimin cimentosudur.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Kursad Canturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Valla ?ansa bir pas vermesi, o an o b?lgede olup verka??n i?inde yer almas? benim g?r??lerimden kurtarmaz. Dribling yapamaz, adam ge?emez, orta a?amaz,top kontrol? k?t?, oyun g?r??? k?t?. defans? h?cumundan daha ?ok konu?ulup ?v?l?yorsa o adam zaten h?cum oyuncusu de?ildir. Bu tek ma? onu kurtarmayacakt?r, zaten kurtarsayd? ?enol hoca yan?nda tutmazd?. Klasik Be?ikta?l? abartmas?na gelmi? hemen zaten, Bilmesek m?ller diye yedircekler.

Ama rotasyonda yer al?r m? ? al?r. yedekte daha sempatik g?z?k?yor. i?erdeyken de?il.
                                Sans m? yani o pas? Sa? ayakla o topu kontrol edip soluna almas?(ki pas geriye gidiyor biraz O?uzhan'?n pas?ndan bahsediyorum) Sonra solla tertemiz b?rakmas?... ?ans m? cidden b?yle mi d???n?yorsunuz?
                                Ben hayat?mda Olcay kadar ?ansl? adam g?rmedim o zaman...
                                Hemen ?unu da ekliyim.
                                Oyun g?r??? k?t?yse Olcay'?n yans?n bu D?nya ger?ekten Yani komedi yorumlar oluyor bazen

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X