Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bug?n ortalamas? vasat olan oyunumuzun iyilerindendi. Ciddi m?cadele verdi. Bug?nde iyi oyunla de?il m?cadele ile kazand?k. Yani tam olcaya g?reydi her?ey

Yorum Yap

bir kafa topuna y?kselmedi ya ! oldu?u yerde bekliyor ! sanki s?rt?nda d?nyan?n y?k? var ...

Yorum Yap

Olcaytom, beyni var ancak yetene?i yok

Yorum Yap

Koy sa? beke..

Yorum Yap

Nas?l bir futbolcusun,hala ??zmedik..

Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk

Yorum Yap

Bence iyiydi bug?n. Evet ?ok h?cumsal katk? yapmad? ama sa?a sola baya bast? fazla m?sait alan b?rakmad? rakibe. Tebrikler

Yorum Yap

3 ncu g?l? ka??r???ndan sonraki o g?lmelerin beni bitirdi. ??in g?c?n bo? i?. Ko?uyorsun diye seviliyorsun sadece.

Yorum Yap

?nder ?zen hocalar Olcay ? kesemez demi?ti bi programda.
                  Sosyal y?n?n?n kuvvetli olu?undan diye d???n?yorum.
                  Bug?n yine sahada yoktu ama yine 90dk oynad?.
                  2.yar? 2ye2 bi pozisyonda topu s?remedi resmen.

Yorum Yap

Naniye yapt??? bask?larla oyundan d???rmesi g?zden ka?mas?n.

Yorum Yap

Olcay'dan hi? haz etmem. Ama d?n sahan?n en faydal? isimlerinden biriydi bana g?re. Yi?idi ?ld?r hakk?n? yeme.

Yorum Yap

Doktorada tez konusu olursun. Ne oynadigin belli ne oynamadigin. Ama didiniyorsun hakkini yememek lazim

Yorum Yap

topsuz alanda iyiydi naniye vs ii bask? yapt? ama top ayaktayken verdi?i katk? yok aksine h?zl? hucumlarda el freni yapt? s?rekli...

Yorum Yap

Hakk?nda ne yazsam yanl?? olur Olcay,

K?t? futbolcu de?ilsin, ?yi de de?ilsin...Ne etsin ne de tavuk..

Yorum Yap

d?n ben be?endim olcay?

Yorum Yap

Son 2 ma??n en k?t?s?.
                                D?n ?ener'in ka? kere ??kt???n? sayamad?k.
                                Hoca oraya t?pa yapmak i?in ?smail'i ald? ama Olcay'?n olmayan defansif katk?s? konu?uluyor.
                                2-0'ken ka??rd??? pozisyon gol olsa 5'e gidecek ma? s?k?nt?ya girdi, h?cumda hi? yok.
                                Ma?tan sonra ??kt?, biraz da onlar a?las?n dedi, yine kurtard? adam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X