Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

istikamet yedek klubesi...

yabanc? kural?n?n en iyi yan? senin gibi y?ld?z zannedilen vas?fs?z top?ular?n zamanla eriyip gidecek olmas?..dar?s? Koyba?? ve Pektemek'in ba??na...

Yorum Yap

bir futbolcunun felsefeye hakim olan? makbuld?r

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bir futbolcunun felsefeye hakim olan? makbuld?r
        bence olcay felsefeden ziyade m?bala?a sanat?na hakim ki yanl?? hat?rlam?yorsam quiz program?nda o?uzhan ya da veli b?yle bir ?ey s?ylemi?ti , olcay bir ?eyi anlat?rken hep abart?r demi?lerdi

Yorum Yap

Hac? seni hep sevdim ama art?k sana yedek kul?besinin yolu g?z?kt?. Hayalimdeki Be?ikta?'ta yerin yok. 10 numaray? da art?k b?rak.

Yorum Yap

Ge?i? d?nemi top?usuydun, iyi de katk? verdin hele ki ?zelliklerine oranla. Art?k bench time g?zel insan.

Yorum Yap

Ego is downloading...

yonetim adam olsaydi, simdiye ikinci lig icin demec veriyor olurdun.

Yorum Yap

Yaz?lan ?slupta demedi asl?nda r?portaj? izledim ben. Bazen okumayla dinlemek aras?nda ?ok fark oluyor alg? a??s?ndan Filiz.

Yorum Yap

ED?T: Yeni evlidir evini ?zlemi?tir deyip ge?iyorum.

Ama bu halleri devam ederse kul?bede de?il tesislerde olmas? bile zarar.
                  En son düzenleyen Sinan Öz; 02-08-2015, 21:36.

Yorum Yap

Mustafa Pekteme'gin basligi nerde yaw?

Yorum Yap

Senide g?ndersek fena olmayacak asl?nda.

Yorum Yap

Ne olaylar ne ma?lar tak?mdan so?umama sebep olmad? ancak 10 numara i?inde bunu g?r?nce tak?mdan so?ur muyum korkusu ya?am?yor de?ilim.

Yorum Yap

seni hi? sevemedim be karde?

Yorum Yap

?ok iyi oynad???n mersin ma??ndan sonra herkesler kaybolmu? burdan. Daha ne yapacak bu adam anlam?yorum ki? Tamam ma? i?inde top kayb? dahil belli anlarda ?ok sa?ma i?lerde yap?yor ama adam istikrar abidesi. ?stelik yerli olup da istatistiksel bu kadar katk? veren oyuncu mu var. ?n?allah bu performans?n artarak devam eder, yoksa bu taraftar seni hep asar..

Yorum Yap

Olcay ?ok iyi falan oynamad?. Her zaman ki gibi sahan?n i?erisinde yoktu. Top kay?plar? , sa?ma sa?ma el freni vazifesi vs. He ??kt? yine istatisti?inide yapt? tebrikler. O da bir meziyet.

Yorum Yap

Bi ara ma??n en ?ok top kaybeden oyuncusuydu. Ama bir ?ekilde skora etki etmeyi ba?ar?yor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X