Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adam oteldeki animasyon-eglence bolumu basgani!
    Daha once de yazdim, yine yaziyorum, sen palyacosun ve saklabansin, Sifo Mehmet, Sergen, Delgado'dan sonra seni ''10'' numara altinda izlemek iskencenin babasi!

Yorum Yap

Takke d??t? , kel g?r?nd? Olcay bey. O m?thi? istatistiklerinde yok oldu. Zaten yetenek yoktu. seni g?rd?m mu ??ld?r?yorum. Tahamm?l?m yok. Hal? saha tak?m?ma almam seni ben.

Yorum Yap

10 a yaz?k ... o 10 numara kimleri g?rd? ama b?yle yeteneksizi g?rmedi. bide ?ok iyi i? yapm?? gibi ?v?ld?.git art?k. yedek filan da olma git.

Yorum Yap

?ok sempatik ?ocuk ba?ka bir numaras? yok

Yorum Yap

??l? var ?ekermisin gel

Yorum Yap

ama ?ok ko?uyoooo....

Yorum Yap

Be?ikta?'?n g?rd??? en iyi 10 numaralardan biri

Yorum Yap

10 numara 5 y?ld?z sahtekar..
                  senelerdir pr yap?yor ba?ka bir?ey yok
                  yalandan ?irin g?z?kmek i?in ?ebeklikler filan

Yorum Yap

Bu ?aklabana 3l? ?ektirenlerde su?

Yorum Yap

119 Ma? 25 asist ile oynay?p , 73 ma?ta 27 asist yapan ve quaresma'dan faydal? denilen sevgili karde?imiz nas?ls?n ?

?yisindir in?allah ?

Neyse hakk?n? yemeyelim en az?ndan 46 ma? fazla oynay?p 10 gol fazla atmay? ba?arabilmi?sin...

Ucuza oynuyorsun , ?ok g?zel 3'l? ?ektiyorsun , instagramda taraftar?n gaz?n? ?ok g?zel al?yorsun . Hadi yine iyisin ?n?m?zdeki senede tak?mda kal?rs?n art?k.
                      En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 17-05-2015, 11:43.

Yorum Yap

10'u b?rak en az?ndan kalmaya kalacan galiba, zannetmiyorum transfer etmek isteyen bir anadolu kul?b? yoktur seni..

Yorum Yap

Arena'da ?sl??? yedi?in g?n ger?ek y?z?n yine ortaya ??kacak.

Art?k bele? bir gol at?p sus mu ?ekersin,Emenike gibi el kol hareketleri mi yapars?n g?rece?iz.

Yetenek fakiri...

Yorum Yap

M?t?? sol aya??n? al defol git.

Yorum Yap

Olcay ?ahan 300 dakikad?r isabetli ?ut ve isabetli orta atam?yor.

Yorum Yap

10 numarayi elinden alacak hoca lazim bize.
                                yine takimda kal ama yedek olarak ve yillik 700 bin euroya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X