Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olcay tak?m? gece 3 te uyand?r?p antrenman ve mar?larla bili? i uyand?r?rsan seni affederim

Yorum Yap

Nas?ls?n pa?a? Afiyettesin in?allah?

Yorum Yap

Olcay att? 3.l?k geldi. Bravo Olcay!

Yorum Yap

Bu adama kar?? sinirlerime hakim olam?yorum. ?u adam Eski?ehir'de Konya'da oynasa rakipte Olcay var, tehlikeli adamd?r diyebiliyor musunuz? Allah ask?na s?yleyin. Oralarda bile tehlike yaratamaz. Tam PTT 1. lig oyuncusu!

Yorum Yap

Be?ikta??n futbolcu g?r?n?ml? medya ve halka ili?kiler sorumlusu

Yorum Yap

Seni be?ikta?a getirenin akl?na t?k?reyim

Yorum Yap

10...

Yorum Yap

Dribbling ?zelli?i yok,vizyon yok,pas yok. Ko?arak Be?ikta?'ta 10 numara oynuyor.

Yorum Yap

Skora katkin oldugun zamanlarda hep takdir ettim.. e onu da biraktin.. gelir gelmez 10 numaraya atlayip sag bek'e nasil evrildim diye durup bir dusunmuyorsan sende bir sorun vardir degerli dostum.. bana sempatiklik yapma.. hatta bana antipatik ol.. sempati guzeli secilmiyor bu ligde.. sampiyonluk kovalaniyor.. bi farkina var artik!

Yorum Yap

adam top s?remiyor, yan?ndakine pas atam?yor koskoca Be?ikta?'ta 1o numara giyiyo, sonra da ?ampiyonluk bekle ve bundan s?r?lerce var

Yorum Yap

Seneye de 10 numaray? sak?n kimseye b?rakma. Senin hakk?n o. Hatta senden sonra kimseye verilmemeli i?te o kadar b?y?k futbolcusun!!!

Yorum Yap

ge?en y?ld? galiba, Alen abi'nin bi yaz?s? vard?.
                          "Medya Be?ikta?'ta gereksiz ?eyleri o kadar ?ok ?i?irir ki, balon patlad???nda daha b?y?k ses ??ks?n!"
                          Bu adam?n 3 y?ll?k Be?ikta? Kariyerinin ?zeti budur.

-Feda sezonu aya??na fikretorman?n k???k tak?m kurmas?yla h?rsl? tak?mda h?rs?yla ?ne ??kt?
                          -?lk sezonunda Samet i?in taraftar? satt?, arman?n sahibine "Arma Lan bu!" Diye posta koydu. (O surat ifadesini ba?ka hi? bir gol?nde g?remedim. Ya da emre'ye melo'ya kar?? ?yle atarl? g?rsem formam?n arkas?na ad?n? yazd?r?rd?m)
                          -?ki y?lda 'skor' olarak standart ?st? bir performans.
                          -aylard?r ka?ak futbol ve maskenin d??mesi.

Her galibiyetten sonra oldu?u gibi ?u anda da seni ?nde g?rmeyi isterdim. Sevin?ten b?y?k pay? ald?n, sorumlulu?u da alsayd?n!

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ge?en y?ld? galiba, Alen abi'nin bi yaz?s? vard?.
                            "Medya Be?ikta?'ta gereksiz ?eyleri o kadar ?ok ?i?irir ki, balon patlad???nda daha b?y?k ses ??ks?n!"

.

Yorum Yap

sahada cevap veremeyip her mikrofon uzat?ld???nda ?mmm ?eeey biz bask? ?mmm yani olabilir bunlar vb gibi tarz c?mlelerle ayar verme yar???ndan ??kmas? dile?iyle
                              bu sene adam ak?ll? oynad??? top yok
                              samet hoca zaman?nda sa? kanatta efsane olacak bir oyun varken ?imdi yerlerde

Yorum Yap

youtube olcay ?ahan skills falan yaz?yorum Allah tan bir ka? ki?i video y?klemi?te adam?n futbolcu oldu?u anla??l?yor.
                                Herifin b?t?n videolar?, replikler muhabirlikler yok taklitler ??l? ?ektirmi? yok kolbast? oynam?? sakal?n? kestirmi? demba ba n?n elini ?pm?? antrenmanda arkada?lar?n? g?ld?rm??; maskotmu futbolcu mu belli de?il.
                                Ya hadi bu herifte yetenek olarak kapasite bu kadar amenna, kendinide futboldan daha ?ok bu tarz ?eylere yak??t?r?yor. Bunu bu tak?mda tutanlar bu kul?b? ne olarak g?r?yor bir organizasyon ?irketi falan m?.Bakt???n zaman olcay?n hi? su?u yok hi?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X