Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

A??ktan bindiren oyuncu b?rak?nda ters kanattan geli?en atakta ceza sahas?na hareketlensin.Bunun i?in ekstra futbol zekas?na gerek yok.Yapmazsa zaten hi? giymesin o formay? s?rt?na.

Yorum Yap

Adam gol koval?yor diye ele?tiriliyor ?aka gibi.

Yorum Yap

Tam anlatamad?m herhalde.

Forvet oyuncusuna destek vermesi gereken en ?nemli oyuncular Olcay ve Sosa'd?r. Konumuz yapt??? istatistik de?il zaten, Olcay o ortalarda veya geli?en herhangi bir pozisyonda forvete yard?mc? olmak zorunda.

??nk? bundan ba?ka ?zelli?i yok.

Adam eksiltebilir mi ?

Orta yapabilir mi ?

?ut ?ekebilir mi ?

H?zl? m? ?

Teknik mi ?

Benim bilmedi?im ba?ka bir ?zelli?i var m? ?

G?khan'?n i?eriye girmedi?i do?ru, ancak tak?m?n pozisyon y?k?n?n ?o?unu G?khan s?rtlan?yor. G?khan olmasa neredeyse pozisyona giremeyece?iz.

Sistem olarak ceza sahas?na fazla oyuncu sokmuyoruz zaten. Tak?mda 4 ki?i d???nda h?cum yapan da yok.

Yani di?erlerinin girmiyor olmas? Olcay"a "Senin ne i?in var orada ekstra i? yapmaya k???n? y?rt?yosun" demeni gerektirmez. Ayr?ca Olcay'?n i?eriye girmesi "ekstra i?" de?ildir, yukar?da da s?yledi?im gibi yapmas? gereken budur. Sergileyecek ba?ka bir ?zelli?i yok ??nk?.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu mantikla yer yuzunde ki hic bir forvet oyuncusunu elestiremeyiz o zaman

Mustafayi neden elestiriyoruz? Adam gol kovaliyor

Yorum Yap

Aslı Efe Yenice tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu mantikla yer yuzunde ki hic bir forvet oyuncusunu elestiremeyiz o zaman

Mustafayi neden elestiriyoruz? Adam gol kovaliyor
            Yaz?lana g?re konu?tum ben. Kanat oyuncusu diye sadece ?izgi ?zerinde gidip gelecek mi bu adam. Evet ?ok yetenekli bir adam de?il. Ama oynamas? gerekti?i gibi oynuyor ve katk? sa?lamaya ?al???yor. Bunu yapmas?n?n neyi yanl??. Bu tak?mda Olcay'a kadar bi dolu faydas?z adam var. Hala Olcay hala Olcay. Ba ve T?re'den sonraki en ?nemli adam?m?z Olcay'd?r insanlar istedi?i kadar kabul etmesin. D?nk? derbiye daha erken oyuna girseydi, hatta O?uzhan'la beraber 11 de ??ksayd? feneri duman etmi?tik. Korkak hocam?z saolsun ?imdi bunlar? konu?uyoruz.
            Sakat Sosa ve Tolga'n?n pe?inde ko?a dursun o.

Tak?mda Pektemek Necip ?smail U?ur gibileri varken Olcay'a takmak mant?kl? gelmiyor bana. Yahu bu tak?m?n kalecisi yok defans? yok hala Olcay ??yle b?yle.
            Adam ak?ll? bir kalecin ve defans kurgun olsayd? ?imdi a??k ara liderdin ve avrupada g?mb?r g?mb?r gidiyordun. Ama yok Olcay t? kaka.

Bu arada Pektemek deme bana 5 senedir neyi kovalad???n? ??zemedim ben o faydas?z?n. Ben oyuncunun verdi?i faydaya bakar?m. Yok ??yle oynam?? bunu yapm?? onu yapmam??. Bunlar ayr?nt?d?r.
            Bir Bayern ya da Barca de?iliz ?yle ayr?nt?lar?n pe?inde ko?al?m.
            En son düzenleyen Gökhan Özbaş; 24-03-2015, 03:40.

Yorum Yap

@Gokhan Ozbas

Katki saglamaya calismasina sozumuz yok ki. Olcayi en cok elestirenlerden biri benimdir ama iyi niyetinden de kesinlikle suphem yok.
              Yetenekleri bu kadar sinirli bi futbolcu nasil Besiktasta top oynar da Ba 'dan ve Tore 'den sonra en onemli adamimiz olabilir? Durum vahim.

Olcayin bu kadar cok goze batmasinin sebebi cok fazla oynamasi.
              Pektemek, Necip, Ismail vs vs hepsi kotu oynadiklarinda kesik yiyor ama Olcay yemiyor kesik.
              Beyimiz bi kosuyor sadece.
              Koy kanada gitsin, gelsin, en yakindaki adama pas versin, ceza sahasina girip pozisyona girmeye calissin. Bu kadar.
              Buyuk takimin kanat oyuncusu takimi frenlemez, adam eksiltir, oyunu acar, arada uzaktan yoklar, orta yapar, top surer, takimi dinlendirir, asistin asistini yapar ..........
              Buyuk takimin ileri uclusunde babanem oynasa en az Olcay kadar pozisyona girer, 3 sezonda Olcay kadar istatistik yapar.
              Bkz: Olcay vs Holosko

Adam topa tekme atiyo vuramiyo bile bizde gol olacak diye bekliyoruz. Bu adam bizim en onemli 3ncu adamimiz. Durum gercekten vahim.

Yorum Yap

Beyler bence ?o?unuz Be?ikta?'?n kadro kalitesini ?ok ?st seviyelerde g?r?p Olcay'?n k?t? bir oyuncu oldu?unu falan d???n?yorsunuz.
                Bence yorumlar? ?una g?re yap?n. Be?ikta? T?rkiye gibi bir ligin ortalama ?st? kadroya sahip bir tak?m?. T?rkiye'den bahsediyoruz haydi ge?tim italya ispanya ingiltere falan bir Rusya, Yunanistan bile de?il belki de bu ligin kalitesi.
                Yunanistan oly, rusya zenit, ukrayna dnipro, portekiz benfica, Bel?ika Anderlecht-c. brugge vs Futbolda 3. d?nya ?lkeleri bunlar hangisinden ne derecede de?erli bir kadroya sahibiz bunu d???nelim derim.
                Bu y?zden diyorum, Olcay daha ?ook oynar bizim tak?m?m?zda ??nk? seviyemiz bu ?uan i?in. Q7'yi getirdik h?cum anlam?nda neler oldu tak?ma hepimiz g?rd?k ??nk? bu seviyelerin adam? de?il Q7 falan. Art?k D?nya futbolunda sil ba?tan 11 de?i?tirmek ?ok zor. Olsa olsa 2-3 adam de?i?iyor sa?l?kl? ?ekilde. Olcay'?n oynayamayaca?? bir 11 yaratmam?z 3-4 seneyi rahat bulur. O y?zden diyorum daha ?ok oynar Olcay.

Yorum Yap

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Beyler bence ?o?unuz Be?ikta?'?n kadro kalitesini ?ok ?st seviyelerde g?r?p Olcay'?n k?t? bir oyuncu oldu?unu falan d???n?yorsunuz.
                  Bence yorumlar? ?una g?re yap?n. Be?ikta? T?rkiye gibi bir ligin ortalama ?st? kadroya sahip bir tak?m?. T?rkiye'den bahsediyoruz haydi ge?tim italya ispanya ingiltere falan bir Rusya, Yunanistan bile de?il belki de bu ligin kalitesi.
                  Yunanistan oly, rusya zenit, ukrayna dnipro, portekiz benfica, Bel?ika Anderlecht-c. brugge vs Futbolda 3. d?nya ?lkeleri bunlar hangisinden ne derecede de?erli bir kadroya sahibiz bunu d???nelim derim.
                  Bu y?zden diyorum, Olcay daha ?ook oynar bizim tak?m?m?zda ??nk? seviyemiz bu ?uan i?in. Q7'yi getirdik h?cum anlam?nda neler oldu tak?ma hepimiz g?rd?k ??nk? bu seviyelerin adam? de?il Q7 falan. Art?k D?nya futbolunda sil ba?tan 11 de?i?tirmek ?ok zor. Olsa olsa 2-3 adam de?i?iyor sa?l?kl? ?ekilde. Olcay'?n oynayamayaca?? bir 11 yaratmam?z 3-4 seneyi rahat bulur. O y?zden diyorum daha ?ok oynar Olcay.
                  Valla Galatasaray 2012'de neredeyse t?m 11'ini de?i?tirdi, tak?r tak?r top oynad?lar 1 sezon. Yeter ki futbolu bilen adamlar olsun.

Olcay'la Veli'yi 25 sene yan yana oynat yine 2 metreye pas atamazlar. ?nemli olan kalite.

Yoksa yine Olcay gibi Veli gibi anadolu tak?m?nda zor oynayacak adamlar? al?rsak dedi?in do?ru, bir i?e yaramaz.

Yorum Yap

Aslı Hasan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Valla Galatasaray 2012'de neredeyse t?m 11'ini de?i?tirdi, tak?r tak?r top oynad?lar 1 sezon. Yeter ki futbolu bilen adamlar olsun.

Olcay'la Veli'yi 25 sene yan yana oynat yine 2 metreye pas atamazlar. ?nemli olan kalite.

Yoksa yine Olcay gibi Veli gibi anadolu tak?m?nda zor oynayacak adamlar? al?rsak dedi?in do?ru, bir i?e yaramaz.
                    Sen de hakl?s?n ama ben Be?ikta?'? 25 senedir ?ok iyi biliyorum biz o i?leri yapamay?z diye d???n?yorum. Seneye 3 kaliteli transfer yaps?nlar ?p?p ba??ma koyar?m bak 3 diyorum 4 de?il. Ki bence 3 kaliteli yerine 1 veya 2 kaliteli yan?na 3-4 ??p alacaklar bunun da capsini alay?m seneye akl?ma gelirse bak ne demi?tim derim. Bizim ?yle bir vizyonumuz yok bu s?re?te olamazda...

Kim istemez sol a??kta 2. bi T?re veya Q7 ayar?nda bir oyuncu ama o 20 senede 1 kere olacak bir?ey i?te

Yorum Yap

Aslı Hasan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Sen de hakl?s?n ama ben Be?ikta?'? 25 senedir ?ok iyi biliyorum biz o i?leri yapamay?z diye d???n?yorum. Seneye 3 kaliteli transfer yaps?nlar ?p?p ba??ma koyar?m bak 3 diyorum 4 de?il. Ki bence 3 kaliteli yerine 1 veya 2 kaliteli yan?na 3-4 ??p alacaklar bunun da capsini alay?m seneye akl?ma gelirse bak ne demi?tim derim. Bizim ?yle bir vizyonumuz yok bu s?re?te olamazda...

Kim istemez sol a??kta 2. bi T?re veya Q7 ayar?nda bir oyuncu ama o 20 senede 1 kere olacak bir?ey i?te
                      Seneye stada da olduktan sonra yine 1-2 kaliteli 3-4 ??p alacaklarsa, "siz 3. b?y?ks?n?z" dediklerinde k?zmayaca??z. Seneye Be?ikta?'?n gelece?i belli olacak. 3. b?y?k m? olduk yoksa hala 3 b?y?kten biri miyiz. Stad yapmakla olmuyor o i?ler. Yoksa Bursa da stad yap?yor, Trabzon.

Yorum Yap

G?zel bir yedek olur, ak?ll? ama yetene?i k?s?tl?

Yorum Yap

Yedek olur diyenlere yaz?klar olsun diyorum bende bu adam in?aatta amele olur ancak futbol h?rs yada bilin?siz ko?ma i?i olsa Be?ikta?'a ilk topcu olacak adam bendim Olcay'a ne gerek var

Yorum Yap

sezona iyi ba?lar gibi oldu ama sonras? tam felaket.
                            ?u an dibe vurdu resmen. faydadan ?ok zarar? var tak?ma.
                            ersan gibi her topu olumsuz kullan?yor. eskisi gibi pozisyona da girip tehlikede yaratam?yor.
                            kerim frei ?n ilk 11 e monte edilmesi gerekiyor ?ok ge? olmadan.

Bug?nde nikah? varm?? bu arada Allah mesut etsin.

Yorum Yap

Allah mesut etsin ?ncelikle.

Performans?n yerlerde.. zaten ?apkadan gol/pozisyon ??kartmak en ?nemli ?zelli?indi art?k onu da kullanam?yorsun.. bir ?zelli?in kalmad? ?u an.. ?zg?n?m.

Yorum Yap

bu kim lan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X