Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bence kesinlikle bu tak?m?n top?ususun. Y?re?in yeter Olcay.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Gunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      R?yamda erciyes ma??nda 1 gol?n vard? hadi bakal?m..

Yorum Yap

Orta a?may? bilmeyen "KANAT" oyuncusu olarak kullan?yoruz.

Kanat yerine demba ba'n?n yan?nda forvet oynasa bari.

Yorum Yap

Senin sayfani hergun ziyaret ediyorum. Her mactan sonra da birak Besiktas'ta top oynayacak kadroya bile girecek kapasiten olmadigini yaziyorum. Bugun de fikirlerimde degisen birsey olmadi tabi, olmayacakta. Insallah sene sonunda baska bir takima gidersin ve bizde belki de bir kanat oyuncusu buluruz bu sayede.

Yorum Yap

Sa? bek yedegimiz olarak dursun. Kanatlarda sakatl?k problemimiz olursa arada girebilir

Yorum Yap

Tolga dan daha k?t? birisi varsa bu ma?ta o da olcayd?r. M?mk?nse o?uzhan ve kerim oynas?n da en az?ndan form tutsunlar. Olcay?n beceriksizli?i s?kt? art?k

Yorum Yap

Karde? sen niye k?rm?z? kart g?rd?n hay?rd?r ?

Quaresma tekme sallad? diye s?venlerin senin i?inde s?yleyecek bir ?ift laf? vard?r heralde ?

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Karde? sen niye k?rm?z? kart g?rd?n hay?rd?r ?

Quaresma tekme sallad? diye s?venlerin senin i?inde s?yleyecek bir ?ift laf? vard?r heralde ?
                  Sa? beke ilk ge?ti?i zamanda bir iki pozisyonda sallad? ama herifler ?yle s?ratli ge?tilerki bunu isabet ettiremedi.

Yorum Yap

Ad? Olcayizma olsayd? asi ruh olurdu. Olcay olunca :/

Yorum Yap

Aslı G?khan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ad? Olcayizma olsayd? asi ruh olurdu. Olcay olunca :/
                      Olcay olunca G?kay d???nda kimse k?zmad? dimi?

Yorum Yap

Quaresma'n?n kart?na hi? laf etmedim, "isyan etmi?tir" deyip ge?tim.

Lakin bu pozisyonun onunla da hi? alakas? yok. NE ma??n r?van?? var ne de sonraki tur.

Ki Olcay'?n pozisyonu zaten k?rm?z? da de?ildi.

Yorum Yap

Ben olcay'a k?rm?z? g?rd??? i?in k?zmad?m. Rezalet ?tesi oynad??? i?in k?zd?m.

K?rm?z? kart? her futbolcu g?rebilir ancak bugun olcay yerine 3.5 milyon euro alan birisi olsayd? bu sayfa ?uanda kayn?yordu. Oyuncunun maa??na g?re kriterler belirliyoruz ve karakterini ?l?meye ?al???yoruz.

Ayr?ca olcay'?n pozisyonu net k?rm?z?d?r. 1-2 pozisyon ?nce de tekme sallad? ama olmad?.

Yorum Yap

bu adam?n hala be?ikta?'ta oynuyo olmas?nda y?netim ve teknik ekip kadar taraftara maymunluk yapmas?na ?anak tutanlar da sorumludur.

Yorum Yap

Artist

Yorum Yap

Olcay'?n ?ok iyi "veya" ?ok yararl? futbolcu oldu?unu d???nenlerle Pedro'yu 15 milyon'a sataca??m?z? d???nenler ayn? ki?iler ve maalesef taraftar kitlemizin ?ok b?y?k bir k?sm?n? olu?turuyor. Koskoca Be?ikta?'ta b?yle adamlar?n ne i?i var anlam?yorum. Bas?n da bir gaz veriyor "olcay da olcay" diye. 2 sene ?ncesine kadar da ayn? gaz? Toraman i?in veriyorlard?, sonu? ortada. Gaza gelmeyin, Olcay ?ok k?t? bir top?udur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X