Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

S?ylenecek pek bir ?ey yok.
    G?khan a?abeyin de dedi?i gibi "Adam?n dip?i?isin"

Yorum Yap

Be?ikta? i?in bir ikon haline gelme evresindesin, ben ve benim gibileri utand?rarak bize katk?n b?y?k. Zihinsel olarak art?lar?n ?ok fazla. Bu azimle ?al??maya devam ederek futbolu Be?ikta? ta b?rak. Bravo.

Yorum Yap

lan ?ok istiyorum bu sene ?ampiyon olal?m da bu adam?n d???n?n? stadta yapal?m ya

Yorum Yap

Aslı Caner Ba?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Art?k b?t?n ?n yarg?lar?m? b?rak?p ?n?nde sayg?yla e?iliyorum..
          85 ma? ; 25 gol 17 asist [emoji122]
          Bir?ok Be?ikta?l? karde?imiz burun k?v?r?yor, be?enmiyor kendisini ama afedersiniz de daha ne yapacak adam. Sol kanat oyuncusuna g?re inan?lmaz bir istatistik. Bravo Olcay

Yorum Yap

Ucret-verimlilik acisindan Olcay'dan daha iyisi TSL'de yok. Yetenekleri kisitli olsa da oyun ve pozisyon bilgisiyle (elbette is ahlaki ve caliskanligi da var) oldukca verimli zamanlar geciriyor bizde. Kendisine iyi bakiyor, sakatlanmiyor (masallah), takimi benimsemis ve oldukca ahlakli bir sporcu.

Yorum Yap

??TE OLCAY'IN S?ZLER?...

"Taraftarlar?m?z? tebrik ediyorum.*Araba*nas?l ?al???r, benzinle ?al???r, biz de taraftarlar?m?z ile ?al???yoruz. Bug?n*ba?ar?l?*oyunumuzu sergiledik, mutluyuz"

Ge li yo ruz

Yorum Yap

Aslı Ahmet Gunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Caner Ba?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Art?k b?t?n ?n yarg?lar?m? b?rak?p ?n?nde sayg?yla e?iliyorum..
                85 ma? ; 25 gol 17 asist [emoji122]
                Bir?ok Be?ikta?l? karde?imiz burun k?v?r?yor, be?enmiyor kendisini ama afedersiniz de daha ne yapacak adam. Sol kanat oyuncusuna g?re inan?lmaz bir istatistik. Bravo Olcay
                Bende onu diyorum karde?im.. Burun k?v?rmay? felan b?rakt?m art?k.
                Katk?s? yads?namaz derecede b?y?k

Yorum Yap

Be?ikta?'?n top?usu de?il dedik?e gol at?p att?r?yor, g?c?n? buradaki nefretten mi al?yor nedir anlamad?m.

Neyse, gaza devam, totem bozulmas?n: top?u de?ilsin, aya??na yak??m?yor, bekine yard?m etmiyorsun

Yorum Yap

iki ?eyi iyi yap?yor arada kritik anlarda ortaya ??k?yor -ki yerine adam gibi h?cum oyuncusu olsa o anlar?n ka?? kritik olur tart???l?r- birde taraftar?n suyuna gitmesini biliyor. hi?bir h?cumda etkili olamayan ender h?cum oyuncular?ndan biri arada tek vuru? yapacak kahraman olacak topu ikinci kez d?rtmek zorunda kal?rsa muhakkak top rakibe gidiyor. olcay kalibresindeki adamlar? sene sonu yollayal?m 2-1 lere muhta? olmayal?m.

Yorum Yap

Y?ld?zs?n.

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        iki ?eyi iyi yap?yor arada kritik anlarda ortaya ??k?yor -ki yerine adam gibi h?cum oyuncusu olsa o anlar?n ka?? kritik olur tart???l?r- birde taraftar?n suyuna gitmesini biliyor. hi?bir h?cumda etkili olamayan ender h?cum oyuncular?ndan biri arada tek vuru? yapacak kahraman olacak topu ikinci kez d?rtmek zorunda kal?rsa muhakkak top rakibe gidiyor. olcay kalibresindeki adamlar? sene sonu yollayal?m 2-1 lere muhta? olmayal?m.

Yorum Yap

?ok laf ettim, belki en ?ok ben k?zd?m sana ama... Seviyorum seni

Yorum Yap

Adams?n sen, tak?m i?inde kritik zamanda gol/asist katk?s? yapan nadir oyunculardan birisin.

Olcay att? ?ampiyonluk geldi senesi bu sene olsun be.

Yorum Yap

aynen aynen olcaydan ?nce her mac? 4-1 5-1 kazan?yorduk zaten

Yorum Yap

Finaller felan m? var nedir sorun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X