Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Helal olsun.
    Bug?n ?ok iyiydin, umar?m devam?da hep b?yle olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kim ne derse desin. B?y?k tak?m futbolcususun.

Yorum Yap

Bug?n ilk 20 dakikada 2-0'i bulacak bask?n?n yarat?lmas?ndaki as?l etkili ki?i Olcay'd?.. Bosingwa'y? ??kamay?nca ts abandone oldu..

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bug?n ilk 20 dakikada 2-0'i bulacak bask?n?n yarat?lmas?ndaki as?l etkili ki?i Olcay'd?.. Bosingwa'y? ??kamay?nca ts abandone oldu..
          Aynen Bosi ?ok tecr?beli yetenekli bir oyuncu..Lakin Senin sayende mala ba?lad? o da .. Ayn? ekici gibi..
          ?yiydin S?t o?lan

Yorum Yap

Ma?tan ?nce Olcay'? ilk 11 g?r?nce y?zde y?z do?ru karar demi?tim. En korktu?um adam Cardozo falan de?il Bosingwa'yd?. Onun da etkisini azaltabilecek isim Kerim de?il Olcay'd?. Tam da bekledi?im gibi oldu. Bosingwa'ya ad?m att?rmad? neredeyse. Helal olsun.

Yorum Yap

geri d?n???n m?ttttiiiii? oldu helal olsun

Yorum Yap

Bu bu adam varken Kerim'i oynatmak bana hi? mant?kl? gelmiyor.

Yorum Yap

Bence bu gecenin en iyi oyuncusuydu. Sosa da ?ahaneydi ama Olcay Bosingwa'ya ad?m att?rmad? bildi?in. Rakibin sa? bekine ad?m att?rmay?p, rakibin sol bekinden top ?al?p asist yapt?. ?statistiklerinin san?ld??? kadar iyi olmad???n? hatta -son durumu hesaplamad?m, bu sene ba?? itibariyle- Holosko'dan k?t? istatistiklere sahip oldu?unu ispatlam??t?m ama ger?ekten olgunla?t? futbolu. Ke?ke ya?? 22-23 falan olsayd?. Yine de temiz 3 sene daha g?t?r?r.

Yorum Yap

Adam?m.

Yorum Yap

Kal?tes?n? tekrar ts mac?nda gosterm?s oldu

Yorum Yap

Olcay en faydal? ma??yd? bana g?re Bosingwa neye u?rad???n? ?a??rd? resmen m?thi? m?dafa etti.

Yorum Yap

Dedim,diyorum,diyece?im. Arda'dan sonra oran?n en iyi T?rk oyuncusu. Kerim evet daha yetenekli daha becerili in?allah da gelip ge?ecek ama ?u an o seviyelerin top?usu Olcay'd?r. Her b?y?k ma?ta b?y?k oynuyor. At?yor, att?r?yor, durduruyor ??kartm?yor daha naps?n ? Helal olsun Turkish Muller.

Yorum Yap

bosingwa ile omuz omuza depar?n? unutmayacag?mn

Yorum Yap

Bana s?z b?rakm?yosun b'oluuum

Kraaaal !

Yorum Yap

olcay tak?m oyuncusudur kerim ?ahsi oynayan oyuncudur.ve tak?m da 1 tane g?khan t?re karde?imiz bu kontenjan? dolduruyor. ya kerim yada g?khan. ama 2 si bir arada olunca tak?m olarak yalpal?yoruz.bireysel oynay?p g?c?n? topla oynamaya saklayan topcu tipi. olcay oyun icinde g?rm?yor olabiliriz ama ileri hucum pres ve tak?m defans? olarak en iyi diyebilcegimiz ilk isimlerdendir.herzaman enerjisi y?ksek maclarda olcayla baslanmal?.tak?m okadar g?zel oynarken b?le g?khan?n kerimin hal?sah topcusu gibi cal?m atmaya kalk???p haylazl?k yapmalar? yokmu enselerine patlatas?m geliyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X