Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fatih ?zel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Olcay konusunda ?ok z?t b?l?nmeler oluyodu tam ters d???ncelerdi ?imdi bak?yorum z?tl?k falan kalmam?? ortak d???ncelere y?nelmi? gibi herkez buda Olcay'?n ba?ar?s?d?r Tebrikler Olcayyy
    Ba?ar? b?yledir karde?im. Zamanla daha da artar bu destek ( Her taraftan ).
    Fakat handikab? da vard?r. En ufak bir hata silsilesinde direk idama gidebilir Olcay
    He orada da benim gibi Olcay fedaileri devreye girer tabi, sahipsiz mi sand?n?z ulaaa

?aka bir yana ger?ekten sa?lam karakterli bir tak?m?m?z var.
    Bunu Olcay'?n ba?l???nda yaz?yorum ama tamamen tak?ma endeksli konu?uyorum.
    Bak?yorum birinde melo iti, di?erinde alves k?pe?i.
    Say say bitiremezsin ama bizde bu niyetle olan tek bir adam sayamazs?n.

Asl?na bakarsan bu biraz da taraftar profili ile alakal?.
    Mesela Rize ma??nda kendini yere atan Frei'ye yap?lan ( forumda-sosyal medyada ) t?m yorumlar? okuduk.
    ?zin vermiyoruz hi? bir ?ekilde karaktersizli?e.

Bu kul?be bu ahlak yap?s?n? oturtan herkesten Allah raz? olsun.
    Mekanlar? cennet olsun ?n?allah.

Bu vesile ile ruhlar?n? ferahlatmak ad?na, t?m vefat etmi? b?y?klerimizin ruhuna EL FAAAT?HA.

Yorum Yap

Cok elestirdim kendisini. Hem burada, hem sozlukte hakkinda olumsuz goruslerimi yazdim. Besiktas'ta 10 numarayi giymesinin bir skandal oldugunu dusundum... Gecen sene FM oynarken takimdan yolladigim ilk oyuncuydu...

Her sene 34 lig macina cikiyor.
      Sahada zaten her seyini veriyor.
      Kendini surekli gelistiriyor...
      En onemlisi de, bu adam Besiktas'imi benim kadar seviyor be abi.

1 saattir twitter'inda yazdiklarini okuyorum.
      Su an takimda en sevdigim futbolcudur kendisi. O 10 numara ile jubileni yapariz insallah.

Yorum Yap

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Cok elestirdim kendisini. Hem burada, hem sozlukte hakkinda olumsuz goruslerimi yazdim. Besiktas'ta 10 numarayi giymesinin bir skandal oldugunu dusundum... Gecen sene FM oynarken takimdan yolladigim ilk oyuncuydu...

Her sene 34 lig macina cikiyor.
        Sahada zaten her seyini veriyor.
        Kendini surekli gelistiriyor...
        En onemlisi de, bu adam Besiktas'imi benim kadar seviyor be abi.

1 saattir twitter'inda yazdiklarini okuyorum.
        Su an takimda en sevdigim futbolcudur kendisi. O 10 numara ile jubileni yapariz insallah.
        herhangi bir numara giyip aybaba icin taraftara sus isareti yapmamis olsa en sevilen futbolcularimizdan olurdu
        insallah daha cok gelistirir kendini

Yorum Yap

Bug?nde es gecme

Yorum Yap

hadi ko?um bug?nde yasla

Yorum Yap

Olcay i?in ?u an ibreler olumlu yana d?nd?. bir?ok ele?tiren ?imdi hakk?n? veriyor. bu uzun zaman ald?. ama geri d?n?? ?ok k?sa zaman al?r. 2 ma? k?t? oynad???nda sadece eski ele?tirenler de?il, aralar?na yenileri de eklenerek ?o?alacaklard?r. bu adam? bu haliyle kabul etmemiz gerekiyor. daha iyisi al?n?rsa onun yede?i olur farketmez ama 18 de olmas? laz?m.

Yorum Yap

Bug?n ikinci forvetimizin gol? var

Yorum Yap

Aslı Metehan Onan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bug?n ikinci forvetimizin gol? var
                  in?aaaaaaaaaallllllllllllaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh hhhhhhh

Yorum Yap

olcay ?ahan?n sakallar?ndaki s?r

olcay ?ahan sakallar?n? kesince vefat eden amcas?na benzedi?i i?in babas?n? ?zmemek ad?na sakallar?n? kesmiyormu?.y?re?imi da?lad?n be olum sen g?zel bir adams?n.

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      olcay ?ahan sakallar?n? kesince vefat eden amcas?na benzedi?i i?in babas?n? ?zmemek ad?na sakallar?n? kesmiyormu?.y?re?imi da?lad?n be olum sen g?zel bir adams?n.
                      Yok art?k ya,lan ne g?zel bir y?re?i var bu adam?n ya.

Yorum Yap

Yapt??? asist m?kemmeldi. Kendisine 2 y?l ?nce yeteneksiz dedi?im i?in ?ok ?zg?n?m potansiyelini yans?tamay??? y?z?nden gereksiz ele?tirilerde bulunmu?uz.
                        Bu pas? yeteneksiz bir oyuncu asla atamaz asla d???nemez do?ru ?ekilde aktaramaz. Var bir?eyler ve b?yle devam eder umar?m

Yorum Yap

Aferin ulan sana helal olsun. Son ma?lar da ?ok iyi hep b?yle.

HTC One cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ma? sonras? r?portaj?nda da bas?na iyi giydirdi.
                            Big?n Bas?n tra?, forza be?ikta? diyecek canl? yay?nda. Bekliyorum yani onu. Patavats?z

Yorum Yap

geldi?inden beri yapt??? en ??k hareketti d?n ak?amki asisti. ger?ekten 10 numara kalitesindeydi bence yava?tan art?k forvet arkas? oynatmal? hoca, bi iki ma? denedi zaten gayet de verimli. sosa-kerim sol tarafta oynar zaten.

Yorum Yap

Aslı Murat Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu t?r ?eyleri okuyunca sana olan sevgim ?ok katlan?yor. Senin ne kocaman y?re?in var ulan, sen ne g?zel bir insans?n be. Seni hep ayr? seviyorum be reis!

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1901506_800259313342928_3936137711073477630_n.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  28.5 KB

Hep beraber u?aca??z ba?ar?lara...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X