Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Videoyu ?imdi izledim
    Kalbin tertemiz senin ya
    Be?ikta?? da ?ok sevdi?ini biliyorum art?k

Yorum Yap

Adam belki teknik olarak tak?ma bir ?ey katm?yor ama en ?nemli ?ey olan ruh kat?yor... be?ikta? taraftar? be?ikta? taraftar? olan olcay? sever

Yorum Yap

Aslı Can Ayhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Adam belki teknik olarak tak?ma bir ?ey katm?yor ama en ?nemli ?ey olan ruh kat?yor... be?ikta? taraftar? be?ikta? taraftar? olan olcay? sever
        6 ma?ta 4 gol atm??,ald???n her puanda katk?s? olan adam nas?l teknik olarak tak?ma bir ?ey katm?yor cidden a??klayabilir misin?

Yorum Yap

Aslı Can Ayhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Vuru? tekni?i en iyi oyuncularimizdan.. plase, vole, asirtma, ?atal.

Feyenoord macinda Ba'ya attirdigi gol, d?n Veli ye attigi akil dolu pas..

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Olcay ?ahan #10

Tak?mda ben Be?ikta?l?'y?m diye ba??ran nadir ?ocuklardan. Al?n terine sa?l?k Kartal.

[emoji768]

Yorum Yap

demba ba topuk arkas?ylan adams?n be kartal y?rekli

Yorum Yap

Gollar?yla

Yorum Yap

Yeri gelir bir anl?k ?fke ile en sevdiklerizin (Anne ve Baba da dahil) kalplerini k?rabilir onlar? ?zecek davran??lar sergileyebiliriz.

??te Olcay da b?yle bir hata yapt? zaman?nda trib?nlere yapt??? o hareket belki de onun baz?lar?m?z?n g?z?nde sevilmemesine sebeptir.

Belki de o da hatas?n?n fark?na vard? ve o g?nden sonra gol sevin?lerini i?ten ya?amaya ba?lad? ve g?n ge?tik?e bizden biri gibi sevinir oldu.

Bursa ma??nda bo? trib?nlere ko?mas?, sivas ma??ndaki sevinci ma? sonras? a??klamalar? bu forumdan biri gibi idi. Yapmac?k davranm?yor o an i?inden ne geliyor ise y?z?nden konu?malar?ndan belli oluyordu ve eminim ki bizler kadar ?ampiyonlu?u istiyor.

Ge?en 2 sezonda ma? ka??rmam?? olmas? en b?y?k derdimiz olan sakatl?k belas?n?n yan?na bile u?ramam?? olmas? art?lar?.

?yi futbolcu olmak i?in bunlar yeterli mi? tabi hay?r oyuna skora katk?s? nedir onlarada bakmak laz?m.

Bu sezon ki t?m puanlar?m?zda nerde ise imzas? var, ?abal?yor m?cadele ediyor pozisyona giriyor, pozisyona sokuyor. Bazen sa? ba? yoldursa da ?ut ?ekiyor ?ans?n? deniyor. Di?er oyuncular?m?zda olmayan bir g?vene sahip ve bize uygun tak?m oyuncusu, g?rd???m izledi?im kadar? ile i?i g?c? futbol bir kere haberini okumad?m olcay istanbul gecelerinde diye. Arkada?lar?n? seviyor ve seviliyor kolay kolay kart g?rm?yor, hakemler veya rakip ile i?i yok temiz ma?lar ??kar?yor.

Yetenekleri k?s?tl? olabilir ama kendini geli?tiriyor ve ?abal?yor ?u ?artlar alt?nda yerli olarak daha iyisini bulabilece?imizi de sanm?yorum.

O y?zden sayg?mda sevgimde sonsuz, umar?m kendini geli?tirmeye devam eder ve daha da faydal? olur.

Yorum Yap

Bence insanlar?n fikirleri yava? yava? de?i?ecektir. Ben de ilk geldi?inde pek ?s?namam??t?m ama tekni?ini ele?tirdi?imiz oyuncumuz ?uan tak?m?n A?IK ARA en iyi oyuncusu...
                    Kendini geli?tirebilen bir insan?n herzaman bu tak?mda yeri vard?r...

Yorum Yap

allah korusun sen sakatland?g?nda ne yapacak tak?m o zaman g?rece?iz

Yorum Yap

Futbolculu?unu bir kenara koyarak insan olarak sempatik d?r?st bir insan Olcay ve iyi bir Be?ikta?l? gol sevin?leri t?pk? trib?nlerde ki bizler gibi , ger?i yerlilerimizin bir?o?u formaya tutkuyla ba?l? buda m?cadele ve h?rs olarak tak?ma yans?yor.

Yorum Yap

Yetenekli mi yeteneksiz mi hala ??zemedim.ama y?re?iyle oynad??? i?in benim g?z?mde on tane quaresma eder

Yorum Yap

Aslı M.Yener Kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            O de?il de, ben bu adam? sevmiyordum bi zamanlar. Sevmeyeni o kadar ?ok ve ac?mas?z ki, s?rf bu y?zden sevmeye ba?lad?m
                            Quaresma da can?m ci?erimdi. Art?k yok. Nas?l o yok diye Olcay'a sallamak yanl?? geliyorsa; Olcay'a sallayanlar var diye Quresma'ya sallamak da yanl?? geliyor bana.
                            Olan olmu?, giden gitmi?. Umar?m Olcay gollerine ve asistlerine devam eder. Keza bir d????e ge?ince 10 ma? yalan oluyor.
                            Hakl?s?n dostum.
                            En son düzenleyen Eray Yuce; 21-10-2014, 15:44.

Yorum Yap

O de?il de, ben bu adam? sevmiyordum bi zamanlar. Sevmeyeni o kadar ?ok ve ac?mas?z ki, s?rf bu y?zden sevmeye ba?lad?m
                              Quaresma da can?m ci?erimdi. Art?k yok. Nas?l o yok diye Olcay'a sallamak yanl?? geliyorsa; Olcay'a sallayanlar var diye Quresma'ya sallamak da yanl?? geliyor bana.
                              Olan olmu?, giden gitmi?. Umar?m Olcay gollerine ve asistlerine devam eder. Keza bir d????e ge?ince 10 ma? yalan oluyor.

Yorum Yap

Olcaya sallamak yeteneksiz demek art?k ay?p yahu. Adam g?t?n? par?al?yo oynarken. . Samet aybabayla aras? iyidi onun gaz?na gelip taraftar? k?rd? fakat oda art?k 2 senedir Be?ikta??n b?y?kl???n? anlad? ona g?re davran?yo. Adam tak?m? delice sahiplendi ?uan tak?mda ne?e kayna?? ister kabul edin ister etmeyin ?uan Olcay tak?m?n y?ld?z? konumunda. Tipini be?enmiyosunuz ?al?m yok diye adam yetersiz oluyo. B?rak?n allah a?k?na bu ?ocuklar kalbinde Be?ikta? a?k?yla oynuyolar sahada bunu g?r?n art?k. Tak?m i?i arkada?l?kta olcay o?uzhan velinin b?y?k pay? var. Ma?tan sonra G?khana nas?l sahip ??kt???n? siz g?rd?n?z. Baz? noktalarda tabiki d??t??? yetersiz kald??? yerler oluyo fakat. Kapasitesini tamamen zorlay?p full yararl? konumda ?uan. Elimizde ki cevherin k?ymetini bilelim l?tfen. Ald???m?z t?m puanlarda nerdeyse imzas? var. Ben ?ok seviyorum Olcay? umar?m haketti?i de?eri art?k g?r?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X