Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

herkes olcay?n ma? performans?n? yaz?yor da birde olaya ??yle bakm?yor, adam ak?ll? bir on numara gelse, belki ?u azimli tak?m ?ampiyon olurdu ... kim ne derse desin, benim g?z?mde ?ok yeteneksiz bir futbolcudur... ve kesinlikle be?ikta??n 10 numaras? de?ildir...

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      herkes olcay?n ma? performans?n? yaz?yor da birde olaya ??yle bakm?yor, adam ak?ll? bir on numara gelse, belki ?u azimli tak?m ?ampiyon olurdu ... kim ne derse desin, benim g?z?mde ?ok yeteneksiz bir futbolcudur... ve kesinlikle be?ikta??n 10 numaras? de?ildir...
      ne zaman olcay'?n 10 numara oynamadigina hemfikir olursak tart??malar azalacak

bu azimli tak?m?n en azimli adam? olcay zaten.

Galaxy Nexus cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

http://www.ligtv.com.tr/haber/olcayd...yonluk-iddiasi

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Olcaya bu kadar laf ediliyor tamam ?ok yetenekli bir oyuncu de?il ama ?ok zeki,pozisyon bilgisi y?ksek,ahlakl? ayn? zamanda ger?ek bir Be?ikta?l?...
          Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fft104mm2252714.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  70.4 KB tabii
          ?u hareketi Be?ikta? Tarihinde bir futbolcunun yapt??? harekete utand???m ender anlardand?r. Bura??n konya ma??nda eliyle att??? gol 1, bu 2.
          Defalarca ?z?r diledi pi?man oldu?u belli. Ama ke?ke olcay 20 gol ataca??na 3 gol atsayd?, arman?n ger?ek sahibine "Arma lan bu, arma" diye posta koymasayd?.
          Kol k?r?l?r yen i?inde kal?r derler ya, ayn? o durumdur bu bende. 50 gol atsa sezonda, oyundan al?n?nca kul?be yerine trib?ne ??k?p bizle beraber bo?az par?alasa da olcay antalya ma??nda Baba Hakk?'n?n emanetine ihanet etmi?tir.

Vurdu?un gol olsun.

Yorum Yap

Adams?n adam!

Yorum Yap

Kartaaaaaalll be .

Yorum Yap

uLan s?to?lan..ne uyuz oluyordum sana zaman?nda..Hele de o hareketinden sonra..
                Lakin ak?ll? adams?n..Hatan? anlad?n..Girdin kalbimize..
                Aynen devam..Sezon sonu o sakallar gidecek..

Yorum Yap

Seni bi ayr? seviyorum be reis! O aksan?n var ya bitiriyor beni. O ?ok s?v?len ma?larda birden ipten al?yorsun ya bizi hayran?m sana. Velhas?l k?saca ADAMSIN. Bu sene "Olcay att? ?ampiyonluk geldi" senesi olsun be!

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10620612_989936651032278_5267636715422446265_n.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  63.2 KB

Yorum Yap

Devam..

Yorum Yap

esas o?lan. sevmeseniz de bu adam bi ?ifo bi ilhan olabilir

Yorum Yap

Yorum Yap

6 ma? 4 gol. Girdi?i gol pozisyonu 6 ma?ta 12ymi? san?r?m do?ru mudur bilmiyorum ama aram?zda bu oyuncuyu tak?m i?in yetersiz g?renler vard? Be?ikta?'? Real Madrid sanmas?nlar

Yorum Yap

Kral olma ihtimali y?ksek bu sene , tahminimce 21 gol gibi atarak kral olur al?nt?lar?m sezon sonu

Yorum Yap

Olcay'in, Oguzhanin foto?raf?na att??? yorum

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X