Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ni?anl?s?, bu sezon 15 gol atarsan seninle evlenirim gibi bir ?ey demi? san?r?m. Bu sabah TRTSpor'da ?yle bir muhabbet ge?ti.
    four-four-two'nun bu ayki say?s?nda bahsetmi? bundan.
    Evlenmek istedi?ini s?ylemi? babas?na, babas? da 15 gol? ge?, yaz?n d???n? yapal?m ge?emezsen evlilik yok demi?.
    Hadi bakal?m kendini de kurtar bizi de ama bi hat?rlatma. son 12 y?lda 15 gole sadece john carew ula?t? ligde. ona en yak?n ge?en sene ikisi iptal edilen ma?larda att??? gollerle toplam 14 gol atan almeida.
    John Carew 1 y?l oynad? bizde onda da 13 gol att? sadece
    Evet Do?ruymu? abi bakt?m ?imdi. Y?llard?r akl?mda 15 diye kalm??,hep ?yle hat?rlar?m, toplam att??? diyece?im avrupa'da da bilbao ma?? d???nda gol?n? hat?rlayamad?m.
    Neyse Ramazan abi sonu?ta resmi olarak ligde 21. y?zy?lda ilhan mans?z'dan sonra bir sezonda en ?ok gol atan oyuncumuz.
    Olcay 14 yaps?n gerekirse biz toplu halde gider babas?n? ikna ederiz.

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Kimse bo?una inkar etmesin. Olcay'?n forumda bir?ok ki?i taraf?ndan sevilmemesinin tek nedeni Quaresma'n?n mevkisinde oynamas?d?r. Sol a??k de?il de Sa? a??k bir futbolcu olsayd? Olcay , bug?ne kadar ona yap?lan sert ele?trilerin y?zde 80'nini almazd?.

Dip Not : Bu mesajdan sonra "hay senin kafana Quaresma kadar ta? d??s?n " diyecek kim merak ediyorum

?kinci dip not : Quaresma'y? bende ?ok seviyorum , tak?m geri d?nmesini herkesten ?ok ben isterim.Gitmesini hala yediremedim
      Gelin itiraf edelim
      Ilave olarak 10 numarali formayi giymesi ve S.Aybaba'ya asiri duskun olmasi da etkiledi sevilmemesini.

Yorum Yap

Aybaba'ya asiri duskun olmasina birsey diyemeyiz , Olcay'i bu ulkeye kazandiran Aybaba. Keza Olcay Bilic'e de cok duskun.

Taraftar olarak haliyle Olcay'dan calim vs iceri topla kat bekliyoruz ki hakliyiz da ama Olcay bu tip bi adam degil . Ben Olcay'in ilk seneki futbolunu cok begeniyordum mesela , ikiye biri avrupa seviyesinde oynuyordu , aniden iceri firliyordu . Calim yetenegi zaten olmayan bi adam ( arada attigi ters calimlar haric ) macin icinde bu kadar kaybolmasin , orta sahadaki pas organizasyonuna yardim edip pres gucunu uygulasin ( bunlarin hepsini yapiyordu ilk senesinde ) Olcay iyi futbolcudur ha bunlari yapmazsa arada attigi goller kurtarmaz Olcay'i en azindan taraftar gozunde.

Yorum Yap

??yle 2-3 ma? daha oynans?n, kapsaml? bir Olcay reis analizi yapaca??m in?allah.
          Bu adam ilk senesine oranla daha ?ok tak?m oyuncusu olmaya ?al???yor bu sene, o y?zden de spesifik i?ler yapm?yor genelde.
          Bu y?zden de s?r?tm?yor.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aybaba'ya asiri duskun olmasina birsey diyemeyiz , Olcay'i bu ulkeye kazandiran Aybaba. Keza Olcay Bilic'e de cok duskun.
            ?brahim Alt?nsay.

Yorum Yap

Bende pek be?enmiyorum inkar etmeyece?im ama biz be?enmeyelim de sen b?yle oyna gerekeni yapt?ktan sonra bence sorun kalmad?

Yorum Yap

samet aybaba ya s?vmeye devam edin daha suanki tak?m?n iskeletini kuran adam

Yorum Yap

Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  O?uzhan ve Olcay d???nda Samet'in d?neminde al?nan (Samet'in ald?rd??? demiyorum zaten bu 2 oyuncuyu da o ald?rmad? hepimiz biliyoruz) 1 tane daha adam var m? tak?m?n iskeletinde?

Samet Aybaba'n?n iskeletini biz de biliyoruz G?khan S?zen-U?ur Boral-Escude-Batuhan-Dentinho-Sinan Kurumu?

Yorum Yap

Yalniz burada elestiriyorum falan ama saka maka adam mac kacirmadi ya. Saygi duymak lazim. 71 mac arka arkaya oynayan baska adam var mi bizde? Riza Hoca`dan baska?

Yorum Yap

Bu cocuk kapak manyagi, ben dagil herkese kapak taka takak gidiyor.

Yorum Yap

Seni hi? sevmicem,
                        Hi? de sevmedim zaten.
                        Bi Holosko bi de sen.

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu cocuk kapak manyagi, ben dagil herkese kapak taka takak gidiyor.
                          Herkese demeyelim l?tfen.. ben var?m Kutay var.. ?ahs?m ad?na s?yleyeyim tek bir laf etmedim geldi?inden beri..

Bizde ki ilk ma?lar?ndan Kayseri haz?rl?k ma??nda att??? golde epey i?ime sinmi?ti. Hani Sosa'y? da be?endik ya genel olarak daha 90 dk. oynamadan bu da ?yle bir?ey. Uzun zamand?r cezasahas? d???ndan direk dibine plase ?ut atan oyuncumuz ya da gol?m?z yoktu. O g?n Olcay 'bence' harika bir gol at?nca i?ime ?ok sinmi?ti. Sonras?nda da hep olumlu bakt?m k?t? oldu?unu kabul etti?im d?nemlerde bile...

Tuncay ?anl?'n?n skora etki yapmaya ba?lad??? ilk sezonlarda ki haline benzetiyorum. Stili, da??n?kl???, forma numaras?, att??? baz? jeneriklik goller, ka??rd?klar?, derbilere etki etmesi, golden sonra bo? trib?nlere ko?mas?, hatta zorlarsam sa?lar?n?n uzunlu?u falan.. Tuncay da o d?nem en az?ndan benim ?evremdeki fenerliler taraf?ndan pek kabullenilmezdi.. Sonradan sembol haline geldi. Olcay'da bu potansiyel var. Efsane olur demem ama yak?n tarihte en skorer yerli oyunculardan biri olarak sembol?m?z haline gelmeye ba?lad? bile...

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?brahim Alt?nsay.
                            Abi transfer s?recinden bahsetmiyorum , formay? verip oynatmas?ndan. Aybaba'dan nefret ederim ama Olcay'? bu tak?ma kazand?rm??t?r , net. Almanya'n?n s?radan bi tak?m?ndan ( tarihiyle de?il tabi ) gelen ge?en sezonu 1 golle tamamlam?? bi oyuncuyu ?ift haneli gol say?s?na ula?t?rm?? tak?m?n Ozzie ve Fernandes ile beraber en iyi top yapan adam? haline getirmi?ti. Ben o sene ki Olcay'? acayip be?eniyordum ?ahsen.

Yorum Yap

Tolga ?
                              Ersan ?
                              Pedro ?
                              ?smail ?
                              Motta ?
                              Serdar?
                              Necip?
                              Atiba?
                              Veli ?
                              Tosun?
                              Demba ?
                              T?re?
                              Frei ?
                              Pektemek ?

?lk 11 oynayan bu oyuncular?m?zdan hangisi aybaba zaman? geldi ?

Att??? kaz?klar? sayal?m isterseniz daha ger?ek?i olur bence.

Aybaba BE??KTA?'?n ba??na gelebilecek en k?t? se?enekti ve maalesef gelerek BE??KTA?'? maddi manevi 2 sene geriye att?.

Aybaba ile hem transfer olarak hem y?netim olarak hemde taraftar olarak ?ok ?ey kaybettik.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tolga ?
                                Ersan ?
                                Pedro ?
                                ?smail ?
                                Motta ?
                                Serdar?
                                Necip?
                                Atiba?
                                Veli ?
                                Tosun?
                                Demba ?
                                T?re?
                                Frei ?
                                Pektemek ?

?lk 11 oynayan bu oyuncular?m?zdan hangisi aybaba zaman? geldi ?

Att??? kaz?klar? sayal?m isterseniz daha ger?ek?i olur bence.

Aybaba BE??KTA?'?n ba??na gelebilecek en k?t? se?enekti ve maalesef gelerek BE??KTA?'? maddi manevi 2 sene geriye att?.

Aybaba ile hem transfer olarak hem y?netim olarak hemde taraftar olarak ?ok ?ey kaybettik.
                                ersan
                                ismail
                                olcay
                                veli
                                pektemek
                                oguzhan
                                ilk onbirden 5 adam isklete i?in yeterli de?ilmi sence
                                adama ne verdinizki ne istiyorsunuz
                                biraz gercek?i olal?m
                                bili?e tan?d?g?m?z t?lerans?n y?zde ka??n? adama tan?d?kki
                                adam ospinay? istedi gttiler mg greger gibi kumbatay? getirdiler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X