Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    girdi?i 3 pozisyondan birini mi atm???

?ok b?y?k oyuncumuz var demekki, d?nya da bu istatisti?e sahip faal veya de?il bir oyuncu olmad? hen?z...
    1. si attigi gol , gol pozisyobu denecek kadar net degildi . Yaptii guzel vurus net hale getirdi . 2. si Harun'un kurtsrdigi pozisyonda vurabilecegi kadar vurdu sansa bala o top girmedi 3. su de Ba'ya pas attigi pozisyonda direkt vursa o top gol olmazdi statik olarak iyi durumda degildi pasi iyi aktaramadi ona katilirim ki Ba'ya carpip o topun gol olmamasi da yine sanssizlik.
    bende savunmak i?in yazm??t?m Halil o kadar sa?ma yerlerden sald?r?yorlar ki onunla dalga ge?mek istedim.

adam diyor ki att???n? yaz?yorsunuz da ka??rd??? iki pozisyonu neden yazm?yorsunuz. bende diyorum ki 3 pozisyona girip 1 ini gole ?evirebilen bir oyuncumuz varsa daha ne istiyorsun, o istatistikleri yapabilecek d?nyada bir oyuncu daha yok

Yorum Yap

ayrca ??yle bir durumda var, bak?n biraz yazarlar? okudu?umda neler ??kt? ortaya;

R?dvan Dilmen: Olcay ve G?khan aras?ndaki en b?y?k fark, oyun i?indeki moral ya da moralsizlik Olcay'? etkilemiyor. 1-0'dan sonra G?khan daha iyi oynad?. Olcay her zaman i?ini yapmaya ?al??an bir oyuncu. ?ok nefis bir gol vuru?u yapt?. Olcay, hakikaten oldu diyebiliriz. Rakip bek ile stoper aras?na nefis giriyor. B?yle oyuncuya b?y?k sayg? duymak laz?m

ger?i R?dvan'? ?o?u sevmez burada, o zaman;

Mehmet Demirkol: Sosa?n?n Olcay?la kurdu?u direkt ba?lant?, G?khan?a dahi gereksinim duymayan bir h?cum zenginli?i yaratt?. Olcay??n golden ?nce 3 kez gole yakla?t???n?n alt?n? ?izmek laz?m.

aman can?m burda ne demi?ki, Sosa girince babamda yarat?r h?cum etkinli?ini diyenler olabilir. ozaman birde bu var;

G?ntekin Onay: ?ok ele?tirilen Olcay ise Be?ikta?'?n 2 y?ld?r gol y?k?n? ta??yan futbolcu. Att??? goller d???nda ise her ?eyini ortaya koyan bir profesyonel.

Be?ikta?l?lar Olcay ?ahan'a hak etti?i de?eri daha fazla vermeli.

ger?i G?ntekin de zaman zaman sa?mal?yor, buda onlardan birine denk gelmi? san?r?m.

bak?n arkada?lar anla??lmayan bir ?ey var. bende Olcay'?n kalbur?st? bir oyuncu olmad???n?, Be?ikta? gibi bir tak?m?n ger?ekten b?y?k i?ler yapmak istiyorsa Olcay'? yedek b?rakabilecek oyuncularla oynamas? gerekti?ini d???n?yorum. ancak burada o kadar k?r? k?r?ne k?t?leniyorki, ben buna m?sade etmek istemiyorum. oynad??? s?relerde de ben forman?n hakk?n? GENEL olarak verdi?ini d???n?yorum

Yorum Yap

[MENTION=3229]Bekir Koray Aksoy[/MENTION]

A?z?na sa?l?k a?abey.

Yorum Yap

Kimse bo?una inkar etmesin. Olcay'?n forumda bir?ok ki?i taraf?ndan sevilmemesinin tek nedeni Quaresma'n?n mevkisinde oynamas?d?r. Sol a??k de?il de Sa? a??k bir futbolcu olsayd? Olcay , bug?ne kadar ona yap?lan sert ele?trilerin y?zde 80'nini almazd?.

Dip Not : Bu mesajdan sonra "hay senin kafana Quaresma kadar ta? d??s?n " diyecek kim merak ediyorum

?kinci dip not : Quaresma'y? bende ?ok seviyorum , tak?m geri d?nmesini herkesten ?ok ben isterim.Gitmesini hala yediremedim

Yorum Yap

Olcay'a orantisiz bir sekilde yuklenen arkadaslarla bir konuda hemfikirim: Olcay yetenekleri kisitli bir oyuncu ve Besiktas ondan daha iyi bir kanat oyuncusuna sahip olmali. Fakat, bu yorumun disina tasip Olcay'i bilmem neyin neresine sokmak manasiz olmakla birlikte oldukca insafsizca. Besiktas'in ondan daha iyi bir kanat oyuncusuna sahip olmamasi onun sucu degil; dolayisiyla bunun hincini ondan cikarmak insafsizliktir. Olcay'i degerlendirmenin kistaslari sunlardir: eger kabiliyetini etkin bir sekilde kullan(a)miyorsa, mucadele etmiyorsa, gol girisimlerinde bulunmuyorsa ve kendine bakmiyorsa, Olcay elestirilir ve elestirilmelidir de. Fakat, kendinde olmayan kabiliyetleri (Ronaldo, Ribery, Hazard gibi slalom yaparcasina rakipleri gecmek, muz ortalar yapmak, buldugu her pozisyonu buyuk olcude golle sonuclandirmak ve en az bir bek gibi defans yapmak) gosteremedigi icin elestirmek, hatta elestirinin otesine gecip hakaret etmek en hafifinden vicdansizliktir. Olcay kabiliyetleri olcusunde cok efektif oynayan bir oyuncudur. Maliyet-fayda acisindan ligimiz de baska bir ornegi olmayan oyuncudur. Dun gol attigi pozisyonda kostugu alan pozisyon bilgisinin iyi bir noktada oldugunu yansitmasinin yanisira oldukca skor-merkezli bir mantaliteye de sahip oldugunuda gosterdi. Olcay'a hepimiz mac esnasinda kiziyoruz (cunku Besiktas icin en iyisini istiyoruz); eminim o da bizim gibi istiyor ama kendinde olmayan yetenekleri gostermesi beklenmemeli. Ondan iyisi gelene kadar Olcay'i izlemeye devam edecegiz saygili bir sekilde.

Yorum Yap

Olcay'?n ger?ekten sahada g?z?kmedi?i ma?lar oluyor ama ben Olcay'? hep be?endim hala da be?eniyorum. En az?ndan Avrupa ligi ma??nda bir yar?da 1.45 km ko?mayaca??n? ya da onun oldu?u taraftan 20 dk da 3 gol yemeyece?imizi biliyorum.

Anlayana sivrisinek saz demi?ler..

Yorum Yap

Olcay'i itin bilmemneresine soktugum yok, haddime degil zaten. Sadece Bilic'in dinlendirmesi gerektigini soyluyorum. Formsuzken bile 11 oynatilacak bir oyuncu degil bence. Bilic Olcay inadindan dolayi diger oyunculari kaybedebilir. Tamam skor yapti son 2 lig macinda ama gecen sezonun yarisi hicbirsey yapmadi desem cok da abarti olmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ni?anl?s?, bu sezon 15 gol atarsan seninle evlenirim gibi bir ?ey demi? san?r?m. Bu sabah TRTSpor'da ?yle bir muhabbet ge?ti.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ni?anl?s?, bu sezon 15 gol atarsan seninle evlenirim gibi bir ?ey demi? san?r?m. Bu sabah TRTSpor'da ?yle bir muhabbet ge?ti.
                    Olcay'da s?yledi onu sezon ba??, ni?an y?z???n? ma?tan hemen sonra takm?? zaten karde?im benim.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Olcay'da s?yledi onu sezon ba??, ni?an y?z???n? ma?tan hemen sonra takm?? zaten karde?im benim.
                      Haberim yoktu. Ni?anl? oldu?unu bile bilmiyorum. Ya?ant?s? ho?uma gidiyor. 15'inci gol? att??? ma? kameradan evlenme teklifi eder.

Yorum Yap

Haberim yoktu. Ni?anl? oldu?unu bile bilmiyorum. Ya?ant?s? ho?uma gidiyor. 15'inci gol? att??? ma? kameradan evlenme teklifi eder.
                        Sevilen bir futbolcu olsa trib?nden de yard?m al?rd? belki bu tip bir s?rprizde de,

?u forum ma?a giden kesim olsa ni?an att?r?r insana.

Yorum Yap

saha i?i egoistli?i, kaleye fazla ?ut ?ekmesi, gol aramas? ile abazal??? paralel gidecek o zaman..

2 ma? ?st ?ste hat-trick yapsa ve oda arkada?? olsam gece uyuyamam..

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Kimse bo?una inkar etmesin. Olcay'?n forumda bir?ok ki?i taraf?ndan sevilmemesinin tek nedeni Quaresma'n?n mevkisinde oynamas?d?r. Sol a??k de?il de Sa? a??k bir futbolcu olsayd? Olcay , bug?ne kadar ona yap?lan sert ele?trilerin y?zde 80'nini almazd?.

Dip Not : Bu mesajdan sonra "hay senin kafana Quaresma kadar ta? d??s?n " diyecek kim merak ediyorum

?kinci dip not : Quaresma'y? bende ?ok seviyorum , tak?m geri d?nmesini herkesten ?ok ben isterim.Gitmesini hala yediremedim
                            Gelin itiraf edelim

Yorum Yap

four-four-two'nun bu ayki say?s?nda bahsetmi? bundan.
                              Evlenmek istedi?ini s?ylemi? babas?na, babas? da 15 gol? ge?, yaz?n d???n? yapal?m ge?emezsen evlilik yok demi?.
                              Hadi bakal?m kendini de kurtar bizi de ama bi hat?rlatma. son 12 y?lda 15 gole sadece john carew ula?t? ligde. ona en yak?n ge?en sene ikisi iptal edilen ma?larda att??? gollerle toplam 14 gol atan almeida.

Yorum Yap

Aslı Sinan.?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                four-four-two'nun bu ayki say?s?nda bahsetmi? bundan.
                                Evlenmek istedi?ini s?ylemi? babas?na, babas? da 15 gol? ge?, yaz?n d???n? yapal?m ge?emezsen evlilik yok demi?.
                                Hadi bakal?m kendini de kurtar bizi de ama bi hat?rlatma. son 12 y?lda 15 gole sadece john carew ula?t? ligde. ona en yak?n ge?en sene ikisi iptal edilen ma?larda att??? gollerle toplam 14 gol atan almeida.
                                John Carew 1 y?l oynad? bizde onda da 13 gol att? sadece

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X