Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

h?cumda iyi de?il bu sefer de defansa yard?m ediyor deniliyor. al sana yard?m:

olcaya g?venen inler de bruman?n pas verebilece?i adama do?ru prese kalk?yor. ama olcay bruma ile ikili m?cadelede ?ocuk gibi da??l?p, inlerin de ekarte olmas?na sebep oluyor.
    defans?na, bekine yard?m eden olcay efendi nap?yor? brumay? takip etmeyi b?rak?yor. sneijdere pas verip ka?an bruma bombo? arkaya s?z?yor. att??? pas? marcelo kesmese eren dokunacak ve gol. olu?an korner sonras? gol de yiyoruz ger?i ama bunun pozisyonla alakas? yok.

ma? i?inde her futbolcu hata yapabilir quaresman?n belki daha ?ok b?yle videosu ??kar?labilir ama h?cumda 0 oldu?unda en az?ndan geriye yard?m ediyor denilen olcay?n yapt???na bak?n. orda hi? olmasa, inler ona g?venip di?er adama basmaz veya g?n?l olcay?n brumay? takip edece?ine inan?p sneijder ile pas ba?lant?s?n? kesmeye ?al??maz, direk brumay? kar??layabilirdi.

Yorum Yap

Olcay yan hakeme ?ok iyi ba??r?yor.
      Tek faydas? bu .

Yorum Yap

Aras seni izleyince ne d???n?yor acaba

Yorum Yap

Biraz yede?e gelmen laz?m,45dakika oyancagini biliyorsun ama son g?c?ne kadar kosmuyorsun.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Olcay yan hakeme ?ok iyi ba??r?yor.
            Tek faydas? bu .
            Oda su?lu he .. top almay? bilmiyor hurraa yap?yor .. onu bile beceremiyor i?te ..

Yorum Yap

t?reyi de kerimi de bu adam yedi. ?enol g?ne? bu oyuncuya verdi?i ?anslar ile 2 yetenekli oyuncusunu, bu tak?m?n 2 hucum silah?n?da k?st?rm??t?r. ben b?yle bak?yorum olaya. kerim ile t?re hata yap?nca al hemen d??ar?, olcay yap?nca bir ?ey yok bir dahaki ma?ta ?d?l gibi tekrar 11'e al. t?re ile kerim salak m?? g?r?yor bu ?ifte standard? tabi. neyse gelecek sezon 10 numaray? olcaydan al?p t?reye vericez. 10 numara t?reye yak???r...

Yorum Yap

Buna ve Tolga ya verilen ?anslar toplansa buradan aya 4 gidi? 4 geli? otoban olur

Yorum Yap

Allahim olcaysiz bir mac icin yalvariyorum sana. Amin 😔

SM-G935F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

d???nsenize, siz kerim frei s?n?z ve olcay? izliyorsunuz her ma?ta...

ben ?u halimle dayanam?yorum art?k.

Yaz?k, g?nah... Olcay?n toplam faydas? 3se, istikrarla oynataca??n kerim en az 6'l?kt?r. H?z, ko?u, vuru?, adam eksiltme.. evet bencil biraz lakin zamanla d?zelmeyecek bir kusur de?il bu.

inan?yorum ki olcay?n %1'i kadar ?ans alsa, en k?t? 3 ma? arka arkaya oynat?lsa ?ok ba?ka bir kerim izleriz de.. ne diyelim Allah ?enol hocan?n g?z?n? a?s?n..

Yorum Yap

sakatl?k ge?mi?i bu kadar az olan adam ya hi? ikili m?cadeleye girmiyordur ya da kendini zorlam?yordur
                      5 senede toplam 1 hafta, bunun 4'? ???tme zaten

http://prnt.sc/cmwk9t

Yorum Yap

Olcay ?ahan #10

Defansa yard?m etti?i falan yok,y?llard?r bu sebeple savunuldu?u i?in ?zellikle dikkat ediyorum.Bir tane ikili m?cadele kazand???n? g?rmedim,adam ka??rmaktan ba?ka bir?ey yapt??? yok.Bir de pozisyonu b?rak?p ters y?ne do?ru y?r?me huyu var.Etliye s?tl?ye kar??ma,sonra istikrar abidesi,sakatlanm?yor,defansa yard?m ediyor...

?u pozisyonda GG,Bruma Sneijder verka??n? ?nlemek i?in araya girmeye ?al???yor,Bruma'y? kovalayan tiki-takac? Olcay.Birden kovalamay? b?rak?yor,GG hamle yapt??? i?in geride kal?yor ve korner,sonras? gol.

Ben bu forma alt?nda bu kadar yeteneksiz bir futbolcu izlemedim.Kerim ve Aras rotasyonla oynasayd? en az?ndan birini kazan?rd?k.Bu kadar ele?tiriliyor hatta ?sl?k yedi,2-0 ?nde oldu?umuz bir ma?ta bo? kaleye att???nda gelip buraya ko?um benim verdin yine cevab?n? yazmak i?in pusuda bekleyenler var G?rd?k?e ??ld?r?yorum,eskiden kul?bede otursun,rotasyon oyuncusu olsun diyordum art?k onu da istemiyorum.Daha 2 sene s?zle?memiz var ve ?srarla sahaya s?r?l?yor.Nas?l kurtulaca??z bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Tolga bitti..Sende biteceksin..
                          ?al?m atamaz.. adam tutamaz ..g?na geldi vallahi...

Yorum Yap

Seni izlerken nefesimi tutuyorum, 2-3 dakika topla oynasan oksijensizlikten ?lecem. Hayattan so?utuyorsun gOlcay, KRAL ..

Yorum Yap

O?uzhan yokken, abisi elini b?rak?nca sa?a sola ko?turan ?ocuk gibisin.
                              Fabrika ayarlar?na geri d?n be o?lum.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Git.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X