Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?mer M?zrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    @Ozan Omrak

Qua-T?re-Kerim ??l?s?nden ikisinin 11 oldu?u ma?larda kotu futbol oynuyoruz.Cenk'i orada de?erlendirebilir miyiz diyebilirsin ama onu da yeteri kadar g?rmedik o b?lgede.Sosa'y? deniyor hoca baz? b?l?mlerde son iki ma?t?r ama g?rd?k ki o da olmuyor.
    olcayda olmuyor

Yorum Yap

O?lum hadi Sivas'? da sen al be
      Harbiden inan?yorum bu hafta yapacaks?n,bir kere mah?up etme

Yorum Yap

Ma?ta hayalet olmaktam vazge? art?k. Biraz sorumluluk al?p bende dahil herkesi utand?r.

Yorum Yap

Aslı Alper Erdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          O?lum hadi Sivas'? da sen al be
          Harbiden inan?yorum bu hafta yapacaks?n,bir kere mah?up etme
          Kerim yapt? sa?olsun,senden olmayacak belli
          Yeteneksizdin ?imdi kafa olarak da bitiksin be harbi ?z?l?yorum halinr

Yorum Yap

Nefret etme noktas?na geldim senden ..Seneye cl sak?n sak?n diyorum .

Yorum Yap

Yeterrrr yeterrrr yeteer cinnet ge?ireceme senin y?z?nden yeterr art?k

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Yorum Yap

Yolda gorurseniz dovun sunu

Yorum Yap

El freni,bu kadar iyi bir h?cum hatt?nda bu kadar k?t? bir top?unun i?i yok.Ko?tu?u kilometreler h?cuma yaramad??? gibi defansa da yaram?yor art?k.

Her ma? sol taraf yok.Pas trafi?i,duvar,tek top,ver ka? falan diyorlar,savunuyorlar ben 25 haftad?r farkl? bir adam? m? izliyorum anlamad?m,bunlar?n hi?birini g?remiyorum.

Ayr?ca bu d???? de?il,?ap? bu.Feda d?neminde g?ze batmad?,Aky?zler Kurumu?lar aras?nda oynad?.?d?m kopuyor puan kayb?na sebep olacak diye.Yeter hocam g?z?n? seveyim izletme ?u adam? bize art?k.

Yorum Yap

Quaresma d?necek haftaya, Kerim k?t? de?ildi bu ak?am. G?khan T?re de girecek tak?ma ufaktan. Haftaya da Olcay'? g?r?rsem ??ld?r?r?m art?k.

Yorum Yap

Aslı Serdar Top?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      El freni,bu kadar iyi bir h?cum hatt?nda bu kadar k?t? bir top?unun i?i yok.Ko?tu?u kilometreler h?cuma yaramad??? gibi defansa da yaram?yor art?k.

Her ma? sol taraf yok.Pas trafi?i,duvar,tek top,ver ka? falan diyorlar,savunuyorlar ben 25 haftad?r farkl? bir adam? m? izliyorum anlamad?m,bunlar?n hi?birini g?remiyorum.

Ayr?ca bu d???? de?il,?ap? bu.Feda d?neminde g?ze batmad?,Aky?zler Kurumu?lar aras?nda oynad?.?d?m kopuyor puan kayb?na sebep olacak diye.Yeter hocam g?z?n? seveyim izletme ?u adam? bize art?k.
                      ?ok k?t? oynuyor, bug?n daha da k?t?yd? ama ver ka?, pas trafi?i bunlar? hi? yapm?yor diyorsan abart?yorsun durumu. Bug?n ?ok pozisyon ?ld?rd? ama ilk golde ata??n ba?lang?c? ve Kerim'e ters top da Olcay'dan geldi. Keza Bursa'da ilk gol, girdi?imiz pozisyonlar vs. ?yi oynuyor demiyorum ama ?verken de yererken de abart?yoruz. Olcay yerilmeyi fazlas?yla hakediyor ama sayd???n ?eyleri hi? yapmad???n? s?ylemek ve i?i hatta zaman zaman ?enol Hoca'n?n "sevdas?na" kadar vard?rmak yanl?? diye d???n?yorum.

Yorum Yap

ilk gol? sen yapt?n ko?um, devam

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Quaresma d?necek haftaya, Kerim k?t? de?ildi bu ak?am. G?khan T?re de girecek tak?ma ufaktan. Haftaya da Olcay'? g?r?rsem ??ld?r?r?m art?k.
                          Kerim k?t? m? de?ildi? ?lk yar? kem yerine g?nay oynasa daha etkili olurduk bence. Ne Olcay ne Kerim son derece yetersiz birde ikisi birden sahada olunca kay?plar? oynuyoruz resmen

Yorum Yap

Yahu arkada? Be?ikta? Futbolcusunun Tek ?zelli?i o?uzhan a sosa ya veya kerime vs "DUVAR" olmak m? ?
                            Kriteriniz bu mudur ger?ekten ??

Neymi? ver ka? yap?yormu?
                            Neymi? ko?uyormu?

Bu herifin sayesinde 2 gol ile bitirdik ma??
                            ?ddia ediyorum Bu herif olmasa daha ?ok gol atard?k bu ma?..
                            Cinnet ge?iriyorum izlerken..yetenek fakiri herif ya...

Yorum Yap

Kerim de olcay da kotuydu bugun. Isin garip yani olcay golde once topu kazandi sonra ters kanada guzel acti, kerim de araya cok guzel b?rakt? gol oldu.

Ikisinin kotu oynadi gun becerebildikleri tek isin gol olmasi cok buyuk sans vallahi

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kerim k?t? m? de?ildi? ?lk yar? kem yerine g?nay oynasa daha etkili olurduk bence. Ne Olcay ne Kerim son derece yetersiz birde ikisi birden sahada olunca kay?plar? oynuyoruz resmen
                                Ben Olcay'a g?re be?endim Kerim'i. Olcay'? be?enmemek, ortak noktam?z zaten. Olcay aylard?r ilk 11'de; ama Kerim s?rekli yedek. Rolleri de?i?tirip ?yle de?erlendirmek daha uygun olur bence.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X