Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu marega harbi eşşek

Yorum Yap

Aslı Halis Cengiz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Marega adanasporlu poteden beter.
      adana demirsporlu. pote için ne kampanyalar düzenlendi bir bilsen. ikinci kez gelişi bu ADS ye

Yorum Yap

Denk gelse de Muslera kırmızı yese bir de

Yorum Yap

Corona çok iyi adam

Yorum Yap

şimdi sosyal medyaya bakıyorum spor yorumcuları ve spor yazarlarına Casillası göklere çıkarıyorlar. Kairus geldiğinden beri bunları yapıyor zaten ama henüz önemli bir kurtarış yapmadı diyorlar. enteresan

Yorum Yap

Yosmalar deplasman kolay puan alamaz ama evlerinde 3 te 3 yaparlar rakipler tam leş

Yorum Yap

Öyle penaltımı olur amk penaltı iması yapıyorlar ya

Yorum Yap

cinconun defans beter

Yorum Yap

Corona bize gelse mutluluktan her gün şişe şişe Corona içerim ne topçu ya.

Yorum Yap

1 adet brahimi, 1 adet saglam aboubakar rica edebilirmiyim?

Yorum Yap

Aslı Bilal Pay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu marega harbi eşşek
                        Eşek olsa daha iyi top oynardı

Yorum Yap

Aslı Mustafa Apaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Bilal Pay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu marega harbi eşşek
                          Eşek olsa daha iyi top oynardı
                          Bi yanaşsak 10 Milyon Euro isterler bide o mala

Yorum Yap

Brahimi çok karakterli ve Prof o kadar faul yapılıyor adam gülüyor

Yorum Yap

Aslı Siret Uslu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              şimdi sosyal medyaya bakıyorum spor yorumcuları ve spor yazarlarına Casillası göklere çıkarıyorlar. Kairus geldiğinden beri bunları yapıyor zaten ama henüz önemli bir kurtarış yapmadı diyorlar. enteresan
                              O sadece onlara has birşey değil abi bizim şirkettekilerde dur biraz daha görmek lazım falan diyorlar şaşırıyorum

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Siret Uslu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                O sadece onlara has birşey değil abi bizim şirkettekilerde dur biraz daha görmek lazım falan diyorlar şaşırıyorum
                                Bi insan boyle yorumlari kasti yapar baska aciklamasi yok.
                                Harun a bile ilk mactan sonra fener kalecisini buldu diye ovguler dizenler karius icin “ bi kalecinin yapmasi gerekenleri yapiyor ne eksisi ne artisi var “ diyo saka gibi.
                                Her mac en az 2 tane her kalecinin kurtaramayacagi %100 tutuyor adam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X