Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

attı schalke attı ulan bu arada ben niye hertaberlin yazmışım. gs nin rakibi schalke

Yorum Yap

Schalke attı. gs bgün kaybederse 3. sıraya inecek

Yorum Yap

tamda istediğim düşündüğüm sonuş. schalke bundesligada kötü dönem geçirsede,lokomotif tırt takım.manuel fernadesi çıkar türkiyede orta sıraya oynar.schalkenin kazanacağını düşünüyordum.lakin hertaberlin niye yazdım onu çözemedim bilinç altımda kalmış

Yorum Yap

4 - 0 biter brahimi akar marega çakar

Yorum Yap

Maç şifrelimi

Yorum Yap

Aslı A. Bezmi Gultekin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              gs rahat yener,bu kolay gruptan yenilmeden bile çıkabilirler.Diğer maç da berabere biter bunlar da bu bal olduktan sonra.
              Rahat mı? Biraz sonra porto neler yapacak yosmalara dikkatli izleyin.

Yorum Yap

Digitürk Play'de kapatmislar maçı. Kutu alana izletip Digitürk Play alana izletmemeleri saçmalık.

Yorum Yap

Digiturkplay’den sezonluk BJK’nin maçlarını satın aldım. Yarınki maçımızı da izlemek için ayrıca para vereceksem ağır söverim Digiturk’e!

Yorum Yap

Sen şampiyonlar liginde sadece Eren Derdiyokla oyna, oda sakatlanırsa forvetsiz oyna, şaka gibi Doktorlar oynayabilir raporu vermiş, kendisi ağırılarım var demiş, buda ilginç..
                    Amannnn bananeyse,beter olsunlar 😁

Yorum Yap

O değil de Tottenham'ın sahası bizim sahadan da kötü neredeyse

Yorum Yap

Gs yemeden once bi tane kontra dan falan ya da duran toptan sans a bulur sonra da koruyabilirse bi ihtimal yoksa su macta gs nin yapacagi gic bir sey yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gs'nin kadrosu deplasman maclarina cok uygun porto da her sene oldugu gibi ışık vermiyor

Yorum Yap

Marega siyahi Vedat muric. Gol falan atamaz bu kalas

Yorum Yap

Varmi izleyebilecegimiz bir link

Yorum Yap

Serdar aziz kasabi Şampiyonlar Ligi'nde de kollanıyor şaka gibi. Adamı pert etti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X