Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Türkiye Kupası Son 16 Kuraları | 15 Aralık - 15.00

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Türkiye Kupası Son 16 Kuraları | 15 Aralık - 15.00

Son 16 turu müsabakaları, çift maç eleme usulüne göre oynanacak.

İlk maçlar 26, 27 ve 28 Aralık'ta,rövanş karşılaşmaları ise 16, 17 ve 18 Ocak 2018'de yapılacak.

Eşleşmeler belli oldu :

Fb - İstanbulspor
    Bolu - Akhisar
    Gençlerbirliği - Bursaspor
    BİZ - Osmanlıspor
    Antalyaspor - Kayserispor
    Galatasaray - Bucaspor
    Giresun - Başakşehir
    Konya - Trabzonspor

Yorum Yap

Rakip Osmanlıspor

Yorum Yap

fb ve gs alt lig takımlarıyla eşleştiler. Fikstür sıkışması kesinlikle yok bunlarda şansa bakın.

Yorum Yap

Her zamanki gibi Gs ve Fb yine kolay kura çektiler biz yine nispeten daha güçlü bi takımla oynayacağız. Osmanlı ile kısa süre içinde 3 maç yapacağız.

Yorum Yap

Olaya bak ya biri Bucayla biri İstanbulsporla eşleşti ulan hayatınız bal hayatınız

Yorum Yap

Konya-Kayseri-Bursa gelmedi, orası iyi oldu. Üç kulüpten de nefret ediyorum.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Bu takımları hesaba katınca güzel kura çektik; ama fb ve gs'ye çıkan takımlara bakınca yine en sıkıntılı eşleşme bizimkisi olmuş.

Başakşehir'in de işi kolay olmayacak. Giresun kolay lokma değil kesinlikle.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Halil Umut Eyaz tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu takımları hesaba katınca güzel kura çektik; ama fb ve gs'ye çıkan takımlara bakınca yine en sıkıntılı eşleşme bizimkisi olmuş.

Başakşehir'in de işi kolay olmayacak. Giresun kolay lokma değil kesinlikle.
                  kolay lokma olmaktan ziyade giresun zemini sıkıntılı biraz, başak gibi ayağa pas oyunu yapan takımların istemeyeceği bir zemin.. ilk maçta istanbulda turu yarılayamazlarsa bende deplasmanda turu bırakırlar ..

Yorum Yap

Adamlar İstanbul dışı kura bile çekmiyor biz yine Ocak ayında Ankara'dayız, güler misin ağlar mısın

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Olaya bak ya biri Bucayla biri İstanbulsporla eşleşti ulan hayatınız bal hayatınız
                      Bal olduğunu düşünmüyorum. Kayseri veya Bursa’yla eşleştirip son 16’da elenme ihtimallerini yaratmak istemeyecekler tabiki!

Yorum Yap

Son 8 tahminimce, Biz, Fener ,Gs ,Trabzon, Başakşehir, Akhisar, Kayseri ve Bursa olacaktır. Ordan da büyük maç çıkarsa biz oluruz eşleşmenin bi tarafı bu tecrübeyle sabittir.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Aycan Kaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bal olduğunu düşünmüyorum. Kayseri veya Bursa’yla eşleştirip son 16’da elenme ihtimallerini yaratmak istemeyecekler tabiki!
                          Orası ayrı konu ama bunların kıçından akan bal kimsede yok

Yorum Yap

İstanbulspor alt ligde ama düşünüldüğünden daha güçlü takım. Keza Giresunspor da. Osmanlıspor ile çok güçsüz zamanlarında karşılaşamadık bir türlü.

Yorum Yap

Başakşehir Giresun'a yenilmiş. Giresun çetin ceviz, 1-2 seneye Süper Lig bekliyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X