Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Son avrupa sampiyonasiyla dunya kupasinda da goruldu en kotu takimlar bile artik muazzam direnc gosteriyor bizim
    Disimizda.
    Gecen avrupa samliyonasinda bile en kotu takimlar direnc gosterirken biz en kotu oynayandik bu kadar iyi oyuncunun oldugu ulkeye reva degil bublar cidden yazik oluyor bu kadroya.
    Bu arada goruldugu uzere sirf buyukler oynasin diye kayrilan bi turnuva olsugunda herkes birbirine dis gecirebiliyor bide git gide eurolig gibi yapilmaya calisilan sl ye bakher sene ayni seyler hersene ayni takimlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Umtiti ?ok amat?r bir penalt? yapt?.Eller o kadar havada kafa topuna m? ??k?l?r

Yorum Yap

Fransa?n?n bu hocayla ba?ar?l? olma ?ans? yok.

Yorum Yap

Arjantin ve Fransa hemen her kupaya haval? ?ekilde gelir, k?sa s?rede balonlar? patlar. Hi?bir zaman havalar? kadar etkili olam?yorlar. Arjantin'i de g?rece?iz ?zlanda kar??s?nda. Bence her ikisinin de kupa alma ?ans? yok.

Yorum Yap

?lk yar?y? izlemedim ama bu nas?l fransa

ASUS_Z00LD cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hay balinizi...

Cinconun bali da buradan geliyor. Fransiz bali bu.

Yorum Yap

Avustralya da hazirlik macinda arzani cok dikkat cekmisti izlenmesi gereken biri

Yorum Yap

Almanlar sahaya inene kadar herkes favori ))

Yorum Yap

B?y?k konu?mak istemiyorum ama Brezilya'n?n ?ampiyon olmamas? s?rpriz olur bence. Hem oyun yap?s? hemde kadro olarak ?ok ?ndeler.

Yorum Yap

Icime dert oluyor arkadas dunya gozuyle bi dunya kupasinda daha goreydik turkiyeyi iyi olurdu 4 sene daha var yasarmiyiz yasamazmiyiz belli degil tunusu fasi arabistani oynuyor biz 20 senedir hala 2002

Yorum Yap

Dunya kupas?na avrupa kontrnjan? cok az.boyle b?r organ?zasyona daha cok ulke kat?lmal?. 1 ayda b?t?rme 1,5 ayda b?t?r. Sadece turk?ye ?c?n soylem?yorum.soyle avrupa taraf?na bakt?g?mda b? hollanda, b? ?talya yok.ote tarafa bak?yorum.arabistan var b? c?n yok. Amer?ka yok,?ili yok. Kat?lan ulke say?s? artt?r?lmal?d?r.

Yorum Yap

L?kse bak... Higuain ve Dybala yedek, Icardi ?a?r?lmad? bile

Yorum Yap

?zlanda da ?n libero kaptan Gunnarsson s?zle?mesi bitti,ge?en ay ad?m?z ge?iyordu dikkatli izleyelim belki Atiba ile uzatmazsak al?r?z

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              L?kse bak... Higuain ve Dybala yedek, Icardi ?a?r?lmad? bile
                              Dybalay? da messi istemiyor diye ?a?r?lmayacak haberleri vard?.

Yorum Yap

Aslı Noyan Hac?pa?ao?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Messi'nin oldu?u yerde Ronaldo ancak 2. olabilir; bug?n inan?lmaz oynad? oras? ayr?..
                                Ben de yak?n zamana kadar ?yle d???n?yordum ama bence Ronaldo ge?ti Messi?yi. ?zellikle b?y?k ma?larda ben hi?bir zaman bu tarz b?y?k performanslar g?rmedim Messi?den.
                                Adam daha 20li ya?lar?n?n ba??nda Manu finalinde kafayla gol at?p CL kazand?rd?.
                                Kariyerinde en ?ok gol att??? tak?mlar Real Madrid ve Atletico Madrid, CR7'nin oviedo zaragoza falan..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X