Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gayet iyisin b?yle devam ederse en az?ndan sezon sonuna kadar g?t?rebilir

Yorum Yap

Barcelona ile ma? yapsak ?ok net s?yl?yorum 10-12 olur allah korusun... Bu nas?l i? ismail yaa
      https://twitter.com/hakibal/status/668917109074829312

Yorum Yap

V?cut ?al?m? at?yor, sonras?nda kendisinin bunu yapt???na inanam?yor ve topu kapt?r?yor. ?ok ilgin? adams?n ?smail.

?al?m atabiliyorsun, adam ge?ebiliyorsun ama bunlar? yapt?ktan sonra inanm?yorsun kendine.

Yorum Yap

ben hi? be?enmedim son ma?ta, ?ok kez top kaybetti, defalarca pas verebilece?i iyi yere veremedi belki tvden izlesem be?enirdim ama k?t?yd?.

Yorum Yap

Lucescu kancay? atm??.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Lucescu kancay? atm??.
              biz ellerimizle g?t?rsek, kancaya yaz?k olmasa

Yorum Yap

Ne oynad?n be ?yle, uzun zaman sonra be?endim valla. Hakk?n? teslim etmek laz?m. B?yle devam.

Yorum Yap

Her zaman s?ylerim
                  D?nyan?n en iyi sol beki

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    V?cut ?al?m? at?yor, sonras?nda kendisinin bunu yapt???na inanam?yor ve topu kapt?r?yor. ?ok ilgin? adams?n ?smail.

?al?m atabiliyorsun, adam ge?ebiliyorsun ama bunlar? yapt?ktan sonra inanm?yorsun kendine.
                    Hahahahah

Hakikaten ?yle ama. Adam resmen potansiyelini bilmiyor.

?skenderbey ma??nda Cenk'e kesti?i orta ?ok ??k ger?ekten. B?yle devam ?smail.

Yorum Yap

kesti?i orta 10 nomeroydu sa?dan at?p soldan ge?meler ilerleme var lan sende iso

Yorum Yap

Futboldan para kazan?yor olmana inanam?yorum.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ne oynad?n be ?yle, uzun zaman sonra be?endim valla. Hakk?n? teslim etmek laz?m. B?yle devam.
                          1 haftada yazd???m?n tam tersini nas?l yap?yorsun hayretler i?indeyim. Defans ?izgisinden bihabersin. Ofsayt kural?n? bilmiyorsun galiba. Yedi?imiz gollerde ofsayt? bozan tek futbolcusun.

Bu ya??ndan sonra bunlar? sana ??retemeyiz zaten. Tez zamanda gidesin.

Yorum Yap

Hani kornerlerde ?n direk al?nd?ktan sonra top a??l?nca ?n direkten h?zl?ca ka?ars?n ya bunu temel e?itimde verirler ?so. Moskova ma??nda ofsayt? bozdun gruptan ??kmam?z zorla?t? ?st?ne ?u halimizle Lizbon ile ma? yapaca??z sonra Gs deplasman? ve sen hala ofsayt bozuyorsun.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ih? aldan?p s?zle?me imzalamay?z.
                              Devre aras? kurtulmak niyetiyle

Yorum Yap

Siz paralar? ?at?r ?at?r yiyin, biz sizi izleyip sinir hastas? olal?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X