Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu futbolu ile hala neden sans verildigini gercekten anlamiyorum. yani adama gecemez, pas veremez, orta yapamaz, defan yapamaz, her ikili mucadelede yerde,
    ; Allah askina Ismail ne yapar?

Yorum Yap

Yorum Yap

Ma??n tamam?n? izleyemedim ama pozisyonun birinde ?nce d??t? kalkt? sonra da ?al?m yedi.
        ?z?ld?m. ?smail'e de ?z?ld?m, bize de ?z?ld?m. ?smail i?in en iyi senaryo oynayabilece?i bir tak?ma gidip kendini ispat etmesi olacak.
        Hadi duygusal bakal?m olaya, hadi ?smail bizim emektar?m?zm?? gibi, evlad?m?zm?? gibi bakal?m da, bu haliyle Be?ikta? formas? giymek en ?ok ona koymal?.
        ?u an adam kendine inanm?yor ki, biz ?smail'e inanal?m.
        Hi? d???nmeden yollamal?y?z. Kiral?k ya da sat?l?k.
        Kendini ispatlamam?? adamlar?n kadroda yeri olmamal?.
        20 ya??n ?st?nde "gen? oyuncu" g?rmek istemiyorum art?k ?u kadroda.
        Gitsin kendini ispat etsin d?ns?n kartallar gibi kaps?nlar formay?.
        Yeter art?k.

Yorum Yap

Transfer oldu?u g?nleri hat?rl?yorum. Hen?z imza at?lmam??t? ama gece yar?s? yay?nlanan bir spor program?na menajeri ya da eski antren?r? telefonla kat?lm??t?. Adam bir yandan konu?urken bir yandan da televizyonda ?so'nun bir antrenmanda topla yapt??? hareketler g?steriliyordu. Adam, ?so i?in ?yle g?zel ?eyler s?ylemi?ti ki tamam dedim he is the next roberto carlos ama g?n itibariyle geldi?imiz nokta ortada... 2 sene ?nceye kadar ?ok savundum, olacak dedim ama maalesef Be?ikta? tarihinin en b?y?k transfer kaz??? oldu kendisi. Acilen te?ekk?r edilip ayr?lmal?. ?ok acil. Hatta hemen g?nderelim, samimi s?yl?yorum.

Yorum Yap

Hep bi umutla bekledim ama durum vahim ilk olarak sezon ?ncesi Catania ile bi haz?rl?k ma?? oynam??t?k yan?lm?yorsam orada canl? izlemi?tim , Erkan Zengin ve ?smail harikayd? bindirmeleri falan nefisti dedim tamam ya en do?ru i?i yapt?lar ama zerre ilerlemedi o g?nden sonra.

Yorum Yap

Yaz?k verilen paralara,ba?lanan umutlara

Yorum Yap

Be?ikta?'ta g?rd???m en yeteneksiz oyuncu. Francesco, Amaral, Stavrum, Jun falan g?rd? bu g?zler. Ciddi anlamda bu kadar rezil bir oyuncu hat?rlam?yorum...

Yorum Yap

Orta a?may? bilmeyen bek mi olur arkada? yeter yahu

Yorum Yap

?smail'i bitiren nokta milli tak?mda ya?ad??? sakatl?k bence.

Yorum Yap

Sezon sonu yollar ayr?l?r heralde

Yorum Yap

d?nk? sar?yer ma??nda ilk yar?dayd? san?r?m bi pozisyonda sol tarafta ta? ?izgisinin orda sar?yerli oyuncuyla ikili m?cadeleye girip yere d??erek topu kapt?rd?. ilgin? ger?ekten sabah 9 ak?am 6 ?al??an bi dolu adam 6-7 ayda iyi ?zverili bi ?al??ma ve beslenmeyle mahalle aras? salonlar?nda gayet iyi bir v?cut yapabiliyor ama bu arkada??n mesle?i futbolculuk olmas?na ra?men. neyse hay?rl?s? art?k

Yorum Yap

?smail T?rkiye'nin de?il d?nyan?n en iyi sol bek aday?s?n ama ne sen bunun fark?ndas?n ne de futbolun. Gen?lerin en b?y?k derdi tak?mla oynamada ?ans bulmak konusunda. Sen o ?ans? bu ?lkede buldun ama bir t?rl? kendini yeterince geli?tiremiyorsun. Ge? de?il, derhal kendini toparla, extra antreman yap, d?nyan?n en iyi savunma oyuncular?n? izle, geli?tir kendini bu anlamda. Bu ?lkeyi bir playboy Caner'e b?rakma. Futbol y?rekle oynanan bir a?k ser?venidir. A? kanatlar?n? art?k a?ka ve be?ikta?ka.

Yorum Yap

6 ayda fizik g??lendirirsin fitnessla..
                            bu haspam 4 sezondur burada hala 18lik ??t?r k?zlar gibi
                            ne omuz ne g???s ne bald?r bildi?in ayn? k?z gibi
                            ismailden hay?r gelmez art?k
                            sar?yer ma??nda o j?bilesini yapt?

Yorum Yap

Allah her futbolcuya sendeki ve Pektemek'teki ?ans? versin, ne diyeyim!

Yorum Yap

?smaillllllllllllllllllll

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X