Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu arada ?smail'in Be?ikta? kariyeri ibret al?nas?ca.

170 ma? 2 gol 3 asist. Ofansif bekin kral? tekrardan yolun baht?n a??k olsun
    O 3 asistten biri Bursa ma??nda (Q7 k?rm?z? g?rm??t?) Holosko'ya yapt??? ortayd?... Di?er ikisini hat?rlayamad?m.

Yorum Yap

t?vbe t?vbe ya

https://twitter.com/dusunmuyorum/sta...77149864042496

https://twitter.com/dusunmuyorum/sta...582720?lang=tr

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu arada ?smail'in Be?ikta? kariyeri ibret al?nas?ca.

170 ma? 2 gol 3 asist. Ofansif bekin kral? tekrardan yolun baht?n a??k olsun
        O 3 asistten biri Bursa ma??nda (Q7 k?rm?z? g?rm??t?) Holosko'ya yapt??? ortayd?... Di?er ikisini hat?rlayamad?m.
        Ayni macta sivokun kafa ile attiginida bu kesmisti

Yorum Yap

Bu sene de 1 asisti var Gomez'e. 4-0 l?k bir ma?t? konya veya antep ma?lar?ndan biri. Bu arada buna 1.7 milyon verip alan salaklar sadece kas?mpa?aya yenildi?imiz ma?? izleseler yeter. 21-22 senedir ma? izliyorum hayat?mda bu kadar k?t? bir bek performans? g?rmedim. Hay?rl? u?urlu olsun fenere, 352nin soluna monte edin ama mutlaka, 80-90 metre gidip gelir, o potansiyel var bu arkada?ta.

Yorum Yap

yak??mam?? sanki ama beter olsun tabiki

Yorum Yap

iyi oldu iyi, g?zel misilleme yapt?lar

Yorum Yap

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                yak??mam?? sanki ama beter olsun tabiki

Olm sol elini ?ek lan ordan. Hi? mi berberde ba??na gelmedi

Yorum Yap

Milyon eurolarla oynayan insan neden kucuk mebla icin bunca yil formasini giydig takimi birakip
                  Kufur ettigi ezeli rakibine gider anlamiyorum
                  Hemde sampiyon olmus sampiyonlar liginde oynayacakken
                  Cok cektirdin cinnet gecittirdin bize yolun acik olsun

Yorum Yap

3 asist i?i biraz abes 20'ye yak?n asisti var san?r?m ama son lig gol?n? 2010/11'de ilk yar?n?n sonlar?na do?ru kas?mpa?a'ya atm??t?. 6 y?l olmu? yani. Zaten ?nceki tek gol? de yine savunmaya ?arp?p gol olan 2009'daki ankarag?c? ma??. K?t?n?n daha az k?t?s? diye y?llarca bu tak?mda forma giydi, sakatl?ktan ??kmad??? bir sezonda zaml? s?zle?me yapt? bu kul?p ona ama kendisi haketmedi?i bir zam yap?lmad? diye yol almay? se?ti.
                    Akl?n?n ?elinmesi kolay bir arkada??m?z oldu?unu da hepimiz biliyoruz ama "G?n?l'e 1.7 vermi?siniz bana da o kadar verin" diyecek kadar y?zs?z oldu?unu bilmiyorduk. Foto?raflar?ndan da verdi?i kararda sa?malad???n?n fark?nda surat bok mantar? gibi. Yolu a??k olsun, art?k milli tak?mdaki yerin garanti haydi hay?rl? tra?lar. Serdar kurtulu?'un bile g?zel ortalar?n? asistlerini hat?rl?yorum ama senin bursa'da ?i?irme bi asistin d???nda te?ekk?r edebilece?imiz bi an?n bile yok be ismail.

Yorum Yap

?smail K?yba??'ndan Fikret Orman'a cevap

Orman "?n?allah intikam i?in gitmemi?tir" dedi. ?smail "Biri 2.2 milyon Euro alacak. Biri 1.1 milyon Euro. Ben de bana de?er veren bir kul?b? se?tim" dedi...

Fenerbah?e, ?smail K?yba?? transferini d?n resmen a??klad?. Sabah g?r??melere ba?land???n? KAP'a bildirdi. ?smail daha sonra sa?l?k kontrol?nden ge?ti.

G?khan G?n?l'?n imza t?reni sonras? Be?ikta? Ba?kan? Fikret Orman'?n "?n?allah ?smail intikam i?in Fenerbah?e'yi se?memi?tir" s?zlerine y?ld?z futbolcunun tepki g?sterdi?i ??renildi.

?smail"in "?ntikam filan de?il, bu prensip meselesi" dedi?i ifade edildi...

KAYNAK : SPORX

Senin prensibini de senin de?erini de.. Allah belan? verir in?allah kan? bozuk nank?r herif. Sen kimsin lan 2.2 milyon ? para istiyorsun. 1.1 milyon ? bile sana ?ok ?ok fazlayken bi de o paray? be?enmiyormu?, prensip meselesiymi?. ?n?allah ?ok ciddi sakatlan?rs?n da daha da d?zelemezsin. Senin gibi adi ?erefsiz nank?r insanlar?n bol keseden para kazanmaya hakk? yok. Bizden kazand???n haks?z paralarda bo?az?ndan fitil fitil ??kar in?allah.

Yorum Yap

O kadar mutluyum ki ....

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          O kadar mutluyum ki ....
                          Ohh misss...

Yorum Yap

Bug?nleri de g?rd?k.

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bug?nleri de g?rd?k.
                              ?ok ??k?r ?ok ??k?r

Yorum Yap

Pa?ama bak be sen koy ba?? tezah?rat?nda istemeden bulunmu? belliydi halinden 😂

D6503 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X