Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ka bir klup olsa d?nk? ma?tan sonra taraftarlar? en az?ndan, "En az?ndan ?smail'den kurtulduk" diye kendini avutabilirdi.
    Ama maalesef biz d?nk? ma??n ?st?ne bir de bu adamla bir daha s?zle?me yenilerler diye ayr? bir stres ya??yoruz.

Yorum Yap

Tolga ve bununla imzalar at?ld? m??Bilen varsa Allah a?k?na s?ylesin.Lig bitince birden imzaland? laf?n? duymak istemiyorum.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Kafayla orta sahadan geri pasi atmaya calistinya artik pes.

Yorum Yap

Allah seni de bildi?i gibi yaps?n. Seninle s?zle?me imzalayan?nda belas?n? versin. Tolga ile birlikte ma?? satmaya ??ksan?z bu kadar etki edemezsiniz. Defolup gitti?iniz g?n bayram bize

Yorum Yap

Yahu uzulmezden hi? mi bir?ey ??renmedin.ilk once tsye sonra bankasyaya .hay?rl? i?ler. 6 y?l?n yarisini sakat.yarisini berbat oynadin.besiktasin paras? deniz.yemeyen .....

Yorum Yap

?u oyuncuyu g?nderemiyorsak bize de yaz?klar olsun art?k

Yorum Yap

D?n gece sinirden uyuyamad?m. Muhtemelen bu gece de uyuyamayaca??m. Aman sen rahat rahat uyu, keyfin bozulmas?n. Sokakta g?rsem surat?n?za t?k?r?r?m.

Yorum Yap

kapasitesiz iyi niyetli futbolcu deseler ismail serdar necip derim..
                  iyisiniz ho?sunuz ama be?ikta? buras? b?y?k camia olmuyor ba?kan hala anlam?yor bunlarla ?ampiyonlar ligine mi gidece?iz yaz?k

Yorum Yap

?lk sayfalar? bir okusan?za hep gelen hocaya y?netime ?ndet ?zen'e falan k?z?yoruz da bazen bizlerin de futbolu pek bilmedi?ini d???n?yorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

s?zle?me uzatmak be?ikta?a ihanettir... NET ...

Yorum Yap

ligi b?y?k ihtimal al?r?z ama ?ampiyonlar liginde her ma? artarak patlayacak bu ve t?revleri . Bunu anlamak i?in az?c?k beyin sahibi olmak yeterli.

Yorum Yap

?imdi sen s?zle?me uzatmak i?in masaya oturacaks?n ya.
                          Hah i?te, s?z nas?l ba?layacaks?n merak ediyorum.

"Uzun seneler emek verdim" diye ba?lasan pek emek g?remedik.
                          "Y?llar boyu bu tak?m?n sol bekiydim" desen bu da de?il. Hi?bir zaman 1. tercih olmad?n, oldu?unda d?k?ld?n.
                          "Tecr?belendim, eskiye g?re geli?tim" desen hi? de?il. Gitgide dibe vurdun, mahalle ma??nda yap?lmayacak hatalar yap?yorsun.
                          "?ok iyi Be?ikta?'l?y?m" desen de olmaz. En az?ndan bu arg?manla ben sana s?zle?me vermem.

E art?k ba?ka bir?ey d???n.

Yorum Yap

?ampiyonluk stresini/bask?s?n? kald?ramayan, Vodafone Arena'daki olas? u?ultu ve tepkileri hi? kald?ramaz. Kendini de bizi de daha fazla yakmadan git.

Ne desek bo?a. Y?netim s?zle?me yenileyip, yedek sol bek olarak d???necektir. 800-900 bin Eoru'dan fazla verirse yaz?klar olsun.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?imdi sen s?zle?me uzatmak i?in masaya oturacaks?n ya.
                              Hah i?te, s?z nas?l ba?layacaks?n merak ediyorum.

"Uzun seneler emek verdim" diye ba?lasan pek emek g?remedik.
                              "Y?llar boyu bu tak?m?n sol bekiydim" desen bu da de?il. Hi?bir zaman 1. tercih olmad?n, oldu?unda d?k?ld?n.
                              "Tecr?belendim, eskiye g?re geli?tim" desen hi? de?il. Gitgide dibe vurdun, mahalle ma??nda yap?lmayacak hatalar yap?yorsun.
                              "?ok iyi Be?ikta?'l?y?m" desen de olmaz. En az?ndan bu arg?manla ben sana s?zle?me vermem.

E art?k ba?ka bir?ey d???n.
                              Be?ikta?'?n ?ocu?uyum der birbirlerine sar?l?r a?larlar. Bizde kemoterapiye gitmeye ba?lar?z

Yorum Yap

Tolga -?smail kal?r ,biz birbirimizi y?pratt???m?zla kal?r?z.
                                Benim temennim 700 000 TL'den yukar? bir paraya imza atmas?nlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X