Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?spanya'n?n b?yle bir derse ihtiyac? vard?.son Avrupa ?ampiyonas?ndada ilk ma? yenildiler..?spanya 2. olup gruptan ??kar ve Brezilya'n?n rakibi olur..Brezilyay? ge?tikleri an bence kupa yine onlar?n..

Yorum Yap

Bizde liverpoola boyle yenilmistik.futbolda bazen bir tarafin basireti baglanabiliyor
      Hollanda liverpool kadar sansli olsa belki bu mac 10 olmustu.

Yorum Yap

Hayt?mda ilk defa ?spanya'y? destekledim 5 yedi..Kamerunu destekledim yenildi..H?ravtlar? destekledim yenildiler..

Yorum Yap

Yorum Yap

?spanya'y? zerre kadar sevmezdim bu ?ok onlara iyi oldu. ?talyanlar da ingilizlere bi ge?irsin de keyfimiz yerine gelsin

Yorum Yap

Barcelona'n?n Bayern hezimetleri sonras? ?spanya futboluna ikinci a??r darbe bu.

?spanya hala ?ok g??l? ama art?k rakiplerin g?z?ndeki "yenilemezler" imaj? yerle bir oldu.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hayt?mda ilk defa ?spanya'y? destekledim 5 yedi..Kamerunu destekledim yenildi..H?ravtlar? destekledim yenildiler..

Destekleyece?in tak?m? s?ylede abi ona g?re iddaa oynayal?m Bu arada hollanda resmen tecav?z etti ispanyaya 2010 finalinin intikam?n? ?ok pis ald?lar.

Yorum Yap

?ili : Bravo, Isla, Medel, Jara, Mena, Aranguiz, Vidal, Diaz, Valdivia, Vargas, Alexis Sanchez

Avustralya : Maty Ryan, Franjic, McGowan, Spiranovic, Wilkinson, Milligan, Jedinak, Bresciano, Leckie, Tim Cahill, Tommy Oar

Yorum Yap

allah?n? seven defansa gelsin (iker casillas)

Yorum Yap

?mer ?r?nd?l nerede yaa

Yorum Yap

?ilinin milli Mar?? okuyusuna bak ?zenmemek elde degil

C2105 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ulusal mars bu kadar coskulu soylenir silili olasim geldi

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?ddia ediyorum;e?er ?ili birazdan oynanacak ma?ta kazan?rsa,ispanyan?n ligden ??kma ihtimali bana g?re %20'ye iner.
                            ??kamaz derim de,futbol bu anas?n? satay?m.O ihtimal de bana g?re %20 olur.
                            D?nya kupas?n?n en b?y?k hayal k?r?kl?klar?ndan biri ?spanya olabilir.
                            Ya abi forveti torres olan tak?mdan bahsediyoruz ya,torres ne anas?n? satay?m?

Yorum Yap

?ili handikap yaparsa 120 lira al?yorum. Tek ma?a kald?m.

Yorum Yap

Ispanyayi.hunharca.avi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X