Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1 olur 2 olur 3 olur ama b?t?n kritik ma?larda da bir defans oyuncusu gol at?yorsa bu ne kadar konsantre oldugunu g?steriyor herhalde.

Yorum Yap

Rezil etti ata??

Yorum Yap

ingiltere italya ispanya veda eden guclu milli takimlar

Yorum Yap

Prandelli gibi adamlar her ?eyi hak ediyor arkada? ya. B?yle h?cum hatt? olan bir tak?m kar??s?nda 0-0'a ??kmak nedir? ?yle ya da b?yle yersin i?te gol?. Balotelli'nin k?rm?z? yiyece?ini ?mer ?r?nd?l g?rd? bu salak herif g?remedi. B?yle teknik adamlar? futboldan soyutlayacaks?n ya.

Yorum Yap

Uruguay acayip zorluyo gol? yemek i?in

Yorum Yap

Ve ?talya gitti bu sefer s?y?ramad?lar

Yorum Yap

Turnuva ba?lamadan ?nce tahmin etti?im gibi ?talya gruptan ??kamad?.Turnuva ?ncesinde oynanan haz?rl?k ma?lar? her ne kadar haz?rl?k ma?? da olsa bir?eyler i?in ipucu veriyor.

Ben ?ngiltere ??kar diye d???nm??t?m orada yan?ld?m.

Yorum Yap

Suarez yine ac cikmis maca Chiellini yi isirdi

Bu saatten sonra real madrid falan almaz Suarezi bence

Yorum Yap

Helal olsun Kosta rikaya olum grubundan lider cikti adamlar in?allah kupayi al?rlar kosta rika yi destekliyorum monaccoyum

Yorum Yap

Adamda korku yok lan. ?nsan azman? Chiellini denen yarmay? bile ?ss?rd?. Bir de dirsek yemi? gibi di?ini tutuyor.

Yorum Yap

Bana g?re kalan ma?larda Suarez ?utlan?r .Ak?lland? akl? art?k futbolda dedik yine adam? ?s?rd?.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bana g?re kalan ma?larda Suarez ?utlan?r .Ak?lland? akl? art?k futbolda dedik yine adam? ?s?rd?.
                          Nas?l bi psikoloji var adamda. ?llaki yakalayacak seni kamera.
                          ?nan?lmaz gercekten. Bide git tekme at. Is?rmak nedir yaa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Adamda korku yok lan. ?nsan azman? Chiellini denen yarmay? bile ?ss?rd?. Bir de dirsek yemi? gibi di?ini tutuyor.
                            Chiellini dirsegini salladi zaten

Yorum Yap

Bu Suarez hep s?k?nt?
                              2010da Gana ma??nda ?izgiden elle ??kard???ndan beri uyuzum

Yorum Yap

Lan suarez hayat?mda g?rd???m en sahtekar adams?n ?s?rmak nedir olum kafa at yumruk at tekme at ?s?rmak nedir kaypak herif gitti tak?m?m italya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X