Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu Gana Abd'yi nas?l yenememi? hayret Portekiz ma??nda Almeida yeti?irse ??karlar ikinci tura

Yorum Yap

Portekiz-ABD ma??nda Almeida'n?n 2 gol? var yaz?n bi kenara

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ya olm bi dur yeni kendime geldim zaten

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ya olm bi dur yeni kendime geldim zaten
          Hatta iddiam? art?r?yorum 2 gol?n ard?ndan Jones Almeida'y? sakatlar abi

Yorum Yap

Hatta iddiam? art?r?yorum 2 gol?n ard?ndan Jones Almeida'y? sakatlar abi
            Bu Jones' un bizde devam etmesi laz?m, oynad??? her ma??n y?ld?z? se?iliyor adam, k?ymetini bilemiyoruz ya. net

Yaln?z dedi?in olursa "m?neccim to?a?? m? yemi?sin karde?" minvalinde cevaplara maruz kal?rs?n ?imdiden uyar?yorum ?ek bu iddial? tahminini !

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bu Jones' un bizde devam etmesi laz?m, oynad??? her ma??n y?ld?z? se?iliyor adam, k?ymetini bilemiyoruz ya. net

Yaln?z dedi?in olursa "m?neccim to?a?? m? yemi?sin karde?" minvalinde cevaplara maruz kal?rs?n ?imdiden uyar?yorum ?ek bu iddial? tahminini !
              Jones adam ak?ll? kamp g?rse 2 y?l bizi idare eder abi asl?nda bende o d???ncedeyim.

Bende bu ?ans varken Almeida gider Ronaldo'yu sakatlar abi s?k?nt? yok

Yorum Yap

hahahahaha ?una bak?n lan

https://vine.co/v/MTUnJEizILp

son 0 g?n 23 saat 26 dakika!

Yorum Yap

Jones adam ak?ll? kamp g?rse 2 y?l bizi idare eder abi asl?nda bende o d???ncedeyim.

Bende bu ?ans varken Almeida gider Ronaldo'yu sakatlar abi s?k?nt? yok
                  Ya adam bize gelirken sakat geldi, yani y?netim sakat oldu?unu bildi?i halde ald? ki, ba?ka t?rl? alamazd? her hal?karda 2. yar? sakatl?klar, al??ma falan derken lig bitti ama ben ?ok umutluyum, b?yle fizikli, pozisyon bilgisi ?st d?zey ve y?rt?c? bir oyuncu rahat 2 y?l beklentileri kar??lar. Param?z pulumuz yok kimi alaca??z ki zaten, kalsa i?imize gelir. Oynatm?yorsan da +3 olarak kullan. Gereksiz yabanc?lar?n acil ?utlanmas? gerekiyor mesela Holosko allah peygamber a?k?na ?u adam?n bizden para kazan?yor olu?u bir benim mi zoruma gidiyor ne kadar etkisiz eleman var toplam??lar bize ve s?zle?meleri feshedilece?i umuduyla ?mitlenirken adamlar 3 y?ll?k mukavele imzalat?yor b?yle tiplere.

Wuhauahuh Almeida' n?n hava topuna ??k?p ensesini tutarak ??melmesini izlemeyiz bu ma?ta umar?m, millet adam? ara?t?r?p Be?ikta?' ?n forveti oldu?unu ??renseler, bize ayr? bir sempati beslerler ( Ac?ma duygusu )

Yorum Yap

Almeida turnuvay? kapatt? diye biliyorum. Sakatlanm??t? en son.

Yorum Yap

Almanlar?n bug?nk? performans?ndan ?t?r? ibreyi Hollanda'dan yana kullan?yorum

son 0 g?n 22 saat 53 dakika!

Yorum Yap

Nijerya yedek kul?besinde hem Amokachi hem de Shorunmu'yu g?rd?m sanki. Amokachi'yi biliyordum ama Shorunmu da yard?mc? hoca galiba

Yorum Yap

bosnayi harciyorlar once attiklari nizami golu saymadilar ardindan nijeryanin golu oncesinde faulu vermediler

Yorum Yap

Hakem Bosna`yi ince ince dgil bildigin biftek gibi dogruyor

Yorum Yap

?u hakemi ?u an elime verseler parampar?a ederim o derece :@

Yorum Yap

Allah belan? versin lan senin gibi hakemin.Rahat 3 g?nl?k s?vd?m adama.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X