Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Cinconun makatina kacti muslera s?zle?mesi
    ?ngilizler , italyanlar 5 er tane koyarlar in?allah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Uzun zamand?r iddia oynam?yordum. D?n Hollanda kazan?r ?ili handikap yapar oynayacakt?m ??endim oynamad?m. Ma?lar b?yle bitince ilk i?im bug?n kupon yapmak oldu ve daha ilk ma?ta Uruguay handikap verdi?im i?in kupon takla oldu.

Yorum Yap

Cuzdanda para b?rakmad?n uruguay. Kan do?rad?n kannn

Yorum Yap

Gizli favori Uruguay

Yorum Yap

Ben 3-1, 4-1 gibi bir Uruguay galibiyeti beklerken olana bak. ?aka gibi!

Yorum Yap

?ngiltere: Hart Johnson Baines Gerrard (c) Cahill Jagielka Sturridge Rooney Welbeck Henderson Sterling
              ?talya: Sirigu, Darmian, Barzagli, Paletta, Chiellini, De Rossi, Candreva, Verratti, Pirlo, Marchisio, Balotelli.

Yorum Yap

Buffon sakatl???ndan dolay? bu gece yok.

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Gizli favori Uruguay
                  Bel?ika Uruguay final oynar demi?tim ba?l?klar?n birinde. B?yle de kahinimdir.

Yorum Yap

Welbeck hari? kadro beklenen ?ekilde, kalede Buffon da yokken vurdu?umuz gol olsun diyoruz

Yorum Yap

Adam gibi sa?l?kl? bir Suarez ?ok ?ey de?i?tirir ben hala Uruguay'?n i?inin bitti?ine inanm?yorum

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bel?ika Uruguay final oynar demi?tim ba?l?klar?n birinde. B?yle de kahinimdir.
                        Valla ben de ?a??rd?m ama Campbella hasta oldum

Yorum Yap

?u Welbeck'te ne bulup oynat?yorlar arkada? ya

Yorum Yap

Pereiran?n yapt??? hareket profesyonel olarak d???n?rsen son derece gereksiz sa?ma sapan bir hareketti ama insanc?l olarak d???n?rsen kosta rika zaten 3-1 ?nde son dakikalar oynan?yor ve topu oyuna sokmamak i?in bin bir ?e?it hareket yap?yorlar sonu? itibariyle profesyonel olarak d???nmek gerekirdi sonu?ta senin oynayaca??n daha 2 grup ma??n var vesselam %95 kimsenin beklemedi?i bir skor d?n ispanya bug?n uruguay 2014 b?y?k tak?mlar i?in talihsiz ba?lad?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Uzun zamand?r iddia oynam?yordum. D?n Hollanda kazan?r ?ili handikap yapar oynayacakt?m ??endim oynamad?m. Ma?lar b?yle bitince ilk i?im bug?n kupon yapmak oldu ve daha ilk ma?ta Uruguay handikap verdi?im i?in kupon takla oldu.
                              10 liraya 2500 verir kupon yapt?m 5 ma?. 3 buyuk oranl? geldi. Berabere biter dedi?im 2 ma? tan biri 5-1 biride 6-0 bitti : D

Yorum Yap

D Grubu Ma?lar?

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?u Welbeck'te ne bulup oynat?yorlar arkada? ya
                                ?yi sporcu ama iyi golcu degil. Bende begenmiyorum
                                Bize gelse asl?nda cok iyi olur. 4-6 oynar?z

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X