Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Eee kurulu duzenden faydalanarak bi yere kadar gelebilirsin del bosque efendi

realden bar?adan oyun al?p sahada oynatma i?ini herkes yapar

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Van Gaal gibi td'm olsun birak Robben RVP olmasin
      Verelim Van Gaal'e Cezayir milli tak?m?n?, ?spanya'y? 5-1 yensin o zaman

Yorum Yap

Del Bosque s??t? resmen.

Xavi - ?niesta ikilisi ile art?k ma? ald?rmazlar adama.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Qpr'a bende her hafta oynuyordum adamlar galip gelemeye gelemeye k?me d??t? Bu sene de Fulham'? d???rd?m onlar beni yak?yor ben onlar?
          Yarin icin Isvicre Ekvador maci. Iddaa Isvicre'yi favori olarak gormus amaEkvador kelvire cevirsek banko Ekvador. Fransa Honduras Maci banko Fransa kombine yap bas tum kasayi kaybettiklerini kurtarirsin

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Qpr'a bende her hafta oynuyordum adamlar galip gelemeye gelemeye k?me d??t? Bu sene de Fulham'? d???rd?m onlar beni yak?yor ben onlar?
            bu sefer win-win olmam?? da lost-lost olmu?

Yorum Yap

yaln?z RT?K'?n TRT'ye uyar? vermesi gerekiyor. Ma? i?erisinde paso kendi programlar?n?n reklamlar?n? yap?yorlar. Yok ?u dizi yok ?u yar??ma felan. Ayar oldum valla

son 8 g?n 23 saat 53 dakika!

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Verelim Van Gaal'e Cezayir milli tak?m?n?, ?spanya'y? 5-1 yensin o zaman
                Mantik disi. Ben klub takimi olarak soyledim. Vaan Gaal in elinde suan Ozi falan ucmustu ve suan Bjk ye cok iyi topcular getirmisti potansiyeli olan. Kisaca suan bulundugmuz yerden cok daha yukarlardaydik

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?yle de bundan ?nceki hocalar faydalanam?yordu i?te,hep bu Hollandan?n kadrosunu be?enirdim ama o kadroya g?re hi? b?yle oynam?yorlard?.??te hoca fark?.Resmen 10 tane atacaklard? ya...
                  Tamamen extra bir g?ne denk geldi bug?n, Hollanda'n?n ?spanya'y? 5-1 yenmesi ile bu sene Real'in Bayern'i deplasmanda 4-0 yenmesi aras?nda hi? bir fark yok... Arada b?yle ma?lar olur..

Yorum Yap

Hollanda'nin ger?ekten ?ok iyi bir de yedek kadrosu var...

Leroy Fer
                    Memphis Depay
                    Jordy Clasie
                    Jeremain Lens

Bu adamlara dikkat.

Yorum Yap

Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hollanda'nin ger?ekten ?ok iyi bir de yedek kadrosu var...

Leroy Fer
                      Memphis Depay
                      Jordy Clasie
                      Jeremain Lens

Bu adamlara dikkat.
                      Norvi? Siti k?me d??m??ken ?u Leroy Fer'i kiralasak en az?ndan.

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Tamamen extra bir g?ne denk geldi bug?n, Hollanda'n?n ?spanya'y? 5-1 yenmesi ile bu sene Real'in Bayern'i deplasmanda 4-0 yenmesi aras?nda hi? bir fark yok... Arada b?yle ma?lar olur..
                        Ozaman onumuzde ki sezon Manu'yu gorelim bakalim bu sene kacinci bitirdi seneye kacinci bitirden Van Gaal den sonra. Suan Dunya Kupasini dusunuyor Vaan Gaal ilgilenmiyor pek Manu ile ama en gec onumuzde ki sezondan sonra Manu sampiyon

Yorum Yap

Vay be Amsterdamda suanda biralar alindi sampiyon olmus gibi sevinc var ne tecavuz ettiler ya ispanyaya 😜

Yorum Yap

Bence ispanya yine ?ampiyon olacak..Muhtemeln grubu 2. tamamlayy?p brezilya'n?n rakibi olurlar.brezilya'y? ge?tikleri an final oynarlar ve belki yiine hollanda olur..

Yorum Yap

?spanyan?n oyun stilini hi? sevmem ama oyun olarak bu sonucu hak ettiklerini d???nm?yorum.

Toparlanacaklard?r ama ev sahibi Brezilyayla e?le?irlerse i?leri zor

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ozaman onumuzde ki sezon Manu'yu gorelim bakalim bu sene kacinci bitirdi seneye kacinci bitirden Van Gaal den sonra. Suan Dunya Kupasini dusunuyor Vaan Gaal ilgilenmiyor pek Manu ile ama en gec onumuzde ki sezondan sonra Manu sampiyon
                                Gayet tabi ?ampiyon olabilir, ben Van Gaal k?t? hoca demiyorum ki... Bug?n Robben ve RVP ekstra performans g?sterip 2'?er gol att?lar, bu adamlar?n yerine Hollanda kadrosundan 2 tane ba?ka adam koy o golleri at?yor mu bakal?m.. Ben bunu anlatmaya ?al???yorum, sen Van Gaal'a tak?l?p kald?n karde?..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X