Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Belki bu tokat Ispanya'y? kendine getirir. Ger?i b?y?k ihtimal 2. bitirip Brezilya ile e?le?ecekler. Isleri zor. Hollanda'n?n geri d?n?? m?cadelesi ?ok iyiydi ama belli bir noktaya kadar gidebileceklerini d???n?yorum.

Yorum Yap

isvicre ekvador maci favori isvicre olarak goserilmis iddaa da ama banko ekvador fransa honduras maci banko fransa bu iki maci kombine yapip evi arabaya satip basin arkadaslar

Yorum Yap

?ili yi yenemezlerse averajla gruptan ??kamayabilir ?spanya

Yorum Yap

bu van gaal'i her gorunce Tamer falan kim sorunluysa o zaman yapilanma firsatini kacirtan bize hepsine icten biseyler gondermek istiyorum

Yorum Yap

?ili de koysun aynen eve d?n??,?spanya plajlar?nda sabaha kadar pasla??rlar art?k

Yorum Yap

Robben'in son ?utu gol olmal?yd? ya

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                bu performans?n? de?erlendirmemiz laz?m, yetenek bo?a gitmesin
                aynen abi

Yorum Yap

O de?ilde David Silva'n?n ka??rd??? o gol ma??n k?r?lma an?yd?. O gol olsa 2-0 olacak ilk yar? da ?yle bitecekti. ?kinci yar? tamamen farkl? olacakt? bu sefer

son 9 g?n 0 saat 0 dakika!

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Elimde Robben ve RVP gibi 2 adam olsun vars?n teknik direkt?r?m Samet aybaba olsun
                    Van Gaal gibi td'm olsun birak Robben RVP olmasin

Yorum Yap

bu ma?tan sonra 1 deki ma? ?ok basit geliyor. ma?lar?n saati farkl? olsayd? ke?ke.

Yorum Yap

O gol? atmayacakt?n ?spanya

Yorum Yap

Aslı ?a?atay Utlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bi sezon boyunca iddaada ayn? tak?ma inatla oynay?p adamlar? k?me d???rm??l???m var abi benim (2 sezon ?nceki premier ligde QPR
                          Qpr'a bende her hafta oynuyordum adamlar galip gelemeye gelemeye k?me d??t? Bu sene de Fulham'? d???rd?m onlar beni yak?yor ben onlar?

Yorum Yap

?ok kritik hakem hatalar? vard? bu ma?ta da

?spanyan?n penalt?s?,Hollandan?n 3.gol?,4-1'den sonra bir pozisyonda ?spanya'ya avantaj? oynatmad? vs.

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Elimde Robben ve RVP gibi 2 adam olsun vars?n teknik direkt?r?m Samet aybaba olsun
                              ?yle de bundan ?nceki hocalar faydalanam?yordu i?te,hep bu Hollandan?n kadrosunu be?enirdim ama o kadroya g?re hi? b?yle oynam?yorlard?.??te hoca fark?.Resmen 10 tane atacaklard? ya...

Yorum Yap

Robben Zidane'a benzemi?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X