Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Favorim Almanya.

Herkesin aksine Bel?ika'n?n gruptan sonraki ilk a?amada elenece?ini,?ngiltere'nin de en az ?eyrek final g?rece?ini d???n?yorum.
    Arjantin'e oy vermi?sin Kayd?rma m? yapt?n

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Arjantin'e oy vermi?sin Kayd?rma m? yapt?n

Nas?l ya?Harbiden mi

Edit:Harbiden Arjantin'e vermi?im oyumu yanl??l?kla.Ben de diyorum neden sadece Arjantin italik yaz?yor
      En son düzenleyen Bu?ra Gen?er; 05-06-2014, 22:28.

Yorum Yap

Aslı Bu?ra Gen?er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Nas?l ya?Harbiden mi

Edit:Harbiden Arjantin'e vermi?im oyumu yanl??l?kla.Ben de diyorum neden sadece Arjantin italik yaz?yor

Yorum Yap

?spanya gruptan ??kamaz gibi bir his var i?imde

Yorum Yap

Bu gece haz?rl?k ma?? varm?yd??

Yorum Yap

Bel?ika bu d?nya kupas? olmasa da 2018'in a??k favorisi..Bu sene Almanya'n?n kazanmas?n? bekliyorum..?spanya'da umar?m gruplarda patlar..

Yorum Yap

Benle beraber Portekiz'e oy veren di?er ki?iyi sayg?yla selamlayarak s?zlerime ba?l?yorum )

D?nya kupas? havas?na bi t?rl? giremedim dersler s?navlar vs. kupa ?ark?s?n?n da ?ok k?t? olmas? bunda etkendir

Fakat bu kupada En iyinin tak?m?n? destekliyoruz..CL kupas?ndan sonra D?nyan?n en iyi futbolcusuna D?nya Kupas? yak???r..

Kupada di?er sempati duydu?um tak?mlar; Bosna-Hersek, Ekvator ve Japonya..

Yorum Yap

E?le?elim de bi yine 4'leyelim
                  O ma??n hakemi 2 metre i?erdeki gol? verseydi farkl? bir senaryo olurdu, Almanya'ya da s?rf bu y?zden ekstra uyuzum, ?ngiltere alam?yorsa Almanya almas?n da kim al?rsa als?n

iPod?umdan g?nderildi

Yorum Yap

Grup a?amas?nda takip edece?im 2-3 gruptan biri. Ma?lar?n? merakla bekleyece?im.

Yorum Yap

Uruguay kan?rt?r

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?ngiltere ve ?talya ile ayn? gruptaki Uruguay ve Ekvator'u ?ekmek tam da Be?ikta?'l? birine yak??an bir kura olmu?
                        umutluyum Uruguaydan ama zor tabi, bakal?m.

Yorum Yap

uruguay h?cum hatt? d?nya kupas?ndaki en etkili h?cum hatt? bana g?re.

italya ile uruguay ??kar ingiltere her zaman ki gibi hi? bi?i yapamadan geri d?ner.

Yorum Yap

Android icin en kaliteli Dunya kupasi uygulamasi.
                            https://play.google.com/store/apps/d...ascore.android
                            Isinize yarar belki.

Herzaman ki gibi Fransa favorim

Yorum Yap

Aslı Metin Vardarbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              O ma??n hakemi 2 metre i?erdeki gol? verseydi farkl? bir senaryo olurdu, Almanya'ya da s?rf bu y?zden ekstra uyuzum, ?ngiltere alam?yorsa Almanya almas?n da kim al?rsa als?n

iPod?umdan g?nderildi
                              66'daki gol? vermeseydi hakem kupas? bile yoktu ?imdi ?ngiltere'nin

?ngiltere ba?ka bi temennim yok,zaten ?eyrek finali ge?emiyor

Edit:Tak?l?yorum abi k?zm?yorsun de?il mi?Biraz rekabet yaratal?m heyecan olsun )
                              En son düzenleyen Yigitcan Songun; 06-06-2014, 10:11.

Yorum Yap

66'daki gol? vermeseydi hakem kupas? bile yoktu ?imdi ?ngiltere'nin

?ngiltere ba?ka bi temennim yok,zaten ?eyrek finali ge?emiyor

Edit:Tak?l?yorum abi k?zm?yorsun de?il mi?Biraz rekabet yaratal?m heyecan olsun )
                                hehehe yok yok rekabet b?yle g?zel

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X