Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kaleci degistirdi hollanda vay anasini

Yorum Yap

Cillessen midir nedir cok mu kotu ki penaltilarda?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ma? penalt?lara gitti diye bu kadar sevindi adamlar, kupay? alsalar Brezilya'y? ate?e verirler herhalde

Yorum Yap

Grupta 0 puan al?r elenir denen adamlar ?talya Hollanda ?ngiltere Yunanistan'dan gol bile yemedi

Yorum Yap

Krul, 20 y?ld?r ?ngiltere'de oynuyormu? ve sadece iki penalt? kurtarm??. ?lgin?

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Krul, 20 y?ld?r ?ngiltere'de oynuyormu? ve sadece iki penalt? kurtarm??. ?lgin?
              3 oldu

Yorum Yap

Hollanda kalecisi resmen p?lik yap?yor at??lardan ?nce! Laf atmalar falan, kilitlendim ite

Yorum Yap

Krul, hakemin g?z? ?n?nde penalt? atacak oyuncu ile oynuyor.

Yorum Yap

Vay amk ya Kosta Rika da elendi..

Yorum Yap

Vay anasini sevmiyorum su penaltilari ya haksizlik gibi geliyor

Yorum Yap

Turnuvan?n favorisi elendi be

Yorum Yap

?u hakemler demek ki heryerde ayn? abi ?erefsizlik kanlar?nda var g?z?n?n ?n?nde heriflerle oynad? resmen a?z?n? a?mad? hakem dingili ma? i?ini konu?maya gerek bile yok

Yorum Yap

robben sevgisinden dolay? holandan?n almas?n? isitiyordum

Yorum Yap

Van Gaal'in yapt??? kumar falan de?ilmi? baya ?al??m??lar hem at??lara hem kurtar??lara

Kaleci 5 penalt?da da k??eyi bildi atanlar da hi? ka??rmad?

Van Gaal gibi dahi bir hocan?n kumar oynamas? beklenemezdi zaten

Yorum Yap

Ayar oldum hollandanin kaleciye. Hepsine satasti nerdeyse, hakem de uyarmadi bile.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X