Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m'?n Ukrayna ve H?rvatistan aday kadrosu belli oldu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Su takimi ben kursam, su an oynayanlardan bir Cengiz Under`i bide Cenk`i 11 oynatirim heralde.
    Geri kalanlar full cop.
    36`lik Emre`mi dersin, rezil Topal`mi dersin, Koybasi, Ozan, Serdar Aziz, Sener, Tolga Cigerci hepsi bos oyuncu.
    Kimse cigerci 4 gol atti diye savunmasin, bombos bir adam. 30 gol atsa da bos. futbol bilen herkes gorur bunu.

Senol Hoca`ya sahip olmak cok buyuk bir ayricalik gercekten.

Yorum Yap

?u an o?uzhan?n oyuna girip ma?? ?evirmesini ?ok istiyorum...

Yorum Yap

Ma?? izlemiyorum; ama ilk 11 ve yap?lan yorumlar bile yetti ma?? g?rmem i?in. Velhas?l, Lucescu bunam?? art?k. 10-15 sene ?nceki Luce de?il! O da kukla olmu?!!!

Yorum Yap

Yahu nas?l bir salakl?k bu izah? da yok.

Yorum Yap

?imdi adaml?kta d?nya markas? olan arkada? girer ma?? al?r bize.

Yorum Yap

Volkan - GG - ?mer Toprak - ?a?lar - Caner - M.Topal - O?uzhan - Cengiz - Yusuf Yaz?c? - Emre Mor - Cenk Tosun

Bu tak?m?n 11'i budur bana g?re.

Yorum Yap

Rezalet.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Rezil olacaklar iyice bu ak?am
                  Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?u calhanoglunu be?enen varmi ben bu ?ocu?un ne oldu?unu bir t?rl? anlayamadim..
                  Top?u de?il g?z?mde.. s?rf frikik..

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    O?uzhan 3 gol atsa bile ma? d?nmez arkas? otoban gibi alan gidiyo 3 atsalar 5 yerler

Yorum Yap

Lucescunun kafasinin corba oldugu italya ve romanya basinina verdi?i r?portajlardan belliydi zaten. Mesele yd , onun oldugu hicbir yer iflah olmaz.

Yorum Yap

Bu arada Tolgay`in cagrilmamasina bir engel var mi hala? (Satilmislik disinda)

Yorum Yap

Bari Cenk ??ksa da sakatl?k falan olmasa. Caner 'i falan al?rsa fena soverim. Federasyon denilen la??m ?ukuru ve y?llard?r Turk futbolunun kanini emen kenelere ikinci bir Selahattin darbesiyle veda etmek dile?iyle..

Yorum Yap

Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            O?uzhan 3 gol atsa bile ma? d?nmez arkas? otoban gibi alan gidiyo 3 atsalar 5 yerler
                            ben onda de?iilm. ??yle bir ka? tane araya salsa, tak?m?n hucumlar?n? y?netse yeter. yoksa bu tak?mdan bir nane olmayaca?? belli...

Yorum Yap

Ya ?u t?p kafay? nas?l kovalar?z. Bu gitmeden hi? bir?ey d?zelmez.

Yorum Yap

Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ben onda de?iilm. ??yle bir ka? tane araya salsa, tak?m?n hucumlar?n? y?netse yeter. yoksa bu tak?mdan bir nane olmayaca?? belli...
                                Kaptani bilen biliyor zaten.Bence hic girmesin boyle serefsizligin oldugu bir takima.
                                Selcuk Inan, Arda Turan falan girsin, kadro tamamlansin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X