Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tek atak yap?yorlar ma? ba?? ilk kez posizyona d?n??t???nde ilk ?utta direk gol oluyor posizyon bile tesad?fi bilin?li de?il bu nedir ya, muth?s atak yapsan bask? bile yapsan rakibin kalecisi diye bir fakt?r olmal? sanki kale bo?

Yorum Yap

Gs maca basladiginda ben birazdan atarlar diyorum bence sansa atmiyorlar. Baya iyi bastiriyolar, sut ceken adamlari da normal sut beceresine sahip olunca atiyorlar

Yorum Yap

Bunlara ilk 20 dakika gol yemeyeceksin

Yorum Yap

Valla tek umudum gs nin men almas?. Bizim ???nc? olmam?z? umuyorum. Fener kopmazsa biz b?t?n ma?lar? kazan?p kendimiz ???nc?l??? bile koruyamay?z.
          Vodafone arena b?y?s? sonras? Akhisar ma??nda ne demek istedi?im anla??lacak.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

karde?im bu rakiplerin akl? yok mu madem bunlar?n takti?i bu i?tahla sen ?s?nmadan golu at?p oyunu oyle goturuyorlar s?rekli bizim ligimiz ?amur ligidir malum yat?n yere o zaman ilk 15 dakika 4 kere trabzonlu oyuncu sakatlans?n bak bakal?m bask?y? kurabiliyorlar m?? Bana g?re gsliler bir kere tempoyu yukseltmek ?c?n caba goster?yorsa trabzonlular iki kere goster?yor hi? yavaslatmaya ugrasm?yorlar ki

Yorum Yap

Gs ?ampiyon olursa hamza d?neminden ki sonraki en sa?ma ?ampiyonluk olcak. Adamlar ligin yar?s?nda teknik direkt?r de?i?tiriyorlar, y?netimleri acayip kar???k, uefa?dan ceza vs alcaklar, ?yle ah?m ?ah?m bir oyunlar?da yok ama bala mala g?t?r?yorlar i?i yine.

Biz ?okmu hakediyoruz, hay?r ama hem ?L?de oynay?p hem ligte oynad?k, bunlara g?re daha ?ok haketti?imiz kesin. Bunlar Avrupa?da oynasayd? ?ok farkl? olurdu..

Yorum Yap

burak hi? ko?muyor, satt? m? ma??

Yorum Yap

Bu Aldulkadir neden bu kadar ?v?l?yor? Les gibi oynuyor

Yorum Yap

Trabzonlular paslasmay? beceremiyor bugun.

Yorum Yap

Trabzonlu top?ular sezonu bitirmi?.

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bizim 15 ?ampiyonlu?umuz var ve doyduk bunlar?n 20 ?ampiyonlu?u var ve a?lar.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
                        Ger?ekten ?ok enteresan

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Haziranda sezonu a??p 13-14 ki?iyle bu haftaya kadar lider girmeleri ?st?ne bu kadar istekli olmalar? cidden ?a??lacak i?
                          ?o?u bayad?r ?ampiyonluk g?rmemi? oyuncular ve Terim fark? var

Yorum Yap

Gs-basak macini kazanan sampiyon olur.digeri ikinci.biz fenerle 3.luk icin savasiriz ki bunu ben ligin ilk yarisi diyordum.buraya kasar gelmesi bile mucizeydi ama o mucizeleri bile degerlendiremedik.zerre kadarda haketmedik sampiyonlugu.koca sezon 3-4 mac harici top oynamadik.yasli,agir,kagni gibi ruhsuz oyun ve oyuncular.hic birsey uretemeyen hoca.gecen sene abubakar kurtarmisti.busene taliscanin ittirmesi ile ite kaka geldik biyere kadar.neyse cok degil 3-4 hafta sonra zaten herkes herseyi gorecek.
                            Seneye hoca dahil bu takim yuzde 60-70i yenilenmezse daha cok kanser olmaya devam ederiz.

Yorum Yap

Trabzon ne oynuyo anlayabilen var m?

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bizim 15 ?ampiyonlu?umuz var ve doyduk bunlar?n 20 ?ampiyonlu?u var ve a?lar.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
                                Ger?ekten ?ok enteresan
                                Elindeki futbolcu ka? ?ampiyonluk ya?am?? ve ka? yas?nda ?nemli olan o
                                gsnin kadrosunda gs ile ?ampiyonluk ya?am?? ka? futbolcu var tabi ki a? olacaklar
                                baska futbolcular?n ald??? ?ampiyonlukla doyuma ula??lmaz zaten

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X