Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

D?nki ma?taki pozisyonlar?n yar?s? aleyhimize ?al?n?rd?, ?ok b?y?k eyyam d?n?yor , dikkatli ve full konsantre gitmeliyiz

Yorum Yap

Bu sezon ilk kez gs yi be?endim ilk defa ne yapt???n? bilen kontroll? bir tak?m vard? sahada..ama defansda yine sa?ma sapan hareketler vard? bunlar golle yada prnalt?yla sonu?lanabilirdi..Fenerbah?e ger?ekten k?t? tak?m rakibi sakin ve kontroll? oynas?n hi?bir varl?klar? yok..

Yorum Yap

Florya'da co?kulu ?ekilde kar??la?m??lar Galatasaray'? [emoji16] Erdo?an Ar?kan ne kadar hakl? oldu?unu bir kere daha g?sterdi.

Yorum Yap

G.Saray ma?? ?ncesinde sar? kart s?n?r?nda olan Trabzonspor futbolcular?;

Onur,
          Durica,
          Mustafa Akba?,
          Dame N'Doye,
          Jose Sosa,
          Matus Bero,
          Onazi,
          Okay Yoku?lu
          Olcay ?ahan.

Yorum Yap

?zeti izledim. hakem yine skandal. o kadar pozisyon olmu? kart yok. ekici ve soldado yine at?lmam??. valbuenan?n yapr???n? quaresma yapsa k?rm?z? ve haftalarca konu?ulurdu

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?zeti izledim. hakem yine skandal. o kadar pozisyon olmu? kart yok. ekici ve soldado yine at?lmam??. valbuenan?n yapr???n? quaresma yapsa k?rm?z? ve haftalarca konu?ulurdu
              Fb taraf? i?in harfiyen kat?l?yorum.

Gs'den de Serdar Aziz (iki sar?dan) + Fernando (direk k?rm?z?) at?lmal?yd?.

Yorum Yap

Dun ben sunu gordum gs tak?m? stresten cok daha hata yapar
                Bir s?r? pozisyona girdiler elleri ayaklar?na dolast? bugun bizim icin onemli ne olursa olsun yenilmemeliyiz fark hep tek mac olmal? hele yenersek 2 haftaya kesin lideriz

Yorum Yap

Ger?ekten de Fb'nin 3 p6s? verilmemi?. Medya o kadar al??t? ki Aykut'un a?lamalar?na ben de abart?yordur demi?tim. Ekici'ye k?rm?z? ??kmam?? falan ayr?ca. Enteresan i?ler

Yorum Yap

Konya 1 0 onde, alanya goztepe berabere. Maclar boyle biterse guzel olur. Alt taraf iyice karisir

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Fb taraf? i?in harfiyen kat?l?yorum.

Gs'den de Serdar Aziz (iki sar?dan) + Fernando (direk k?rm?z?) at?lmal?yd?.
                      onlara da kat?l?yorum abi.
                      penalt?lar? kartlar? es ge?mi?.
                      biz olsak havada u?u?ur, konu?ulurdu.

Yorum Yap

Alanya son zamanlarda sahas?nda ?ok daha tehlikeli bir tak?m olmu?.

Yorum Yap

yanlis hatirlamiyorsam hepimizin malumu lucescunun ikinci sezonu idi bu gs inonude berabere kaldilar diye hepiniz goreceksiniz bu bir puanin onemini vs diye aciklama yapip beraberlige seviniyorlardi baslarinda da yine terim vardi. o zamanlar basladi sanirim bu furya iki renkinin de taraftarlari tesislerde mesale ile karsilamis takimi. allah akil ihsan eylesin yarabbim.

Yorum Yap

Vay be bence ?ok g?zel gol organizasyonu Alanya att?

Yorum Yap

Demba ba atti 1 1 oldu guzel

Yorum Yap

Kayseride verilemeyen penat?y? g?reniniz oldumu?bu hakemler nas?l hakem akl?m alm?yor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X