Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

19 y?ld?r gs ?lk defa bu kadar yak?asm?st?r feener? kad?koyde yenmeye.bence cok ?y? oynad? gs.fener de net poz?syonlar kac?rd? ama ne yapt?g?n? b?len b? gsvard? sahada.ben bu kadar ?y? beklem?yordum gs y?.ttarenadak? mac b??zm ?c?n cok zor gecer.?nsallah puan avantaj? ?le g?der?z oraya.

beraberl?k b?z?m ?c?n ?y? skor.yar?n basak mac?ndak? stres? ald? b? nebze.

Yorum Yap

Aptal Fenerin aptal hakemleriyle mi u?ra??akt?k.Yar?n kazanalam?m ?ampiyonuz.K?sa vadeli d???nmeyin babalar.

Yorum Yap

Berabere bitti sevinelim mi ?z?lelim mi bilemedim. Gs galibiyete yak?n oynad?. Epey gol ka??rd?lar. Kazanamad?klar? i?in sevinelim asl?nda. 3 puan? alsalard? o gazla ?ampiyon olurlard?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Ayk?t valbuena y? daha erken alsa kazan?rlard? neyse gs deplasmanda bu silik futbolla cok puan kaybeder biz yar?n yenilmeyelim yeter

Yorum Yap

valla gs ma??na kadar, yar?n kazand???m?z? farz ediyorum, bizim 3 ic saha alanya g?ztepe malatya ve Akhisar deplasman?, gsnin de alanya gen?ler deplasman? ve Trabzon ba?aksehir kendi evinde, yar?n kazan?rsak tt arenaya kesin ?nde gideriz gs'den

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Galibiyeti gs ka??rd? bence.
              Gs evinde tak?lmad??? m?ddet?e bizim a??m?zdan s?k?nt?

Yorum Yap

Hakem resmen idare etti kritik hi?bir karar? ?almad?

Yorum Yap

fb kazansa i?imize gelirdi ama bu skorda bizim i?in k?t?n?n iyisi oldu,bence gs daha net pozisyonlara girdi

Yorum Yap

Yeterki biz Ba?ak?ehir'i yenelim Trabzon(E)-Gen?lerbirli?i(D)-Ba?ak?ehir(E) fikst?rleri

Yorum Yap

Gs %65 pas y?zdesiyle bitirmi? ma?? . Burada iyi oynad? diyenler var. Ben ba?ka ma?? takip ettim heralde. Rezalet bunlar?n ikisi de ?aka m? yap?yorsunuz anlamad?m ki.

Yorum Yap

Fener kazansayd? potaya girecekti,biz yine ma?lar?m?z? kazanmak zorundayd?k hala zorunday?z..yar?nki ma?? atlatt?ktan sonra en b?y?k favori yine biz oluruz

Yorum Yap

Oyunu gordukten sonra beraberlik iyi oldu, gs yeniyordu nerdeyse

Yorum Yap

2 yar?y? izledim, g?rd???m kadar?yla fener resmen gs al at dedi gs yok karde? karde? devam edelim dedi.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı G?ktu? Durmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              valla gs ma??na kadar, yar?n kazand???m?z? farz ediyorum, bizim 3 ic saha alanya g?ztepe malatya ve Akhisar deplasman?, gsnin de alanya gen?ler deplasman? ve Trabzon ba?aksehir kendi evinde, yar?n kazan?rsak tt arenaya kesin ?nde gideriz gs'den

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                              Yar?nki varsay?m?n ger?ekle?irse gerisi kendili?inden gelir zaten yolu yar?lar?z yar?n kazan?rsak

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"

Yorum Yap

Berabere iyidir. Ba?ak ma?? 10 puan de?erinde.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X